نامزدهای جمهوری خواه را در زمین به رای دهندگان در فضای ساحل اجاق قلنبه در ملبورن

فلوریدا تودی | No comments

جمهوری خواه رای دهندگان لگد استقلال روز آخر هفته با یک نامزد “اجاق قلنبه” در ملبورن که در آن آنها را به شنیدن کوتاه سخنرانی از 28 جمهوریخواه و حزبی نامزد خواهد شد که در انتخابات این سال است.

بیش از 300 نفر حضور داشتند Space Coast اجاق قلنبه و نامزد نظرسنجی نی که اولین رویداد مهم از مبارزات انتخاباتی شود. آن را با حمایت مالی جمهوری خواه آزادی حزبی مرکزی شرق فلوریدا مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه بروارد و شمال بروارد جمهوری خواه باشگاه.

خواه آزادی پارلمانی رئیس باب سفید گفت که او خوشحال بود با مشارکت مردم در روز جمعه صورت هر دو نامزد و مخاطبان.

بیشتر: Unopposed Sadoff موفق خواهد شد الیس به عنوان منشی دادگاه; سه نفر دیگر از مسئولان شهرستان مجددا انتخاب

بیشتر: بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ به چالش Posey در ایران با کنگره اولیه

سفید احساس آن مهم به رای دهندگان یک فرصت برای دیدار با نامزدها و شنیدن آنها صحبت می کنند در پیشبرد اوت. 18 اولیه و نوامبر. 3 انتخابات عمومی.

این بروارد جمهوری خواه اجرایی کمیته سازماندهی یک رویداد از این نوع در این سال است. اما BREC رئیس ریک Lacey حضور داشتند روز جمعه Space Coast اجاق قلنبه در هیلتون ملبورن ریالتو محل.

لاکی گفت که او تحت تاثیر “, جدید, جوان, xxx آماتور” که در میان نامزدها گفت: آنها در حال “آینده Brevard County است.”

این رویداد شامل یک نظرسنجی نی شامل داوطلبانی که ظاهر خواهد شد در Aug. 18 رای گیری با 163 از شرکت کنندگان مصاحبه, انتخابات, البته در همه نژادها.

در اینجا برخی از نکات برجسته این رویداد — که دموکراتیک نامزدها دعوت نشده بودند:

کنگره نژاد

در کنگره ایالات متحده لایحه Posey یک جمهوری خواه چالش اصلی برای اولین بار پس از اولین اجرا خود را برای کنگره در سال 2008. خود را GOP چلنجر در این سال است که بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ اسکات Caine.

برنده این توافق اولیه در 8 کنگره منطقه روبرو خواهد شد دموکرات جیم کندی در انتخابات عمومی ،

خانه منطقه 8 شامل همه بروارد و رودخانه شهرستان ها و بخش شرقی اورنج کانتی.

Posey استفاده از 3 دقیقه ارائه به مشتری جلب کردن حمایت خود را از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — و با پوشیدن قرمز کمپین پیراهن که همچنین تبلیغ حمایت.

Posey همچنین آنچه او به نام “جناح چپ رسانه” از جمله نیویورک تایمز واشنگتن پست (که Posey به عنوان “واشنگتن کمپوست”) و اورلاندو سنتینل دومی که به تازگی تایید شده Caine در اولیه در حالی که خواستار Posey “چیزی غیر نهاد” در طول نزدیک به 12 سال در کنگره است.

“جناح چپ رسانه ها هرگز مانند مغلوب ساختن پیشی جستن آنها هرگز مانند شما آنها هرگز مثل من و آنها هرگز مانند چیزهایی است که ما برای ایستادن” Posey گفت: مخاطبان در این رویداد است.

Posey گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تایید شده است “نشان افتخار” و این که او را با تهمت به “در ادامه به تخلیه که باتلاق با هم” در واشنگتن است.

