ریوز انتصاب جدید مدیر رفاه در میان اختلاس رسوایی

لدگر | No comments

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفت که او انتخاب کرده است دولت جدید وزارت خدمات انسانی مدیر هفته پس از یک مدیر سابق متهم شده بود در یک طرح جنایی مربوط به اتهامات misspent رفاه پول است.

مدیر جدید باب اندرسون, یک معاون سابق آمریکا وکیل و مدیر فعلی پزشکی تقلب تحقیقات تقسیم می سی سی پی دادستانی کل. او قبلا به عنوان رئیس دولت دادستان کل عمومی و یکپارچگی را بدست آورد و به عنوان رئیس یکپارچگی افسر برای می سی سی پی در بخش پزشکی.

می سی سی پی رفاه اختلاس رسوایی: آنچه که خانواده ها برای اولین بار ؟ کجا رفتن ؟

“وجود دارد هیچ یک قادر به ریشه کن کردن هر گونه باقی مانده از سوء رفتارهای گذشته و اطمینان حاصل شود که فساد هرگز آلوده این بخش دوباره” ریوز گفت: در یک کنفرانس خبری با اندرسون توسط سمت خود را.

اندرسون گفت: این مدیر سابق است که تحت تعقیب “ساخته شده است یک اشتباه بحرانی از درمان منابع این سازمان به عنوان خود را به انجام آنچه که او تصمیم به انجام.”

“این خواهد بود وظیفه من همراه با کسانی که از همکاران جدید در وزارت خدمات انسانی به خوبی استوارت از اعتماد مردم می سی سی پی قرار داده شده اند در من” اندرسون گفت.

او افزود: رسیدگی خواهد بخش امور مالی “با صداقت و شفافیت به طوری که ما می تواند همچنان به انجام بیشتر برای دست کم در میان ما است.”

مرتبط با: می سی سی پی به ‘میلیون دلار مرد’ Ted DiBiase $2M در رفاه پول برای کشتی وزارت

جان دیویس مشغول به کار برای وزارت خدمات انسانی برای 28 سال است. او انتخاب شد به عنوان کارگردان در سال 2016 پس از آن رژیم صهیونیستی است. فیل برایانت یک جمهوری خواه است. دیویس استعفا داد و در جولای و او یکی از شش نفر تحت تعقیب در ماه فوریه در آنچه دولت حسابرس Shad سفید به نام “وسیع توطئه است.” سفید گفت: محققان بر این باورند حداقل 4 میلیون دلار در فدرال رفاه پول به سرقت رفته بود.

دیویس و دیگران باید التماس کرد گناه نیست. سفید گفت: برخی از misspent پول کارگردانی شد به پرداخت هزینه برای لوکس مواد مخدر توانبخشی برای یک سابق کشتی گیر حرفه ای.

اندرسون 58 ساله گفت: او را به دریافت کمک رفاه و آسایش برای حدود یک سال و نیم پس از “رها و درد از طلاق” در حالی که او و خواهر و برادر خود را در حال رشد بودند.

رفاه اختلاس مورد: چگونه یک طرفدار کشتی گیر شد بالای رفاه رسمی در می سی سی پی — و مجرم شناخته شدم

“برای من این بود که یک شبکه ایمنی نه یک پیله” اندرسون گفت.

او گفت که مادر خود را یافت و کار به عنوان یک جوشکار در Ingalls کشتی سازی در پسکگولا و قادر به خرید یک خانه.

ریوز یک جمهوری خواه فرماندار شد در اواسط ژانویه است و هنوز هم در روند استخدام مدیران برای چند سازمان های دولتی.

اندرسون گفت: برای شروع کار جدید خود را در وزارت خدمات انسانی در مارس 16, هر چند او شروع خواهد شد به اطلاع مردم در آژانس به عنوان او با این نسخهها کار در گذار از دفتر دادستان کل است. اندرسون می توانید کار در خدمات انسانی در حالی که او در انتظار سنا تایید به عنوان مدیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>