ریوز درخواست کم بهره وام های دولت می سی سی پی برای کسب و کارهای کوچک رو COVID-19

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز درخواست فدرال فاجعه بیانیه از آمریکا اداره کسب و کار کوچک خواهد شد که به احتمال زیاد باز کم بهره و وام های دولتی به ارزش 2 میلیون دلار برای کسب و کار برخورد با کاهش درآمد از COVID-19.

ریوز چهارشنبه اعلام کرد که وی با ارسال نامه ای به SBA مدیر کیم فلمینگ به درخواست وام از اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام. این وام می تواند یک افزایش موقت برای کسب و کارهای کوچک برای غلبه بر از دست دادن درآمد.

فرماندار در بیانیه ای گفت: کسب و کار می تواند به دست آوردن مدارک وام از مربوطه خود را county emergency مدیریت سازمان. که کاغذ خواهد شد و سپس با توجه به می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری و ارسال به SBA.

می سی سی پی coronavirus افزایش: 34 با 13 مورد جدید گزارش روز شنبه

مدارک وام است که برای ارائه به MEMA دولت هماهنگی افسر تاد Demuth, در [email protected]

ریوز که باقی می ماند در یک خودخواسته قرنطینه پس از سفر اخیر خود به اسپانیا — گفت: در یک صبح چهارشنبه در تماس با رهبران کسب و کار که آن را مهم آنها پر SBA وام اطلاعات به سرعت.

“ما ملاقات آستانه حداقل (برای به دست آوردن وام SBA) اما بیشتر اطلاعات ما می تواند جمع آوری ارائه به SBA بیشتر احتمال دارد ما می توانید دریافت کنید که تسریع” ریوز گفت.

“و بنابراین آنچه که ما در حال درخواست برای ما صاحبان کسب و کار کوچک در اطراف می سی سی پی است که کار خود را از طریق محلی (مدیریت اضطراری سازمان)” ریوز اضافه شده است. “آنها را به ارائه اطلاعات و داده ها در شرایط از آنچه کسب و کار شما ضرر در جوامع خود. به این دلیل که بیشتر اطلاعات ما قوی تر است که می تواند ما را به SBA برای انجام سریع تر است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: او به دنبال 50 میلیارد دلار در بودجه از SBA را برنامه اعطای وام برای کمک به کسب و کار در طول شیوع کروناویروس. که بیش از دو برابر مقدار آژانس doled در خارج 2019.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>