ساکنان ارائه نقشه برای نخل کویر به نظر شورای در نقشه کشی رای گیری مناطق

مایدزرت | No comments

رهبران شهر در پالم دزرت آغاز خواهد شد توزین چگونه خطوط مرزی کشیده شده باید برای آن دو رای گیری جدید ولسوالی هنگامی که نقشه برداری گزینه های ارائه شده به این شورا در روز پنج شنبه.

ده نقشه ها نشان پیشنهاد گزینه های مرزی ارائه خواهد شد در طول یک جلسه عمومی سومین نشست در مورد سوئیچ به رای گیری مناطق که لازم توسط کالیفرنیا رای گیری حقوق قانون طرح دعوی در دادگاه حل و فصل.

هفت تن از نقشه ها بودند فرستاده شده توسط اعضای جامعه در حالی که دو کشیده شد ملی جمعیت Corp. یکی دیگر از نقشه بود که فرستاده شده توسط یک شهروند نمی رسم مناطق همجوار مرزهای به عنوان مورد نیاز توسط دولت پس از آن اصلاح شد و توسط جمعیت شناسان و برچسب “NDC پیش نویس 3.”

“این تنها یکی از ما تجدید نظر شده و این یک تغییر کوچک” گفت: جاستین لویت معاون رئیس جمهور از NDC شده است که کار با این شهر است.

نقشه های برچسب گذاشته شده توسط NDC پیش نویس 1 و پیش نویس 2 “ما با هم قرار داده و بر اساس بازخورد و نظر از کارگاه های آموزشی و جلسات” لویت گفت.

سه تا از نقشه ها را با دولت داشتیم که مناطق جمعیت متعادل که برای نخل کویر است که 20 درصد از جمعیت ساکن در منطقه 1 و 80% در, District 2, لویت گفت.

همه نقشه ها در دسترس هستند برای مشاهده آنلاین در www.representpd.com و خواهد شد در جلسه روز پنجشنبه شروع می شود که در 4 بعد از ظهر در تالار شهر.

این شهر در حال حرکت به منطقه رای گیری برای انتخابات ماه نوامبر پس از طرح دعوی در دادگاه واصل شد در سال گذشته توسط ساکنان کارینا Quintanilla و لورن Salas ادعا نخل کویر در سیستم های زیادی بود که در نقض کالیفرنیا حق رای عمل می کنند.

نمایندگی مالیبو مبتنی بر Shenkman و هیوز در این شهرستان اعلام کرد یک توافق حل و فصل در ماه دسامبر که به نام برای ایجاد دو رای گیری مناطق و تغییر به یک رتبه-انتخاب سیستم رای گیری.

CVRA مستلزم آن است که شهرستانها سوئیچ به مناطق, گروه بندی “جوامع مورد علاقه” را به اطمینان حاصل شود که حفاظت اقلیت شانس بهتری برای نمایندگی.

گلندیل-بر اساس NDC آیا این شهر جمعیتی مطالعه که در 26 درصد از نخل کویر برآورد 51,700 ساکنان لاتین. این مطالعه با این حال نشان داد که ایجاد یک “اکثریت اقلیت منطقه” ممکن نخواهد بود.

بیشترین غلظت لاتین ساکنان زندگی در منطقه مقامات بلند تعیین شده جدید “مرکز شهر” — در سن پابلو خیابان منطقه بین بزرگراه 111 و منیزی می افتد رانندگی از جمله Civic Center مک کالوم تئاتر و دانشکده کویر.

پیشنهاد منطقه عبارتند از:

  • این “مرکز شهر منطقه” متمرکز در مرکز اجتماعات منطقه و اطراف محله و شامل حدود 20 ٪ از جمعیت. آن را یکی از پنج کرسی در شورای شهر انتخاب هر چهار سال.
  • بزرگتر اطراف آن – و یا “شیرینی” – منطقه شامل حدود 80 درصد از جمعیت که از آن چهار نفر اعضای شورا انتخاب خواهد شد در بزرگ با دو صندلی برای هر دو سال.

این شهرستان در حال حاضر در فرایند طراحی مرزهای ورودی از جامعه است.

برخی از نقشه ها استفاده بزرگراه 111 جنوب مرز منطقه 1 – “شهر منطقه” – در حالی که دیگران گسترش مرز که شامل ال گردش.

