گروه اصلاحات می خواهد, می سی سی پی برای کاهش زندانیان پس از اولین COVID-19 مورد گزارش

لدگر | No comments

زمانی که رژیم صهیونیستی. تیت ریوز اعلام وضعیت اضطراری در ماه گذشته برای مقابله با کروناویروس گفت: گسترش ویروس به می سی سی پی را در سیستم زندان “می تواند بدترین سناریو”

.حالا که می سی سی پی بخش از اصلاحات تایید کرده است یک زندانی که درگذشت در گرینویل بیمارستان بیش از آخر هفته آزمایش مثبت برای COVID-19 FWD.ما یک ملی عدالت کیفری اصلاحات گروه تماس در دولت اقدام به کاهش این ایالت جمعیت زندان.

FWD.ما می سی سی پی مدیر Alesha Judkins در بیانیه ای گفت که این روز های اخیر مرگ یک زندانی کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در زندان ایالتی می سی سی پی یک تراژدی است.

کروناویروس در می سی سی پی: 25 زندانیان 3 کارکنان آلوده در یازو سیتی را در زندان فدرال

بررسی: می سی سی پی زندانها ‘یک بمب ساعتی’: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ که در گسل?

“این از دست رفتن غم انگیز از زندگی تقویت نیاز به صورت فوری اقدام جسورانه برای محافظت از افراد زندانی در زندان ها و زندان در میان این بحران بهداشتی: زندگی مردم در خطر است” Judkins گفت. “حالا بیشتر از همیشه می سی سی پی قانونگذاران باید اولویت بندی پرداختن دولت ما را حبس بحران کاهش خطرناکی بالا تعداد زیادی از مردم پشت میله های زندان و ارائه راه برای آنها را به بازگشت به خانه با خیال راحت. “

Judkins گفت: مردم قفل شده در آمریکا در زندان ها و زندان ها به طور کلی افزایش یافته و زمینه ای مزمن مسائل مربوط به سلامت هستند قادر به دسترسی به حتی اساسی ترین مراقبت های پزشکی و نمی تواند عمل اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش ویروس. و Judkins گفت: می سی سی پی است با تکیه بر صدور حکم برای چندین دهه و در نتیجه افزایش جمعیت سالمندان در زندانها و جمعیت در میان آسیب پذیر به ویروس.

در حالی که جلسه قانونی است به حالت تعلیق FWD.ما خواستار ریوز به استفاده از قدرت اداری مانند آزادی مشروط و تخفیف به مردم اجازه می دهد که می توانید به بازگشت به خانه به خانواده خود را که در آن آنها می توانند تمرین های اجتماعی فاصله.

MDOC موقت کمیساریای تامی تیلور گفت: MDOC در حال تلاش برای نگه داشتن زندانیان و کارکنان امن است.

تیلور گفت: اولین مورد از یک زندانی تست مثبت برای COVID-19 می آید به عنوان جای تعجب ندارد. او گفت: جمعیت زندان در دولت بزرگتر از برخی از شهرهای کوچک. از 1 آوریل بیش از 18,500 زندانیان در زندان دولت.

تیلور گفت که از آغاز COVID-19 شیوع MDOC امکانات شده اند تحت قرنطینه با محدود در نقل و انتقالات هیچ ملاقاتها دیگر از وکلای مدافع و روزانه غربالگری از تسهیلات کارکنان.

با اولین مثبت مورد MDOC منزوی کرده و همه مناطق آسیب دیده و افزایش نمایش برای زندانیان که در تماس با فرد آسیب دیده. زندانیان که در تماس نزدیک با مثبت فردی ارائه شده با ماسک با توجه به تیلور.

تیلور گفت: زندانیان در افزایش قرنطینه محل نظارت خواهد کرد دو بار در روز برای هر نشانه یا علائم ویروس و اغلب لمس مناطق مانند ایستگاه های کاری کانتر دستگیره های درب, نور, سوئیچ های راه آهن و صفحه کلید کامپیوتر هستند که مقادیر به طور منظم.

بیشتر به تیلور گفت: MDOC همچنان به کار با فرماندار این می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری و می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت برای محافظت از سلامت عمومی است.برای عموم مردم.

“زندانیان تحت قرنطینه هستند نه در مستند اما آنها در حال رفتن به محل کار یا مدرسه” تیلور گفت. “ما زندانیان اجازه می دانم که ما نگران سلامت خود ادامه خواهد داد و به ایجاد تنظیمات در پروتکل های ما به عنوان مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی خود را.”

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] دنبال @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>