‘Renaissance Man’ اسپرم جونز سابق پالم اسپرینگز زندگی ناشر عاشق کویر

مایدزرت | No comments

جمعیتی بررسی انجام شده در سال 1988 نشان داد که مشترکین مجله به بیشتر زن ازدواج کرده و در سن 35 تا 64 با متوسط درآمد خانوار کمتر از $200,000. بیش از نیمی متعلق به خانه دوم و نیم میلیون دلار در سرمایه گذاری درآمد.

اما بر خلاف او مشترکین اسپرم جونز همیشه مشخصات پایین. او و همسرش ریتا در یک زندگی متوسط دو خوابه خانه در Farrell درایو. تنها چیزی که از راه دور آشکار در مورد اسپرم بود که او به راحتی قابل تشخیص رانندگی خود را امضا کودک آبی 1957 تاندربرد در اطراف کویر. شاید این یک تصادف است که روی خودرو ساخته شده بود همان سال او به پالم اسپرینگز. شاید که فقط یک سال خیلی خوبی.

اسپرم آمد به صحرا برای کمک به یک دوست باز خورشید هوایی داروخانه در کلیسای جامع شهر در سال 1957 پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در رشته فارماکولوژی. او در عشق با سقوط کرد بیابان بود و مصمم به ماندن بگیرید. او به نقل سال بعد گفت که در آن زمان “این آسان نیست برای ایجاد یک زندگی در این شهر است.” او نمی خواست به حرکت بازگشت به لس آنجلس و مایل به کار در هر چیزی به ماندن قرار داده است. یکی دیگر از دوستان او را یک کار فروش رادیو تبلیغات در KDES. “در آن سال ما به فروش می رسد لکه های صورت با یک دلار holler.” او یک فروشنده مهربان و جذاب است. او را به خوبی انجام داد.

اسپرم کاملا مناسب به صحرا شیوه زندگی است. او خواهد آمد به تعریف آن است. خود را با موفقیت و نبوغ و industriousness به رهبری او را به خود آژانس تبلیغاتی در همکاری با جوانه تیلور. یکی از مشتریان اولیه بود پالم اسپرینگز زندگی مجله است.

شروع در سال 1958 این مجله اولین شماره 12 بود صفحات. نشان داده شده توسط ارل Cordrey آن را برجسته مد و کویر اعمال و در نظر گرفته شده بود به جای خانه خبرنامه از بسیاری از باشگاه های کشور. اسپرم به سرعت آموخته ماهانه مجله کسب و کار و به زودی با بیش از دو شریک دونالد Cromie و اهل وید. بیش متعاقب آن سال او را خرید و آنها را به عنوان به خوبی.

او بی شرم طرفدار صحرا او را دوست ترویج آن sybaritic شیوه زندگی است. “‘هیچ کودی بدون جرم’ می گوید رمان نویس و روابط عمومی مرد تام Ardies یک ویرایشگر مجله ‘…آن را نشانی این مسائل. این زیبا—این نوع از مجله خوانندگان خود را می خواهید.'”

دهه 1960 شاهد مجله تبدیل به پر رنگ و براق و زیبا به عنوان ملی هر انتشار.خورشید صحرا اشاره کرد که در آوریل سال 1965 “میلتون جونز صاحب پالم اسپرینگز تبلیغات و روابط عمومی سازمان امروز به نام سردبیر و ناشر (از پالم اسپرینگز زندگی مجله توسط مالک جدید Donald C. Cromie. فروش مجله توسط مالک سابق Robert P. McCulloch به Cromie بود هفته گذشته اعلام کرد. قیمت خرید اعلام نشده است. جونز گفت که وجود خواهد داشت هیچ تغییری در نشریه تاریخ از مجله ماهانه و که هیچ یک از کارکنان تغییرات برنامه ریزی شده است. “ما به دنبال بهبود این مجله از طریق استفاده بیشتر از رنگ داخل کتاب’ جونز گفت. ‘ما احساس می کنیم این مجله است یک نوع از نرم و صاف کردن بروشور که ترویج پالم اسپرینگز از طریق ایمیل های ما گردش خون. ما می خواهیم به آن را به نگاه راه با کیفیت مجله باید.’ جدید ناشر گفت که او همچنان به کار خود در روابط عمومی و تبلیغات سازمان است.” به درستی به نام مجله تحت رهبری او خواهد آمد برای تعریف این نوع از شیوه زندگی منطقه ای مجلات.

