رستوران نیوز: آنچه در زیر لیوانی, جزیره مریت کلوچه خانه Beachfly دم

فلوریدا تودی | No comments

رستوران مردمی هستند محکم دسته. آنها استقامت حتی در زمان بیماری همه گیر.

مکان های جدید باز است. تاسیس کسب و کار و ایجاد تغییرات لازم برای زنده ماندن. در اینجا برخی از رستوران اتفاقات حذف شده از مکالمات, پیام های متنی و رسانه های اجتماعی.

زیر لیوانی بازگشته است

زیر لیوانی میخانه و Biergarten در beachside Eau Gallie بلوار و زیر لیوانی Taphouse در کوکو بیچ بازگشایی جولای 20 بعد از 121 روز گفت: صاحب دیوید شوارتز.

“آن را به خوبی بوی بوی غذای بیرون آمدن از آشپزخانه دوباره,” او گفت:.

زمانی که COVID-19 همه گیر باعث رستوران به داخل سالن ناهار خوری در ماه مارس Swartz گفت: آنها سعی کردند با ارائه takeout در هر دو مکان برای حدود یک هفته قبل از تصمیم گیری این بود که پایدار نیست.

او تصمیم گرفت به جای آن به مقابله با برخی از پروژه های او شده است می خواهم قرار دادن در حالی که رستوران باز شد.

کاکائو ساحل رستوران باز در سال 2016 پس حداقل کار مورد نیاز بود وجود دارد. میخانه اما دارای سابقه ای طولانی در beachside ملبورن.

“من و همسرم خریداری شده آن را در سال 2008” شوارتز گفت: “اما از آن شده است در اینجا از سال 1989 است. آن را در فلوریدا, قدیمی ترین هنر و صنعت آبجو متمرکز رستوران.”

در طول چهار ماه گذشته رستوران بدست جدید سقف طبقه جدید ارتقا به لوله کشی و برق به همراه رنگ های جدید و sprucing تا در biergarten. دکور جدید شامل پلکسی گلاس تقسیم بین بخش.

“به نظر می رسد مانند یک نام تجاری جدید رستوران” Swartz گفت.

Swartz و آشپز Cheyne Balbier نیز به این رستوران منو تعمیرات اساسی است. همبرگر هنوز هم وجود دارد اما Swartz گفت: آنها می خواستند به ارائه موارد خواهد بود که از آشپزخانه به سرعت بیشتر.

برای کسانی که می خواهند برای لذت بردن از شکرگزاری هر روز تاپیک رو باز ساندویچ بوقلمون با پوره سیب زمینی و سس خدمت در پارمسان کره-تست نان خمیر ترش. نیز وجود دارد یک میگو و خرچنگ سالاد ساندویچ و یک فلفل شیرین پنیر اشتها آور و هفتگی سالاد فوق العاده.

در همراهی با دولت کنونی سفارشات Swartz کاهش می یابد داخلی صندلی در میخانه از 99 به 49. برخی از جداول حذف شده از اتاق ناهار خوری و جداول اضافی اضافه شده به biergarten. صندلی در taproom شده است کاهش می یابد از 150 به 75.

به طور منظم باید بازگشت به میخانه او گفت:.

“وجود دارد بسیاری از مردمی به دنبال برای دیدن آنچه که ما انجام داده ایم و به دنبال ما همبرگر و آبجو دوباره,” او گفت:.

کاکائو ساحل تا به حال کمتر در ترافیک. آن مکان به شدت متکی به گردشگری است.

دو رستوران استخدام حدود 80 نفر که در کار با تشکر برای کمک به از چک حفاظت از برنامه وام.

ولع مصرف مواد غذایی بیشتر پوشش? پیدا کردن آن را در اینجا

تمام کارکنان دستخوش COVID آموزش Swartz گفت. درجه حرارت روزانه گرفته شده و همه کارکنان پوشیدن ماسک. مشتریان خواسته می شود به آنها را می پوشند, هم, مگر اینکه آنها در حال نشستن در جدول خود را.

علاوه بر پلکسی گلاس موانع ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های قرار داده شده در طول رستوران. پا دارای اضافه شده به سرویس بهداشتی درب برای کسانی که مخالف به دست زدن به آنها را با تازه شسته دست. تک-استفاده از منوهای در دسترس هستند یا مهمان می تواند با اسکن کردن یک کد به یک منوی پاپ تا بر روی تلفن های هوشمند خود.

Touchless گزینه های پرداخت نیز در دسترس به عنوان منظقه وانت..

“بسیاری از مردم واقعا سپاسگزار از مراحل است که ما در حال گرفتن” Swartz گفت.

زیر لیوانی میخانه & Biergarten در 971 E. Eau Gallie Blvd. beachside ملبورن. تماس 321-779-2739. زیر لیوانی Taphouse در 5675 N. اطلس Ave. کاکائو در ساحل. تماس 321-613-3041. بازدید coasterspub.com. هر دو رستوران ها باز هستند و 11 صبح-10 شب یکشنبه تا پنجشنبه 11 صبح تا 11 شب جمعه و شنبه.

بایگانی اطلاعات در اسکات

آشپز/صاحب اسکات Earick هنوز به بازگشایی اسکات در پنجم در Indialantic که بسته در اواسط ماه مارس.

