بازگشایی مدارس: Brevard, مدرسه, مدیره, نگرانی, اما آماده به تصویب طرح پیشنهادی

فلوریدا تودی | No comments

این Brevard County هیئت مدیره مدرسه می خواهم برای دیدن برخی از تغییرات به منطقه مدرسه پیشنهادی سقوط بازگشایی طرح اما آماده است برای ثبت نام در این طرح سه شنبه اعضای هیئت مدیره گفت.

در یک ماراتن 11 ساعته هیئت مدیره مدرسه کارگاه پنج شنبه, Brevard, مدارس دولتی مقامات گذاشته چشم انداز خود را برای بازگشایی بروارد را 83 مدارس عمومی در میان رشد COVID-19 بیماری همه گیر.

گنجانده شده در این طرح بود محدود ماسک صورت سیاست است که “به شدت توصیه می شود” ماسک برای دانش آموزان و کارکنان اما مورد نیاز آنها را تنها در شرایط خاص از جمله حرفه ای و آموزش و پرورش فنی آزمایشگاه و “دیگر آسیب پذیر فعالیت و یا مناطق.”

این طرح همچنین شامل یک لیست گسترده ای از پیشنهاد پروتکل های ایمنی از جمله تغییر مسیر به کاهش تعداد کودکان در مدرسه, اتوبوس های عادی از شستن دست و معافیت برای دانش آموزان ابتدایی; تغییر کلاس درس و کافه تریا و صندلی راهرو الگوهای ترافیک و قرنطینه و تمیز کردن دستورالعمل در صورت مثبت مورد, در میان دیگران.

بیشتر: Brevard مدرسه باز طرح: اولین نگاه, نشان می دهد, ماسک صورت, سیاست جدید گزینه آنلاین

مقامات همچنین پرده برداری دانلود آموزش گزینه های طراحی شده برای کاهش میزان چهره به چهره قرار گرفتن در میان دانش آموزان و دانشجویان و معلمان است.

تحت “آموزش الکترونیک” گزینه ابتدایی دانش آموزان می تواند زندگی می کنند کلاس های مجازی در خانه با معلم از مدرسه تعیین شده. ساختار را از نزدیک مدل مدرسه به طور منظم با برنامه ریزی دوره برای آموزش و می شکند و می دهد پدر و مادر این گزینه از حرکت بچه های خود را بین مجازی و منظم در کلاس های درس.

که در آن امکان پذیر متوسط و بالا مدرسه دانش آموزان را برای حرکت به یک بلوک برنامه است که ویژگی های چهار 90 دقیقه کلاس در هر روز به جای معمولی هفت با مجموعه ای متفاوت از دوره های آموزشی در پاییز و بهار است. این پیشنهاد به معنی معلمان دیدن دانش آموزان کمتر در هر روز و دانش آموزان با داشتن کمتر از همکلاسی های خود را کاهش ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس.

فلوریدا امروز نظرسنجی از اعضای هیئت مدیره مدرسه در مورد افکار خود را در پیشنهاد طرح قبل از نسخه نهایی ارائه شده در جولای 14 جلسه هیئت مدیره.

بیشتر: دولت به منظور نیاز به مدارس برای باز کردن به این معنا نیست خیلی Brevard عمومی مدرسه

به طور کلی اعضای هیئت مدیره مثبت بر نکات کلیدی از این پیشنهاد. اگر چه هر حال برخی از سوالات و نگرانی های آنها می خواهم برای دیدن خطاب, همه, اما, District 4 نماینده مت Susin گفت: آنها به صراحت آماده به تصویب این طرح در نشست روز سه شنبه.

در اینجا افکار خود را:

مبهم بلفرد, District 1

مانند دیگر اعضای هیئت مدیره رئیس مبهم بلفرد حمایت های پیشنهادی آموزش گزینه های.

او با بیان خاص برای حمایت از بلوک برنامه ریزی پیشنهاد برای مدارس متوسطه اما ذکر آن خواهد بود یک تغییر عمده برای بسیاری از مدارس و نگران بود کوتاه جدول زمانی برای اجرای این طرح است.

“بزرگترین سوال این است که آیا معلمان و مدیران احساس کنند که می توانند آن را به نوبه خود در اطراف در زمان” بلفرد گفت: مزایای ایمنی “قابل توجه است.”

همراه با عضو هیئت مدیره شریل مک دوگال, بلفرد گفت که او “بسیار نگران” پیشنهاد شده است که زبان در ماسک رفتن نیست به اندازه کافی دور. او گفت: “او آماده نبود که به نگه دارید تا اگر طرح اجباری ماسک سیاست موفق به تحقق.