توسط 1970, اسپرم یک قلمه از جامعه است. این روزنامه اشاره کرد در ماه آوریل آن سال “این هفته خدمات کسب و کار برنده جایزه است میلتون W جونز ناشر و سردبیر پالم اسپرینگز زندگی مجله است. ما از شنیدن صحبت کردن در حال حاضر و پس از رنسانس اما به ندرت به یکی را ببینید در عمل است. اسپرم جونز است که یک فرد در عمل در جامعه ما است. عنوان خود را از ناشر و سردبیر می دهد یک سرنخ از اورسن ولز -, نوع, نویسنده, تهیه کننده و کارگردان فعالیت است. اسپرم جونز رقبای این نوع از شهرت او به عنوان نه تنها به عنوان یک ناشر-ویرایشگر اما به عنوان آژانس تبلیغاتی اجرایی و نامه کسب و کار ناشر است. در این ظرفیت او باید درک و عملکرد در همه شناخته شده رسانه های تبلیغاتی; پست الکترونیکی مستقیم و روزنامه ها و رادیو و تلویزیون. و غیره. برای پوشیدن این کلاه و تابع با موفقیت به آقای جونز می کند که اعتباری به مدرن رنسانس ، این هفته آقای جونز مفتخر است با پالم اسپرینگز اتاق بازرگانی است.”

او می خواهم به دست آورده احترام جامعه از طریق کسب و کار خود تلاش اما انسان دوستی خود را به دست آورد دل از همسایگان خود را. او همیشه درگیر شده بود و به طور مداوم در حال توسعه راه هیجان انگیز برای کمک به انواع علل. او رئيس جمهور از صحرا باشگاه مطبوعات و ایجاد یک موسسه خیریه مسابقات گلف در برابر لس آنجلس باشگاه مطبوعات خوردگی محلی کاغذ و رادیو پرسنل در برابر کسانی که از شهرستان های بزرگ. “نمرات ممکن است افزایش یابد به 100s اما کویر باشگاه مطبوعات رئیس جمهور اسپرم جونز پیش بینی ‘یک زمان سرگرم کننده برای همه است.'”

او جدایی ناپذیر از شروع باب هوپ کویر کلاسیک. سرمقاله در صحرا خورشید در ماه فوریه سال 1965 اذعان کرد, “کلاسیک نخست هدف را فراموش کرده ام برخی از, است که به انتشار این کویر منطقه رفت و آمد مکرر. آن را انجام داده است که به خوبی در هر سال. نتایج حتی بهتر از این سال است. کرایسلر در سراسر کشور تلویزیون نمایش از شنبه و یکشنبه احتمالا به فروش می رسد برخی از خودروها برای ضامن. آن را تا به حال به فروش میلیون ها نفر در مزایای استفاده از صحرا زندگی می کنند. میانه درجه حرارت در طول مشاهده کلاسیک فرار از یک endurable یازده زیر صفر به یک غیر ممکن است 20 زیر. یک نمایشگر وجود دارد که به طور کامل بی حس نیست به کسانی که حسادت می زدن توپ در یک خورشید خیس سبز در حالی که خود باشگاه بودند در سردخانه. روزنامه ها در سراسر کشور اختصاص داده شده ستون از فضا تصاویر و داستان ها در مورد این رویداد بزرگ نوع پوشش پول نمی توان خرید. همه آنها به اطلاع عموم صحرا….”

اسپرم را در زندگی به کار شده بود و انتشار بسیاری از فریبندگی از صحرا او را عمیقا دوست داشت. او در اطراف برای آغاز به کار این هتل آبگرم. او یک تشویق کننده برای شهر کسب و کار. او در بخشی از سیناترا دعوتی مسابقات گلف. او تصور خواننده را انتخاب جوایز برای رای دادن به کسب و کار به خصوص رستوران ها و قرار دادن مشتریان در رقابت با منتقدان.

توسط 1980s او صاحب چند رستوران presaging خود شرکت تولید رستوران در هفته است. شرکت خود را گسترش خواهد یافت به تولید مجله برای مقاصد دیگر از جمله رانچو مایراج مونتری کارمل و سانتا کروز, آلبوکرک سانتافه و Taos. او از سازمان مطبوعات چادر, برنامه و بازاریابی برای اولین Dinah Shore, زنان در مسابقات گلف در سال 1972 و کمک به ایجاد آن را به عنوان یکی از نخستین وقایع کویر. در حالی که همه شروع دیگر چرخش کسب و کار و کمک به دیگران موفق شوند.

او در کمال آقا و ادامه داد: به مناسبت صحرا سراسر زندگی خود را.

مجله خود تا به حال چند مغرور نقطه عطف جشن تولد گویا از زندگی آن را تبلیغ در آن دهه تصدی. مردم هنوز هم بحث در مورد آنها. اسپرم تخیلی و نوآورانه پسر فرانک در حال حاضر در راس و مجله به عنوان زرق و برق دار تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>