“بیایید تهمت مجددا انتخاب و به من کمک گرفتن بلندگو gavel از دست نانسی پلوسی” Posey به جمعیت گفت.

کین در مقابل صحبت بیشتر در مورد 30 سال کار حرفه ای در نیروی هوایی از جمله به عنوان یک خلبان جنگی و به عنوان یک فرمانده اسکادران در کره جنوبی.

“من دوست دارم به خدمت دوباره برای شما با تجربه ای که شما به من بیش از 30 سال در نظامی خود را, و من قول می دهم به خدمت با عزت تا آنجا که من می توانم.”

کین گفت: پس از این رویداد است که او معتقد است “ما نیاز به یک فرهنگ تغییر” با یک نماینده جدید در کنگره است.

کین روز سه شنبه اعلام کرد که ایالات متحده امضا محدودیت مدت’ کنگره محدودیت مدت تعهد است. در انجام این کار Caine وعده اگر انتخاب به cosponsor اصلاح قانون اساسی محدود کردن خانه در ایالات متحده به اعضای شرایط سه (شش سال) و سناتور ایالات متحده آمریکا به دو دوره (12 سال).

Posey را امضا نکرده این تعهد است.

در نظرسنجی نی در جمعه رویداد Posey, دریافت 137 رای و Caine دریافت 23.

هیئت مدیره مدرسه نژادها

هیئت مدیره مدرسه نژادها حزبی به معنی وجود دارد هیچ حزب تعیین در انتخابات بعدی برای داوطلبان است.

اما سازمان دهندگان این رویداد تصمیم به دعوت از تنها ثبت نام جمهوری خواه امتیازهای — تینا Descovich در منطقه 3 و مت Susin در منطقه 4.

Descovich چهره یک چالش از جنیفر Jenkins, یک آسیب شناس گفتار و زبان که با این نسخهها کار در قبل از مهد کودک استثنایی, دانش آموز, آموزش و پرورش, Brevard مدارس دولتی.

Susin چهره یک چالش از دیوید اسکات Worrells یک بازنشسته و استاد دانشگاه و دانشیار دین که در درجه اول تدریس در دوره های حمل و نقل هوایی و هوانوردی و هوافضا. قبل از آن Worrells مشغول به کار در حمل بار پردازش برای مکدانل داگلاس در مرکز فضایی کندی و او از خدمت به مدت هشت سال در نیروی هوایی.

این انتخابات رقابت در Aug. 18 رای همراه با مقدماتی.

چند تن از سخنرانان با اشاره به Descovich-جنکینز نژاد به عنوان یک کلید برای حزب جمهوری خواه برای حفظ اکثریت در پنج-عضو هیئت مدیره مدرسه به عنوان سه تن دیگر از اعضای هیئت مدیره هستند تا برای انتخاب مجدد این سال است.

ایران احساس می کند حزب دموکرات است که به شدت در حال کار برای کمک به جنکینز سرنگونی Descovich.

“این انتخابات حیاتی است” Descovich گفت. “از طرف دیگر می داند که چگونه حیاتی این است. من نیاز به شما مردم در این اتاق به درک که این بسیار حیاتی است به ما و آینده جامعه ما است. ما سه محافظه کاران در هیئت مدیره در حال حاضر. اگر این انتخابات ورقه شما باید یکی کمتر محافظه کار در هیئت مدیره. بنابراین شما انجام محاسبات ریاضی است.”

Susin و فلوریدا ایالت دبی میفیلد نیز خواست مخاطبان به فشار برای Descovich را گشتند.

“خط پایین در اینجا است که تینا Descovich نیاز به کمک شما بیش از وجود دارد به این دلیل که کل حزب دموکرات است که هدف او از نژاد” Susin گفت.

“هیئت مدیره مدرسه مسابقه بسیار مهم است به این جامعه” فلوریدا ایالت دبی میفیلد گفت: مخاطبان است. “بنابراین من شما را تشویق به لطفا درگیر با تینا مسابقه. اگر ما تلنگر هیئت مدیره مدرسه به جایی که آن را لیبرال تر از محافظه کار, شما در حال رفتن به مدرسه ما در منطقه رو به زوال سریع است.”