“ما باید به جلو حرکت کند و پس از آن من امیدوارم که ما می توانیم کاهش به بهترین توانایی ما اکثر نگرانی های,” او گفت:.

Katye کمپبل منطقه 5

کمپبل گفت که او هیجان زده در مورد آموزش الکترونیک گزینه ای برای دانش آموزان ابتدایی است که اجازه می دهد آنها را به حفظ لکه های خود را در انتخاب مدارس اگر پدر و مادر تصمیم به تاخیر در بازگشت خود را به کلاس درس.

او می خواهم برای دیدن بیشتر بحث سهشنبه در مورد چگونه این برنامه می تواند در نهایت و با خیال راحت بازگشت به مدرسه داوطلبان که او گفت: در حال انتقادی به مدرسه ،

“اگر همه چیز روشن کردن این سوپر داوطلبان — که برخی از آنها به صدها ساعت — آیا ما می توانیم پیدا کردن یک راه به آنها را به عقب در مدارس ؟ از آنجا که ما به آنها نیاز” کمپبل گفت:.

هر چند او تا به حال برخی از سوالات Cambell گفت که او “خوب” با پیشنهاد “را به عنوان آن می ایستد.”

“وجود دارد در حال رفتن به یک دنیای کامل,” او گفت: “اما با اشاره به طرح یک بهبود عمده در پایان آخرین سال تحصیلی. “این خواهد بود بسیار بهتر از این زمان در اطراف.”

بیشتر: افزایش ویروس اعداد برجسته چالش های تجدید نگرانی مدرسه بازگشایی برنامه

تینا Descovich, District 3

Descovich گفت که او می خواست برای دیدن بیشتر بحث در مورد این موضوع از اندازه کلاس و ابراز نگرانی در مورد امکان بلوک برنامه ریزی است.

او همچنین اشاره کرد وجود دارد برجسته سوالات در مورد احتمال گسترش متوسط چک در مدارس که محدود تحت طرح پیشنهادی.

Descovich گفت: او دوست داشت تعدادی از گزینه های ارائه شده به خانواده ها که شامل شخص آنلاین و حاوی گزینه های و راضی بود با پیشنهادی بهداشت و پروتکل های ایمنی.

“هر کس در ساختمان’ ایمنی چیزی است که نگرانی های ما هستند” او گفت:. “من خوشحال هستم با این کار ما انجام داده ایم (اما) من می دانم که برخی از مسائل وجود دارد که نیاز به اتو کردن.”

شریل مک دوگال, District 2

مک دوگال به نام بازگشایی طرح “جامد” و گفت: بلوک برنامه ریزی شد “یک راه خوب برای رفتن” برای مدارس متوسطه اگر چه او تا به حال رزرو در مورد پیشنهاد ماسک سیاست.

“من نگران هستم چگونه سهل انگاری ما در مورد پوشش صورت” او گفت:. “من شگفت زده شد ما آمد تا با ‘به شدت توصیه می شود’ و نه ‘انتظار’ و من آن را دوباره شنبه.”

هر چند او گفت که او نمی خواهد جلوگیری از این طرح از حرکت رو به جلو او نگران بود امکان به تاخیر انداختن مدرسه دهانه به بعد در سال را بیشتر مورد توجه است.

“من خیلی دوست دارم تا ببینید که اگر ما می تواند با فشار به عقب باز مدرسه … به کارکنان ما به زمان بیشتری برای آماده سازی,” او گفت:.

بیشتر خواهد فلوریدا صورت مشابه coronavirus خرید اینترنتی به تگزاس و آریزونا ؟

مت Susin, District 4

Susin گفت که او “راضی” با طرح “وجود دارد اما نیاز به برخی از تغییرات.”

“ما نیاز به برخی از تغییرات به ما چگونه شناسایی دانش آموزان آمدن به مدرسه” او گفت:. “قوی تر و برنامه ریزی برای دما چک قوی تر و برنامه ریزی برای … اگر یک دانش آموز شناسایی شده است, چگونه فراموش کنیم که در یک شیوه ای احتیاط.”

Susin گفت: او را در نظر قرار دادن گزینه تمدید جدول زمانی برای برنامه ریزی قبل از هیئت مدیره اگر این نگرانی بودند توسط سهشنبه هر چند او امیدوار است که نمی خواهد اتفاق می افتد.

“این مقدار کوتاه از زمان ساخت شد این تصمیم به معنی زیادی وجود دارد که نیاز به بازسازی” او گفت:. “من مطمئن هستم در پایان روز شنبه ما باید یک برنامه است که هر کس احساس امنیت در مورد.”

جزئیات کامل ارائه پیش نویس طرح بازگشایی اینجا.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>