جمهوری خواه ملیسا Melendez outraises همه دموکرات ترکیب در مسابقه برای 28th, منطقه دولت سنا صندلی

مایدزرت | No comments

Assemblywoman ملیسا Melendez R-لیک ال سینور دریافت کرده بیشتر کمک های مبارزات انتخاباتی بیش از همه از او دموکراتیک رقبا همراه در این مسابقه به جای 28th, منطقه دولت سن. جف سنگ که استعفا داد و در سال 2019 را به یک موقعیت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت کار.

دموکرات ها در حال حاضر تعداد زیادتر تفوق یافتن جمهوری خواهان در ثبت نام رای دهندگان در این منطقه که از دهانه از جنوب غربی شهرستان ریورساید از طریق Coachella Valley به مرز آریزونا و در ابتدا فکر می کردند که می تواند تلنگر در طول تاریخ جمهوری خواه صندلی. اما حضور سه دموکرات در مسابقه — شادی نقره ای که زد در سال 2018; الیزابت رومرو یک Riverside County, تخته, آموزش و پرورش عضو و چند ساله نامزد آنا Nevenic — مانع است توانایی خود را برای جمع آوری کمک های مبارزات انتخاباتی, سیاسی, مشاوران می گویند.

Melendez که به نمایندگی جنوب غربی شهرستان ریورساید در دولت و مجلس از سال 2013 تا به حال مطرح $393,000 در کمک های نقدی که از Feb. 15 و زمان آخرین گزارش مالی مبارزات انتخاباتی ثبت شد. نقره ای مطرح کرده بود $105,000 و رومرو مطرح کرده بود $97,000. Nevenic و Temecula جمهوری خواه جان شواب نیست فایل گزارش مالی مبارزات انتخاباتی.

Melendez بزرگترین سهم از کالیفرنیا ملکی انجمن کالیفرنیا املاک و مستغلات PAC ($9,300) سیگار و توتون و تنباکو تولید کننده فیلیپ موریس ($9,400), e-سیگار شرکت Juul Labs, Inc ($9,400) ابزار ارائه دهنده ادیسون بین المللی ($8,700) و رودخانه کلانتر انجمن ($7,700).

او همچنین دریافت کمک از پالم اسپرینگز انرژی باد مغول فرد شریف ($4,700) پالم اسپرینگز’ رستوران و نیکوکار هارولد Matzner ($4,700) سابق امور خارجه بهداشت ، سنگ ($9,400) و Indio عضو شورای گلن میلر ($4,700).

مختلف حزب دموکرات جناح قریب کمپین کمک به نقره و رومرو.

نقره ای که موفق به دریافت حمایت از دولت های ایالتی و محلی حزب دموکرات دریافت $105,000 در کمک های نقدی که از Feb. 15. او حامیان شامل دولت حزب دموکرات ($7,300), همجنسگرایان حزبی رهبری صندوق (1000 دلار), کالیفرنیا, دولت خزانه دار فیونا Ma ($4,700) و دولت از سوی دیگر ، کانی Leyva ($4,700). او دریافت $4,700 از هر دو شریک زندگی خود آتما وایزمن و وایزمن پدر ایروینگ وایزمن. او همچنین دریافت $4,700 از نجیب D&E زمین شرکت.

اکثر رومرو $97,000 در کمک های نقدی آمد از گروه های کارگری و لاتین سیاستمداران که در صف پشت سر او نامزدی. او موفق به دریافت یک در مجموع $28,000 از PACs در ارتباط با ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه. او همچنین دریافت کمک از دولت کالیفرنیا شورای کارکنان خدمات ($9,300), Indio تاجر Nachhattar Chandi و همسرش سوزانا ($4,700 هر کدام), نجیب ($4,700) و کالیفرنیا لاتین پک ($4,700).

او دریافت کمک از قانونگذاران دموکرات از جمله Assemblymembers بلانکا روبیو D-بلدوین پارک (2500 دلار) جیمز راموس D-کوهستانی (2500 دلار), ادواردو گارسیا, D-Coachella (2500 دلار) و مونیک Limon, D-سانتا باربارا (1000 دلار); دولت سنس سوزان روبیو D-بلدوین پارک (2000 دلار) و لنا گونزالس D-ساحل طولانی (1000 دلار) و Riverside County سرپرست V. مانوئل پرز (1000 دلار)

تاییدیه

نقره و رومرو را تقسیم تاییدیه از سیاستمداران دموکرات و گروه های. در ژانویه نقره دریافت حمایت از دولت های ایالتی و محلی حزب دموکرات اما عمده دره دموکرات سیاستمداران باید صف پشت رومرو از جمله پرز گارسیا و تشکر. رائول رویز, D-نخل کویر. در پالم اسپرینگز که در آن نقره ای ساکن رومرو را جمع آوری کرده و تاییدیه از هر یک از پنج اعضای شورای شهر. او همچنین تایید توسط Indio جمهوری خواه مگا دهنده Nachhattar Chandi کالیفرنیا کار فدراسیون و کالیفرنیا قانونی لاتین حزبی.

تجاوز لابی برابری کالیفرنیا به طور مشترک تایید نقره ای و رومرو. علاوه بر دریافت حزب دموکرات حمایت نقره را به دست آورد تاییدیه از کالیفرنیا انجمن پرستاران, دولت خزانه دار فیونا Ma Lt رژیم صهیونیستی است. Kounalakis و کالیفرنیا قانونی تجاوز انجمن یهودی حزبی و آمریکایی های بومی حزبی.

Melendez دریافت تاییدیه در جمهوریخواه نقاط مهم در این منطقه است. او مشبک تاییدیه از کل شوراهای شهر در هر دو Indian Wells و Murietta. او شده است تایید شده توسط رودخانه کلانتر انجمن کالیفرنیا از حزب جمهوریخواه مجلس رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-میبد و شهرستان ریورساید بالا اجرای قانون مقامات دادستان منطقه مایک Hestrin و کلانتر چاد بیانکو.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>