Descovich انتخاب شد به هیئت مدیره مدرسه در سال 2016. او بیش از دو دهه تجربه کسب و کار و خدمت در جامعه متعددی تخته.

Susin انتخاب شد به هیئت مدیره مدرسه در سال 2016. او تدریس در بروارد مدارس دولتی برای نه سال قبل از تبدیل شدن به مدیر توسعه کسب و کار برای دو رودخانه بیمه آژانس.

خانه منطقه 53

در این مسابقه وجود خواهد داشت یک جمهوری خواه اولیه بین وقت رندی خوب و Marcelle “Marcie” Adkins ساخته شد. برنده خواهد چهره دموکرات فیل مور و نوشتن در نامزد توماس انگری on Nov. 3.

خوب نیست حضور در این رویداد و Adkins استفاده بیشتر از 3 دقیقه ارائه برای گرفتن عکس در او. Adkins ادعا خوب است misstated چیزهایی که در مورد او و کمپین مشاور و نمی خواهد بحث در مورد مسائل است.

در ضمن خوب رفت و به Facebook روز جمعه نوشته است که “با بی اعتنایی آشکار برای امنیت عمومی و در خلاف دستورالعمل CDC من حریف خودداری کرده است به خود قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض گسترده به حداقل پنج تایید COVID-19 قربانیان که داوطلب هستند در مبارزات انتخاباتی سه تن از آنها در بیمارستان در بخش مراقبت ويژه. من را تشویق رای دهندگان که می تواند به تماس با او را به اقدامات احتیاطی مناسب.”

Adkins’ کمپین مشاور رابرت برنز گفت: پس از این رویداد که در حالی که برخی از Adkins مبارزات انتخاباتی داوطلبان را COVID-19 آنها انجام شد تلفن بانک کار نبود و در تعامل با عموم مردم است.

خوب یک کسب و کار اجرایی در حال تکمیل دوم دوره دو ساله در فلوریدا ،

Adkins یک بازنشسته مشاوره اقتصاددان که مشتریان سابق شامل وکلای محلی و دولت های ایالتی فلوریدا اتاق بازرگانی و کسب و کار. قبل از آن او در تالاهاسی برای مالیات و بودجه کمیسیون اصلاحات و فلوریدا وزارت کار و امنیت شغلی به عنوان یک اقتصاددان.

در کلش نظرسنجی Adkins دریافت 83 رای و جریمه دریافت 49.

مور به عنوان یک دستگاه پزشکی مربی بیمار هماهنگ کننده و مدافع جامعه. مور را به چالش کشیده خوب در سال 2018 انتخابات و از دست داد.

خانه منطقه 53 به طور کلی در جنوب ایالات متحده 192 در بروارد سرزمین اصلی و در جنوب ملبورن ساحل در beachside. آن را شامل تمام گرانت-Valkaria مالابار و خلیج پالم و همچنین بخش هایی از ملبورن غرب ملبورن و unincorporated بروارد.

شهرستان کمیسیون منطقه 3

در این مسابقه وقت جمهوری خواه جان Tobia چهره یک توافق اولیه چالش از ملبورن شهردار کتی میهن که نمی تواند به دنبال انتخاب مجدد به عنوان شهردار به دلیل محدودیت مدت.

سه وقت جمهوریخواه شهرستان کمیسیون هستند تا برای انتخاب مجدد این سال است. اما Tobia تنها با یک اولیه چلنجر.

برنده اصلی خواهد چهره دموکرات سانجی پاتل و نوشتن در نامزد Austin اوبراین در Nov. 3 انتخابات عمومی.

Meehan ذکر او تجربه مدیریت یک خانواده و متعلق به اداره شرکت تامین به عنوان یک به علاوه.

