گزارش: ‘Green Acres, ستاره, می سی سی پی بومی تام Lester می میرد در 81

لدگر | No comments

تام Lester بهترین و شناخته شده برای نقش خود به عنوان عمله Eb داوسون در 1960s طنزهای “هکتار سبز” درگذشت دوشنبه در نشویل Variety.com گزارش.

او اگهی, ارسال شده در روز دوشنبه در Facebook توسط برادرش مایکل لستر گفت: Lester درگذشت از عوارض مرتبط با بیماری پارکینسون. Lester, 81 بود که آخرین بازمانده بازیگر اصلی “Green Acres” بازیگران.

گردباد در می سی سی پی: زن می دهد $1,200 محرک بررسی به شربت خانه مواد غذایی

لستر یک لورل بومی که به نظر می رسد تقریبا در هر “Green Acres” قسمت بین 1965-71. او همچنین به نظر می رسد در قسمت “Petticoat Junction” و “بورلی Hillbillies.”

لستر به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش بزرگ در دو فیلم سینمایی, “رها” و “Benji.”

با توجه به برادرش لستر بود که حفاظت از منابع طبیعی که “صرف بسیاری از لذت بخش سال در مزرعه اش در Jasper County” که در سال 1997 او دریافت کننده سی سی پی “حیات وحش کشاورز از سال” جایزه.

مقدمات مراسم تشییع جنازه

Graveside خدمات به صورت تام لستر خواهد بود در ظهر جمعه در درخت گردوی امریکایی گرو گورستان در لورل برای خانواده و دوستان نزدیک است.

این سرویس خواهد بود officiated توسط کشیش دکتر رندی ترنر از اولین کلیسای باپتیست در لرل که در آن Lester عضو شد برای بسیاری از زندگی خود را. جشن زندگی برگزار خواهد شد در تاریخ بعد.

حافظه چپل مراسم تشییع جنازه در خانه لورل مسئول ترتیبات.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>