تشکر. Posey: بسیار در خطر است, وحدت نیاز به آمریکایی ها صورت نامرئی دشمن در coronavirus

فلوریدا تودی | No comments

نظر

یکی از اولین شغل شد, جوراب ساق بلند قفسه و کیسه مواد غذایی در آن-جدید Searstown Publix در رککلدگ. این سال پیش بود اما ممنون میشم که فرصت بود که تاثیر مثبت در زندگی من ساخته شده دوستان مادام العمر تقویت در حال حاضر اخلاق کاری قوی و همسرم آشنا کتی بود که یک صندوقدار. همه ما سخت کار می کرد برای حفظ این فروشگاه مجهز و تمیز و مشتریان خود را خوشحال.

به تازگی من شده است با تأمل در آن روزها در Publix که ما گرد هم می آیند و برای مقابله با این سابقه بیماری همه گیر. من خدا را شکر برای ما سوپر مارکت کارکنان و همچنین به عنوان کسانی که در حمل و نقل, خدمات مواد غذایی و تحویل صنایع برای شجاعت خود را در کار از طریق این بحران تا خانواده های ما را می توانید در ادامه به مواد غذایی و محصولات ما به همه نیاز داریم. آنها پیوستن به ما, اولین پاسخ, پزشکان, پرستاران و کارکنان مراقبت های بهداشتی به عنوان قهرمانان ملی در حالی که مبارزه در خط مقدم از این بحران است. لطفا تلاش برای اجازه دهید آنها را می دانم که چقدر شما آنها را درک کنید.

ما خوش شانس برای زندگی در یک کشور با بسیاری از فداکارانه و با وجدان افرادی که گام تا هر روز برای خدمت به جوامع ما و ما از طریق این. Coronavirus به سرعت مجبور بسیاری ناآشنا و ناراحت کننده تغییرات. من شنیده ام بسیاری از ترکیبات که فکر می کنم دولت فدرال و دستورالعمل صحیح هستند. دیگران فکر می کنم آنها بیش از حد سخت و برخی فکر می کنند سخت نیست کافی است. بسیار وجود دارد در معرض خطر — آزادی ما ما شغل ما سلامت و ضروری است ما هوشیار باشند که ما این نبرد نامرئی دشمن.

بیشتر: Coronavirus: تاخیر در تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری را مالی و تلفات عاطفی

بیشتر: Coronavirus را همه گیر می گذارد 2020 سرشماری ایالات متحده است که فقط در راه است ؟

بر خلاف سال 2008 بحران مالی این یکی نه ناشی از حرص و طمع و سوء مدیریت و یا فساد. و دولت پاسخ است نه یک “نجات” برای پاداش دادن به رفتار بد. آن است که تلاش برای محافظت از بهداشت عمومی و جبران کسانی که معیشت خود گرفته اند و از طریق هیچ گسل از خود را با خاموش کردن دولت.

در سطح فدرال کنگره گذشت سه وسیع اقتصادی امداد صورتحساب برای کمک به خانواده های ما, کسب و کار و جوامع ما به عنوان مقابله با کروناویروس. با وجود برخی معایب — هیچ چیز واشنگتن به تولید کامل است — من حمایت قانون و دولت فدرال در حال کار در رکورد سرعت را به این خدمات آنلاین و این منابع را در دسترس است.

بیشتر: آوریل 14: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس در بروارد

این قانون شامل سرمایه گذاری برای تحقیق و توسعه برای coronavirus درمان تامین بودجه برای تجهیزات پزشکی, تست و ایجاد یک ملی مرخصی استعلاجی برنامه به ارائه تسکین موقت به کارفرمایان و کارکنان که ممکن است از کار با توجه به این ویروس. آن را نیز شامل بودجه برای تغذیه و برنامه های غذایی برای شهروندان ارشد و خانواده های کم درآمد تلاش برای به دست آوردن بدون بحرانی خدمات.

کنگره نیز در جای خود قرار داده برنامه های وام برای کمک به کسب و کار از تمام اندازه ها به طوری که آنها می توانید در ادامه به پرداخت هر دو کارکنان و هزینه های عملیاتی در حالی که به طور موقت تعطیل از طریق هیچ گسل از خود را. آن را مجاز اقتصادی امداد پرداخت به کارگران و خانواده ها و افزایش مزایای بیکاری برای کمک به آن دسته از کارگران که ممکن است واجد شرایط زیر برنامه های دیگر. همچنین شامل من ارائه برای حفاظت از مشاغل و پرداخت از دفاع و فضای قرارداد کارکنان بنابراین ما می توانیم نگه داشتن نیروی کار ما و این مهم برنامه های دست نخورده.

من نیز پیوست با فلوریدا همکاران در نوشتن به درخواست رئیس جمهور از ایالات فلوریدا که قابل توجه شهروند ارشد جمعیت و صنعت گردشگری بود اولویت بندی برای COVID-19 دیدگاه بودجه و من همچنان به حمایت از صنایع دیگر است که مهم است به فضا و گنج سواحل. این اقدامات به منظور کمک به مردم آمریکا در کوتاه مدت و به حداقل رساندن دراز مدت آسیب های اقتصادی.

ما ایجاد یک coronavirus منبع صفحه را در وب سایت من (www.posey.house.gov) به کمک ترکیبات در یادگیری چگونه آنها ممکن است واجد شرایط اقتصادی امداد.

مراحل ما گرفته اند شروع به پهن کردن منحنی از این بیماری همه گیر در بسیاری از نقاط ایالات متحده و فعال ما سیستم مراقبت های بهداشتی را در موقعیت بهتری برای درمان COVID-19 بيمار. در حالی که کار بسیار بیشتری باید انجام شود به توسعه مداخلات پزشکی برای درمان بیماران ما دیده می شود برخی از نتایج امیدوار کننده ای برای بسیاری از بیماران است. بهترین راه برای افراد به مبارزه با این ویروس است به دنبال مشاوره از مقامات بهداشت عمومی به خصوص برای بالاتر خطر آمریکایی به عنوان ما شروع به فاز در راه اندازی مجدد اقتصاد ما.

کارکنان ما همچنان teleworking هر روز شده است و کمک به هزاران نفر از ترکیبات. اگر ما می تواند از خدمات را به شما, لطفا دریغ نکنید برای رسیدن به خروج. ما در اینجا به شما خدمت می کنند.

کنگره لایحه Posey, R-رککلدگ نشان دهنده فلوریدا 8 منطقه در مجلس نمایندگان ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>