“ما هنوز هم از فروش مداد در گوشه خیابان” میهان گفت: با اشاره به Meehans’ دفتر و هنر محصولات فروشگاه در مرکز شهر ملبورن است.

او ذکر شده برخی از بالا او را به عنوان اولویت های اصلی حکومت هند رودخانه و تالاب های ایمنی جاده ها و زیرساخت های آب و توسعه اقتصادی است.

“من اختصاص داده شده به نمایندگی از تمام شهروندان منطقه 3 در یک تولیدی و شیوه احترام” Meehan گفت. “و من می خواهم به کار با محلی شهرداران و شوراهای شهر.”

Tobia دقیق برخی از دستاوردهای خود را در هشت سال به عنوان یک عضو از فلوریدا خانه و نزدیک به چهار سال در کمیسیون شهرستان ها است.

اشاره به مواضع محافظه کار در مورد مسائل Tobia گفت: “در این مرحله شما یا عشق یا نفرت, من, و من در یک موقعیت به استدلال می کنند با هر دو یکی است.”

Tobia استاد در والنسیا ،

Meehan تکمیل دوم چهار دوره به عنوان ملبورن شهردار. او پیشتر دو دوره به عنوان یک ملبورن عضو شورای شهرستان.

پاتل سابق دولت دموکراتیک committeeman. او برای کنگره در سال 2018 دست به Posey.

در کلش نظرسنجی Meehan دریافت 80 آرا و Tobia دریافت 62.

شهرستان کمیسیون منطقه 3 شامل همه گرانت-Valkaria و مالابار و بخشی از ملبورن, ملبورن, ساحل پالم بای و غرب ملبورن و همچنین به عنوان بخشی از unincorporated جنوبی بروارد.

دیگر نظرسنجی نی برجسته

در میان دیگر کلش نتایج نظرسنجی از توجه داشته باشید:

فلوریدا خانه District 52: جمهوری خواه رقیب مت نای دریافت 82 رای و جمهوری خواه وقت تاد آلتمن دریافت 57. آلتمن نیست حضور در این رویداد.

مدار قاضی, گروه 15: Michael Bross دریافت 63 رای و Tesha Scolaro Ballou دریافت 18. Ballou که وقت نیست حضور در این رویداد.

این یکی از چهار رقابت غیر حزبی مدار قضاوت مسابقه بر روی Aug. 18 رای در 18 قضایی مدار که شامل بروارد و سمینول شهرستانهای استان است.

مدار قاضی 18: استیو هندرسون دریافت 99 رای و مایکل طاووس دریافت 17. طاووس نیست حضور در این رویداد. وقت مدار قاضی چارلز رابرتز نیست به دنبال انتخاب مجدد.

مدار قاضی گروه 21: دانا Goerner دریافت 49 رای و مارک جونز دریافت کرد 35. وقت مدار قاضی کنت Lester نیست به دنبال انتخاب مجدد.

مدار قاضی گروه 25: سام Bookhardt دریافت 79 رای و اسکار Hotusing دریافت در 25. وقت مدار قاضی جورج ترنر است به دنبال انتخاب مجدد.

دولت جمهوری Committeman: Michael Thomas دریافت 60 رای و Aleks بولونیا دریافت 48. بولونیا نیست حضور در این رویداد.

دولت جمهوری Committewoman: ماری راجرسون دریافت 79 رای و کیم Adkinson دریافت 54.

فرصت های عکس

بسیاری از شرکت کنندگان خواست که عکس های خود را گرفته با Posey و با Brevard County Sheriff Wayne Ivey که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در برابر وکیل آلتون ادموند یک دموکرات است. Ivey تکمیل دوم مدت چهار سال به عنوان کلانتر.

طبق معمول Ivey تا به حال Brevard County, کلانتر, bloodhound, Junny در دو برای این رویداد است.

سفید به شوخی اشاره به Ivey به عنوان “Junny را بارگذاری راننده.”

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>