ریوز در coronavirus و نیواورلئان: اگر شما شده است وجود دارد, ‘شما باید به خود منزوی’

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز ابراز نگرانی در مورد مردم بازدید از نیواورلئان به طور بالقوه آوردن coronavirus به می سی سی پی و ناخواسته گسترش آن در میان شهروندان.

لوئیزیانا و نیواورلئان به طور خاص دیده شده است میزان بالایی از موارد و تعداد زیادی از مرگ و میر پس از COVID-19 معرفی شد به این منطقه است.

از جمعه تعدادی از موارد در لوئیزیانا بود در 2,746 با 119 مرگ و میر گزارش شده است.

“یکی از چیزهایی که ما در حال نظارت است و آنچه که در نیواورلئان” ریوز گفت. “ما بسیار گذرا جمعیت. ما باید تعداد زیادی از مردم که اینجا زندگی و کار و یا بازی در نیواورلئان.

“ما شاهد است که تبدیل شدن به نه تنها یک نقطه داغ در ایالت لوئیزیانا اما به طور بالقوه تبدیل شدن به یک نقطه داغ در امریکا است. که من بسیار نگران است.”

نیواورلئان است که به سرعت تبدیل شدن به یک جدید کانون برای coronavirus احتمالا سوخت مردی Gras گرفتم هجوم آوردند وجود دارد در ماه فوریه از سراسر کشور با آوردن آنها coronavirus.

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش می گوید: نزدیک به نیمی از لوئیزیانا coronavirus موارد در نیواورلئان.

New Orleans, امنیت میهن, مدیر Collin آرنولد گفت: ظرفیت بیمارستان ها در New Orleans منطقه رو به کاهش است و این شهرستان نیاز اضافی تخت بیمارستان در عرض چند هفته.

“نیواورلئان در حال آماده سازی برای بسیج در راه ما امیدواریم که ما هرگز دوباره ببینید در طول عمر ما,” آرنولد گفت. “این فاجعه را تعریف ما برای نسل است.”

کروناویروس در می سی سی پی: چندین مورد در داخل Tunica County, پرستاری در خانه, شهردار می گوید:

با نزدیکی نیواورلئان به می سی سی پی, مرز, ریوز گفت که او می خواهد هر کسی که شده است به نیواورلئان به تازگی به خانه ماندن و دور ماندن از دیگران احتمالا برای جلوگیری از گسترش این ویروس.

“من باور دارم که اگر شما بوده ام به نیواورلئان در دو هفته گذشته یا شما باید به خود منزوی کردن حتی اگر شما احساس نمی, نشانه,” او گفت:. “جامعه گسترش رخ می دهد چرا که افرادی که این ویروس است که هنوز آغاز نشده است که علامتی آنها هستند و در مورد گسترش آن در جوامع خود.”

ریوز درخواست Mississippians در خانه بمانند مگر اینکه آنها را به کسب و کار لازم برای انجام برای کمک به کاهش شیوع این بیماری در کشور گفت: پیاده سازی یک stay-at-home منظور اگر لازم شد.

“همانطور که ما حرکت در طول چرخه آن است که تبدیل شدن بیشتر و بیشتر احتمال دارد که چیزی در امتداد آن خطوط آن است که آیا ایالتی یا محلی که این اتفاق می افتد,” او گفت:. “بهترین راه برای وجود دارد نه به یک ایالت اقامت در خانه یا پناهگاه در محل سفارش برای شما به ماندن در خانه. انجام آن را در خود. محافظت از خودتان و خانواده تان است.”

فرماندار در ادامه گفت که حتی اگر او فرمان اجرایی که محدودیت تجمعات عمومی و بسته ترین رستوران ناهار خوری اتاق ممکن است به عنوان سخت به عنوان برخی از شهرها و استان ها’, مقامات محلی مجاز به صدور دستورات به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی تداخل با ضروری کسب و کار و یا خدمات به عنوان تعریف شده توسط وزارت امنیت داخلی.

می سی سی پی coronavirus: صاحبخانه خواسته به کار با مستاجر در اجاره

به عنوان مثال او گفت شهرستانها می توانید پیاده سازی حکومت اما نمی تواند منع جنبش از پزشکان و پرستاران, فروشگاه مواد غذایی, کارکنان و یا دیگران در حرفه های ضروری در کسب و کار اگر آنها در حال رفتن به و یا از کار.

دولت های ایالتی و محلی می توانید با قرار دادن محدودیت در محل, اما در پایان, آن است که هنوز هم به فرد به مطمئن شوید که آنها محافظت از خود و دیگران از قرار گرفتن در معرض ریوز گفت.

“لطفا گام به گام و انجام آنچه را برای همکار خود را Mississippians,” او گفت:. “این یک زمان برای ما به با هم کار کنند. همه در معرض خطر است.”

آیا شما شده است به نیواورلئان? شما چه فکر میکنید در مورد فرماندار درخواست خود جدا? تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>