برخی از مکان شمال مرز در Whitewater کانال رودخانه در شمال منیزی می افتد درایو. دیگران فشار مرزی به شمال Whitewater کانال به 42nd خیابان شامل پرتلا باشگاه های کشور و طبخ خیابان به شرق است.

بسیاری از نقشه ها نشان می دهد مونتری خیابان به عنوان مرز غربی برای منطقه 1 هر چند گسترش بیشتر شامل وستفیلد بازار و مناطق مسکونی شمال Fred Waring درایو و پارک نمایش درایو.

شهروندان باید تا مارس 14 به ارائه نقشه های اضافی آنلاین.

شورای شهر انتظار می رود که برای تصمیم گیری نهایی نقشه در مارس 26, هر چند پنجمین جلسه عمومی برگزار می شود مارس 16.

پس از توافق حل و فصل اعلام شد, این شهرستان برگزار شد دو جامعه باز خانه رویدادها به توضیح و دریافت اقامت ورودی در مناطق و چگونه آنها باید شکل گرفته و رسیده به شهروندان از طریق رسانه های اجتماعی mailers به هر آدرس منزل و ایجاد representpd.org سایت با پرسش و پاسخ و بیشتر.

“ما همچنین ارائه آگهی شده اند که توزیع گسترده از جمله سازمان های مذهبی و مدارس” شهر مدیر Lauri Aylaian گفت.

برخی ناراضی با دو منطقه حل و فصل

شورای شهر برگزار شد دو نفر از چهار مورد نیاز جلسات عمومی که در طی آن یک تعداد انگشت شماری از ساکنان سخن گفته اند – بیشتر در برابر دو منطقه سیستم.

“من به نفع دو منطقه” ساکن ران ماه گفت: اعضای شورای on Feb. 27 و گفت هیچ شهر دیگر آن را انجام داده است.

“اگر همه ما به یاد داشته باشید ما درس مدنی رای دادن به مقدس ترین چیزی که ما در” ماه گفت:. “به آزمایش با این سیستم به نظر من unappreciated. من می خواهم برای دیدن پنج منطقه پنج اعضای شورای.”

منطقه 1 باقی می ماند می تواند به عنوان پیشنهاد گفت: با اطراف منطقه تقسیم چهارم.

ساکن Jan Buller گفت: توافق حل و فصل با دو منطقه را حس می کند به او.

“این توازن الزامات قانونی با روند دموکراتیک است که در خدمت نخل کویر به خوبی در گذشته” Buller گفت.

این شهرستان دارای یک پنجره که در آن به مرزهای قرعه کشی برای انتخابات ماه نوامبر او گفت و با اشاره به لویت نظرات که نتایج سرشماری دلیل در سال آینده به احتمال زیاد نیاز شهرستان به تنظیم مجدد مرزهای 2022 انتخابات.

که در آن نقطه این شهرستان می تواند تجدید نظر کند که آیا برای حرکت به پنج منطقه گفت: Buller.

اعضای شورا نیست پاسخ به نظرات در جلسات عمومی گفت: آنها فقط می خواستم به گوش دادن. که ممکن است تغییر در روز پنج شنبه.

در حالی که یک حرکت به رتبه-انتخاب رای گیری نیز مورد نیاز تحت موافقتنامه حل و فصل بحث های بسیار متمرکز در این مناطق است که نیاز به تصمیم و جلوتر از جولای 13, زمانی که پر کردن دوره باز می شود در ماه نوامبر شورای نامزدها.

رتبه-انتخاب رای گیری – که اجازه می دهد تا رای دهندگان به رتبه بالا به سه نامزد با ترجیح خواهد بود جدید برای شهرستان ریورساید و نخل کویر باید پرداخت برای نرم افزار مورد نیاز برای شمارش آراء. این شهرستان آماده است تا به صرف $350,000, Aylaian گفت.

اگر آن را ممکن است به پیاده سازی این سیستم در ماه نوامبر در این شهر ادامه خواهد داد به کار به اطمینان حاصل شود آن را در دسترس است برای 2022 انتخابات.

در ضمن این شهرستان شامل اطلاعات در مورد سیستم از جمله یک ویدیو یوتیوب در representpd.org سایت.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>