Reopenings برای گسترش فضای ساحل به عنوان پلیس و لابی و مراکز دولتی را ملاقات کاري هفته آینده

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County همچنان به گسترش خود reopenings با ساختمان های دولتی پلیس لابی و کتابخانه ها مجموعه ای به استقبال ساکنان با محدود ساعت و اجتماعی distancings قوانین در محل. محتاط رویکرد می تواند چندین شهرستان ادارات دولتی باز کردن درب در Viera.

“ما در حال کار بر روی بازگشایی چندین امکانات. اما که شامل انجام کارها با تعیین وقت قبلی و داشتن محدود گردهمایی گفت:” همین واکر مدیر ارتباطات Brevard County است.

“ما هنوز هم مردم را تشویق به انجام کسب و کار آنلاین اگر آنها می توانید انجام دهید که” واکر اضافه شده است.

بیشتر: Coronavirus بازمانده: زن رود خانه پس از صرف 41 روز در تیتوسویل بیمارستان

بیشتر: آرایشگر مغازه ها و سالن شروع بازگشایی در بروارد

مقامات شهرستان ملاقات روز شنبه برای بحث در مورد پارامترهای reopenings اما تا به حال منتشر شده آنها را به عنوان پنج شنبه بعد از ظهر. این شهرستان نیز مشغول نصب پلکسی گلاس پوشش مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سپر و یا عطسه سپاه پاسداران برای receptionists. شهرستان, ساختمان, از جمله مور دادگستری مرکز در Viera باقی می ماند باز با محدود عملیات و خدمات دادگاه.

دفاتر میله میله برای بازگشایی در روز دوشنبه عبارتند از: ناظر انتخابات چهار دفتر در تیتوسویل در ملبورن پالم بای و Viera ملک ارزیاب دفتر جمع آوری مالیات های مسئولان شهرستان گزارش شده است. همه جمعیت و محدودیت های تعیین شده در محل. مشتریان می خواست به تماس برای قرار ملاقات.

مراحل آخرین در یک حرکت برای کاهش محدودیت های اعمال شده به عنوان نگرانی در مورد کوروناویروس رشد داشته است.

در آوریل 30, رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در حال حرکت تنظیم برنامه برای کسب و کار و امکانات برای آغاز بازگشایی در سراسر کشور. این هفته Brevard County نقل مکان کرد به بازگشایی آن شهرستان-اداره اردو و از آن 17 کتابخانه های عمومی ،

سه باز بود روز چهارشنبه با باقی مانده استقبال مشتریان در چهار شنبه, مارس 18. دوشنبه نیز دیدن ادارات پلیس مانند ملبورن, Palm Bay و کاکائو ارائه خدمات محدود به آنها بازگشایی لابی.

“آن را محدود خدمات. درب قفل خواهد شد با همه چیز انجام شده توسط قرار ملاقات فقط” سرهنگ مایک اسمیت سخنگوی پالم بای اداره پلیس. “پس از آن یک رویکرد آهسته و پیوسته.”

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>