ریوز تور می سی سی پی امکانات نظامی برای ارزیابی استفاده در بیماری همه گیر کوروناویروس

لدگر | No comments

اردوگاه شلبی — رژیم صهیونیستی. تیت ریوز در روز جمعه سفر امکانات نظامی در گولفپرت و هتیزبرگ به جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه این امکانات ممکن است استفاده شود در صورت بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش فراتر از ظرفیت دولت را در بیمارستان.

“ما به دنبال در هر مدل در سراسر طیف وسیعی از چیزهایی است که می تواند اتفاق می افتد و ما در حال رفتن به آماده به انجام هر آنچه در آن است که لازم است برای حفاظت از شهروندان می سی سی پی” او گفت: در طول توقف در اردوگاه شلبی مشترک نیروهای مرکز آموزش.

دولت دیده می شود عمده سربازان ارتش در تعدادی از موارد از coronavirus پس از گزارش آن برای اولین بار در آوریل 11. از جمعه دولت کل 579 با هشت مرگ و میر گزارش شده است.

“ما در حال کار برای آماده شدن برای آنچه که می تواند بسیار چالش برانگیز هفته و چند هفته پیش رو” ریوز گفت.

دیگران در این تور شامل خدمات درمانی دولتی افسر دکتر توماس دابز و می سی سی پی, مدیریت اضطراری مدیر آژانس گرگ Michel که با پزشکان از فارست بیمارستان عمومی در زمان انبار موجود مسکن و چه بیماران می تواند قرار دارد وجود دارد و اگر این نیاز به وجود آمد.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

دکتر Rambod Rouhbakhsh دستیار مدیر پزشکی خانواده برنامه اقامت در فارست به طور کلی گفت که او به دنبال چیزهایی مانند اینکه یک اتاق است که بر روی صندلی چرخدار در دسترس و یا در غیر این صورت مجهز برای افراد معلول است.

کروناویروس در می سی سی پی: 579 موارد با 8 مرگ و میر. 94 جدید موارد گزارش شده است.

بیمارستان های روستایی در می سی سی پی: آنها در حال حاضر بر روی یک صخره. Coronavirus می تواند فشار آنها را بیش از.

برخی از اردوگاه شلبی مسکن واحد از جمله یک ساختمان سه طبقه با 89 واحد-اشغال اتاق برای آموزش استفاده می شود که به طور موقت متوقف شده است گفت: می سی سی پی را آجودان ژنرال Janson Boyles.

او گفت: می سی سی پی گارد ملی و دیگر نیروهای مسلح در دولت در حال گرفتن یک نقش کمک کننده را با فراهم کردن بستر و امکانات و مراقبت از نیازهای دیگر مانند غذا و حمل و نقل.

“ما در حال جدا کردن انسانی مورد نیاز از نظامی مورد نیاز در حال حاضر بیش از ماه آینده” او گفت:. “بنابراین اردوگاه شلبی در دسترس است برای 30 روز آینده و موضوع را به فرماندار راهنمایی ما می توانید به نوبه خود (خارج از آموزش) برای 30 روز آینده اگر او نیاز دارد این است که برای.

“اولویت ما این است که رفتن به یمن تلاش در حمایت از می سی سی پی و وزارت بهداشت و درمان است.”

ریوز گفت که او می خواهد دولت آماده برای بدترین سناریو در حالی که “دعا برای بهترین و انتظار جایی در میان.”

آیا شما موافق با فرماندار طرح ، آیا شما فکر می کنم او باید در اجرای یک مادر اقامت در خانه ، آنچه در حال نگرانی خود را در مورد coronavirus? تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>