ریوز می گوید بیش از حد اتومبیل comp زمان در میان هزینه های بی فایده در MDOC در سال های اخیر

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز می گوید: یک بررسی اولیه از می سی سی پی بخش از اصلاحات’ کتاب از او گرفته اتاق را نشان می دهد خیره کننده زباله مالی و به طور کلی سوء مدیریت در سال های اخیر حتی به عنوان مقامات زندان درخواست بودجه بیشتر از قانونگذاران.

“در زمان هنگامی که ما درک دامنه کامل از این مسائل من را مشتاق برای به اشتراک گذاشتن همه این اطلاعات با شما” ریوز خبرنگاران گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری. “من فقط می گویم این در حال حاضر: ترس ما تا به حال در قوه مقننه تایید شده است — پولی که در نظر گرفته شده بود برای جلو خطوط بیش از حد اغلب از دسترس نیست وجود دارد. ما در حال رفتن به رفع آن است.”

خواه فرماندار گفت: تحقیقات آغاز شده است به درک چه حد پر از زباله ادعا و جزئیات بیشتری منتشر خواهد شد به زودی. اما یافته های اولیه کارکنان خود و دیگران شامل چه به نظر می رسد بیش از حد تعدادی از خودروهای متعلق به گروه اجرایی در سطح موقعیت است که به نظر می رسد دریافت کرده اند تعجب آور مقدار غرامت زمان پرداخت در سال های اخیر و دیگر “کالا و هزینه” است که ممکن است نامناسب است.

ریوز اضافه شده او نه “100% اعتماد” دقت این سازمان بودجه اسناد و مدارک. اما او گفت: او در حال حاضر “شوکه شده است توسط برخی از زباله مالی.”

زندانیان ترک واحد 29

ریوز در روز پنج شنبه در مورد چندین جنبه های مداوم زندان بحران که در آن 15 نفر در هفته های اخیر در میان شورش و باند خشونت است. در طول دولت خود را دولت آدرس هفته گذشته او متعهد به واحد 29 در زندان دولت در Parchman که در آن بسیاری از خشونت های رخ داده که در آن شرایط زندگی شده اند فقیر برای سال.

مرتبط با: رژیم صهیونیستی است. ریوز پاکستان به Parchman واحد 29 تلفن, شرایط ‘خشم’ در دولت از دولت

زمانی که بحران آغاز شد, او گفت: وجود دارد 1,400 زندانیان در آن واحد است. در حال حاضر وجود دارد 910. برای کمک به سرکوب خشونت در واحد 29 باز خلیج خوابگاه اولیه موج 375 زندانیان تحت سابق رژیم صهیونیستی. فیل برایانت فرستاده شد به Tallahatchie تادیبی شهرستان در Tutwiler.

تحت ریوز ده ها زندانی شده اند به زندان های منطقه ای و امکانات دیگر. این حرکت برای اولین بار مورد نیاز reclassifying واحد 29 به زندانیان گفت: برای تعیین که می تواند با خیال راحت “بود نقل مکان کرد به متوسط و یا حداقل امکانات امنیتی.”

دفتر والی و MDOC همچنین در حال جستجو برای یک مرکز برای ارسال زندانیان که باقی می ماند در واحد 29 و اضافی خطرات امنیتی. “تعداد بسیار کمی از” امکانات در دولت هستند قادر به مسکن این نوع از “نزدیک-بازداشت” زندانیان, او گفت:. ولنات گروو Correctional Facility در Leake شهرستان — بسته حدود چهار سال اما هنوز هم در وضعیت خوب — یک احتمال است. اما از آن است که کارکنان.

روز چهارشنبه وزارت دادگستری ایالات متحده اعلام کرد که راه اندازی یک بررسی به دولت سیستم زندان از جمله Parchman. مقامات فدرال و گفت: آن را به تمرکز بر روی اینکه آیا سازمان زندانها “به اندازه کافی محافظت از زندانیان” از دیگر زندانیان و همچنین به عنوان که آیا به اندازه کافی وجود دارد پیشگیری از خودکشی و روانی خدمات مراقبت های بهداشتی.

ریوز گفت که او “سپاسگزار” است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است “به ایفای نقش در اصلاح” راه اندازی شده توسط این کاوشگر.

فدرال پروب: وزارت دادگستری راه اندازی حقوق مدنی بررسی می سی سی پی, زندان

در ضمن جستجو همچنان برای یک رهبر دائم برای این بخش است. کمیسر سابق Pelicia سالن استعفا داد و به عنوان ریوز در زمان بیش از. ویکسبرگ شهردار جورج Flaggs جونیور است که منجر جستجو کمیته. این گروه گفت که این برنامه ریزی را توصیه نهایی در یک استخدام به ریوز در اوایل ماه آوریل است. Feb. 29 مهلت برای ارسال رزومه به [email protected]

600 اتومبیل بیش از حد ریوز می گوید:

ریوز به تازگی منتشر شده یک پیشنهاد بودجه که شامل تخت هزینه در بخش اصلاحات در سال آینده است. او گفت که توصیه تنها یک حفره یا سوراخ به عنوان دفتر کار خود ادامه می دهد به “ما دست خود را به امور مالی” و ممکن است ضایعات در سازمان و راه اندازی یک طرح اصلاحات.

“آنها در حال رفتن به به نظر می رسد مانند حس مشترک اصلاحات — از آنجا که آنها” او گفت:. “به هر دلیل (رهبران گروه) نیست را انجام می دهند. که خود را حق.”

این بخش است که انتظار می رود به صرف $330 میلیون دلار از این سال مالی ریوز گفت. در سال 2013 گفت: وجود حدود 3000 بیشتر زندانیان — هنوز MDOC صرف تنها $311 میلیون.

هنوز نمایندگان مجلس — نظارت ریوز به عنوان معاون فرماندار — قطع بود $215 میلیون دلار از این بخش در سال های اخیر می سی سی پی, مرکز خاطر گزارش های تحقیقی گفت.

سالن گفت: مجلس چندین بار در سال های اخیر که بیشتر بودجه بود که به شدت مورد نیاز برای جلوگیری از به خطر انداختن ایمنی از زندانیان و نگهبانان که سالانه حقوق شروع به زیر $26,000.

اما قبل از او می پرسد مجلس برای بودجه اضافی برای وزارت اصلاحات ریوز گفت که او می خواهد به دانستن در مورد برنامه به طور بالقوه هزینه های بی فایده از جمله در ناوگان بیش از 600 اتومبیل که او گفت: به نسبت بالاتر از یک خودرو برای هر چهار کارکنان.

“اگر در این واقعیت است که تعداد دقیق است (یک فرصت خوب وجود دارد) که ما در حال رفتن به پیدا کردن برخی از اختلاف در خرید از نظر گاز و چیزهایی مانند آن — شاید افرادی که از وسایل نقلیه که نباید” ریوز گفت. “این نوع از تجزیه و تحلیل است که ما باید انجام دهیم در این بخش است.”

یک بخش از اصلاحات سخنگوی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر جمعه در ریوز’ اظهارات.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>