Earick صرف چند ماه اول همه گیر ارائه روزانه درس های پخت و پز از طریق Facebook Live. در حال حاضر او را بازگشایی آشپزخانه خود را به آماده شدن برای رفتن به نسخه های مورد علاقه خود را سس و سوپ.

این takeout منو شامل لابستر خرچنگ, $25 برای یک لیتر; بولونی ساخته شده با فیله, $25 برای یک لیتر; پستو 12 دلار برای 8 اونس; و سزار پانسمان 10 دلار برای 8 اونس.

اسکات در پنجم دیگر ارائه می دهد مشروب اما مهمانان خوش آمدید به خرید یک لیوان آبجو یا شراب در حالی که در انتظار سفارش خود را یا شراب بطری را به خانه می برد.

اسکات در روز پنجم است که در 141 Fifth Ave, Indialantic. تماس 321-729-9779 به محل سفارش. بازدید facebook.com/scotts.fifth برای دیدن منو های هفتگی. اسکات به منو بروید در دسترس است, پنج شنبه, جمعه و شنبه.

پن کیک در رککلدگ

استیو و کلی Mardis صاحبان جزیره مریت خانه نان شیرین و پهن, اعلام جولای 15 در Facebook که آنها خریداری کرده اند این ساختمان در رککلدگ که قبلا قرار دارد مالیبو را به خانه یخ.

آنها شروع به بازسازی در ساختمان با برنامه های باز من جزیره خانه نان شیرین و پهن در چند ماه آینده.

“ما پیشنهاد ما گسترده منوی صبحانه همراه با گسترش ناهار منو” آنها گفت: در Facebook. “هنگامی که ما راحت و در حال اجرا به خوبی ما را به احتمال زیاد باز برای پنج شنبه و شب جمعه شام. ما یک ماهی سرخ به عنوان یک به طور منظم شام گزینه است.”

نگران نباشید جزیره مریت. جزیره مریت کلوچه خانه رفتن نیست در هر نقطه. ما شما را به روز رسانی به عنوان ما بیشتر بدانید.

من جزیره خانه نان شیرین و پهن خواهد بود در 165 بارتون Blvd. رککلدگ. دنبال جزیره مریت در خانه نان شیرین و پهن facebook.com برای به روز رسانی.

کافه Krewe 22

کافه Krewe 22 جدید قهوه و دسر, فروشگاه باز ژوئیه 20 در 500 بارتون بلوار رککلدگ.

با توجه به Facebook page, کافه Krewe 22 در خدمت انواع نوشیدنی های سرد و گرم از جمله قهوه lattes cappuccinos, شکلات داغ, چای و چای سبز و Krewccinos ترکیبی از قهوه و شکلات داغ. فروشگاه نیز ارائه خواهد شد, کلوچه, شیرینی, بلغور جو دوسر, قهوه, کیک های هفتگی و دسر ویژه.

مطالعه اتاق و دفتر کار مجازی فضا نیز در دسترس هستند.

تماس 321-735-4553 و یا بازدید facebook.com/cafekrewe22. کافه Krewe 22 سفارش آنلاین و منظقه وانت.

Beachfly

Beachfly دم شرکت 1080 E. Eau Gallie Blvd. بندر هند در ساحل خواهد بود در حال حرکت در ماه آینده.

“برای نگه داشتن که بزرگ BeachFly آبجو جریان و حتی بزرگتر تبدیل بخشی از تکامل هنر و صنعت آبجو در بروارد ما در حال حرکت به یک مکان جدید که ما اجاره منقضی می شود” یک Facebook پست از اوایل این هفته گفت. “ما را شناسایی کرده اند یک زن و شوهر از مکان هایی که بزرگ هستند مناسب خواهد شد و انتشار اطلاعات بیشتر به زودی. یکشنبه Aug. 16 خواهد بود و ما آخرین پور در زمان Eau Gallie ضربه بزنید ، ما هنوز هم خواهد بود با انتشار جدید آبجو هر پنج شنبه تا پس از آن …”

ما به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر به زودی. در ضمن دنبال Beachfly در facebook.com/BeachFlyBrewing برای به روز رسانی. تماس 321-610-3653.

لیز را برای باز کردن در کاکائو ایجاد کرد

محل جدیدی برای ناهارخوری, شراب و آبجو صنایع دستی است که در آثار برای کاکائو روستا در یک فضای قبلا اشغال شده توسط سودای سفر به کافه. لیز خواهد بود در 226 پادشاه سنت (رو به مشرق دولت جاده 520) کاکائو.

“الهام می آید از صاحب الیزابت Marus تجارب سرگرم کننده در نیویورک” با توجه به لیز را در Facebook صفحه. “منو ما شده است به زندگی به ارمغان آورد آشپز کریگ هادسون.”

منو posted on Facebook, ویژگی های صفحات کوچک مانند استیک خیلی چیزهای (12 دلار) و پنیر و charcuterie پلاتر($22-$32) و هندوانه و پنیر فتا, سالاد ($9.5) مرغ piccatta ($21) تازه gnocchi (15 دلار) و پان خشکیده حلزون اسکالوپ (قیمت بازار).

دنبال لیز را در facebook.com برای به روز رسانی.

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>