ریوز مغلوب ساختن پیشی جستن بحث جکسون جاری شدن سیل کمک به آب شروع به عقب رفتن

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد جاری شدن سیل دوشنبه و کاخ سفید گفت: تهمت بود دریافت به روز رسانی در مورد وضعیت سه شنبه به آب شروع به عقب رفتن.

“رئیس جمهور در ادامه به نظارت و دریافت به روز رسانی در جاری شدن سیل در می سی سی پی” می گفت. “دولت فدرال آمادگی خود را برای حمایت از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اگر دولت و منابع محلی نمی تواند آدرس اثرات جاری شدن سیل.”

ریوز توییتی که روز شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به حال او را به نام و ابراز “نگرانی خود را در مورد جاری شدن سیل و ارائه کمک به او در تلاش های امدادی. می سی سی پی یک دوست واقعی در جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. ممنون برای داشتن یک رابطه قوی با رئیس جمهور که در مورد مراقبت های بزرگ ما دولت است.”

یک ریوز سخنگوی نیست بلافاصله با ارائه جزئیات بیشتری در مورد روز سه شنبه تماس از جمله کمک های ارائه شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

فراتر از رئیس جمهور مروارید رودخانه و جاری شدن سیل که شروع inundating صدها خانه در جکسون منطقه بیش از آخر هفته را به دست آورد رسانه ملی توجه است. آن را بر روی “نمایش امروز” و “NPR” و ریوز گفت: او در مورد وضعیت با رادیو فردا میزبان در روز سه شنبه.

به عنوان آب شروع به عقب رفتن چهار شنبه, توجه, خواهد به نوبه خود به بهبود — از جمله ممکن است فدرال امداد کمک های مالی برای افراد و شهرستانها.

ریوز در روز دوشنبه خواست ساکنان آنها به عنوان بازگشت به خانه های خود به سند آسیب و گزارش آن را در می سی سی پی اضطراری سازمان مدیریت وب سایت msema.org. این گزارش به دولت کمک کند به دست آوردن امداد رسانی پول هم برای ساکنان تحت تاثیر جاری شدن سیل و برای ساختمان های عمومی و زیرساخت های نهفته آب و پاکسازی است.

“اطلاعات دقیق و اطلاعات دقیق در حال رفتن به بحرانی که ما حداکثر رساندن منابع ما می تواند هر دو را به شما به صورت جداگانه و به سازمان های دولتی محلی,” ریوز گفت.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>