بررسی رستوران: 2 عصبانی همسران در رککلدگ می دهد شام بسیار خوشحال می شود در مورد

فلوریدا تودی | No comments

ایرلندی و مردم بریتانیا آن را “محلی” از آنجا که آنچه در آن است: یک محلی متعلق به صورت محلی واقع خانه عمومی با تاکید بر”،” مردم وجود دارد برای لذت بردن از یک کمی مواد غذایی و آشامیدنی با تعداد زیادی از مکالمات.

که چه 2 عصبانی همسران میخانه & Eatery است به رککلدگ و آن را موفق بسیار خوب در واقع.

واقع در Publix, میدان در تقاطع Murrell جاده و بارنز بلوار 2 عصبانی همسران افتتاح چند ماه پیش در یک سایت که در آن دیگر از eateries ناپدید شد, برخی از, چرا که آنها به سادگی نمی تواند زندگی می کنند تا وعده های خود را به دیگری به دلیل مشکلاتی که گاهی اوقات اعتصاب جوان رستوران.

این بار جو و منو شده اند به خوبی در نظر گرفته و بسیار خوب اجرا: این خرس آشنا (و در این مورد غیر ضروری) میخانه ایرلندی, تم ها با تعداد زیادی از Jameson و رکوردهای گینس در نوار و مقدار زیادی از مواد غذایی است که قرار است به نمایندگی از زمرد در منو است.

مبله در تاریکی جلا چوب آن بزرگ است هر چند نمی کاورنو و معصوم. صاحب خوش آمد می گوید هر یک از مشتریان به عنوان او وارد و آشپز باعث می شود دور. آن exudes رسمی congeniality.

منو دارای برخی از بهترین اجرا میخانه سبک کرایه در شهرستان Brevard با رضایت تغییرات از جمله یک پای چوپان ($14.50) که در واقع پای چوپان ساخته شده با زمین بره و مخلوط سبزیجات و پیچ و تاب: پوره سیب زمینی حاوی سیر. یک گینس پای (13 دلار) حاوی تکه های گوشت گاو پخته شده در سس تنومند قارچ و پیاز صدر توسط پوسته پوسته پف قنادی به جای سنتی تر انگلیسی-ایرلندی shortcrust.

این منو همچنین شامل ساندویچ سالاد Jamo برگر ($11.50) که مخلوط گوشت سینه دنده و چاک خدمت با سرخ کرده و قارچ و پیاز و سس باربیکیو با لمس Jamesons در میان چیزهای دیگر.

ما شروع با ایرلندی nachos (8 دلار) که مدیون ارزش کمی به ایرلند اما در کل خیلی به رومانی; چیزی شبیه روبن بیش از سیب زمینی سرخ کرده. این sidewinder سیب زمینی سرخ کرده داغ و جلوه های برش و تکه های گوشت گاو corned هستند از تخت و نه سرد برش فروشنده کلم ترش تازه و خوب زهکشی و پنیر مناسب چسبناک.

آن را به عنوان خوشمزه به عنوان آن متفاوت است و به سادگی ارائه شده است.

برای entrees, ما انتخاب مرغ گلدان پای ($11.50), خورش ایرلندی (6 دلار) و یک طرف از مک و پنیر ($4).

مرغ گلدان پای سرآمد: یک مربع خدمت با تعداد زیادی از مرغ و سبزیجات در سس بشامل احتمالا چیزی است که شما می خواهم برای خانواده است. خورش ایرلندی می آید در یک کاسه بزرگ پر از سبزیجات تازه و hunks گوشت صدر با کودک هویج.

بدون این که خورش شما را در پیدا کردن در گلوی یا لیکسلیپ اما آن است که بسیار شبیه به آن که در آن است satisfyingly بیشتر شبیه به یک سوپ از خشک کن نسخه آمریکایی.

مک و پنیر میریزم کمی که سس نسبتا نازک اما طعم درست بود.

دسر بود دوباره کلاس اول: یک کیک پنیر با انبوه پر کردن پنیر خامه ای بیش از یک شکلات کوکی پوسته. اومد صدر با نور موس شکلات drizzled با بیلی ایرلندی کرم با طعم کرم Anglaise, تزئین با یک زن و شوهر از زغال اخته و در کنار یک قاشق مربا خوری پوره توت مجموعه ای در یک استخر که دوست داشتنی کرم Anglaise.

تمام چیزی که یک ادای احترام به reinvigorated قدیمی آشپز کریس مورالس: بیش نیست-اما مانند هر چیز دیگری که ما تا به حال به خوبی در نظر گرفته شده به خوبی اجرا و کاملا تازه است. قضاوت در برابر نژاد استاندارد آن می درخشد. Sláinte mhaith!

صادقانه بزرگترین عیب ما در بر داشت در محل غیر روحانی در آن چای است که یکی باید در هر میخانه که نشان دهنده جزایر بریتانیا و یا Eire: آن آمد در حال حاضر دم و شیر در دسترس نبود از عمده بدون nos به مصرف کنندگان و اما در مورد به عنوان به راحتی ثابت به عنوان آن می شود.

یک چیز دیگر: Brevard County حداقل دو ایرلندی بارها (نولان را در کاکائو ساحل و کلبه در یو Gallie) عمل واقعی مردم ایرلند; دیگران گرفته اند تا این موضوع را با مخلوط درجه از موفقیت است. اما 2 عصبانی همسران ندارد به ادعای Irishness به موفقیت است. آن تنها نیاز به آنچه در آن است: grand رستوران کوچک است که مناسب شام در اینجا تا کنون به خوبی.

آن است که رککلدگ محلی. ببینید شما وجود دارد.

2 همسران عصبانی

چهار ستاره

آدرس: 3826 Murrell جاده رککلدگ (Publix پلازا)

ساعت: 9:30 صبح تا 10 شب روزهای یکشنبه ساعت 11 صبح-10 p. m. دوشنبه ها از طریق پنج شنبه, 11 صبح تا نیمه شب روزهای جمعه و شنبه

تماس: 321-848-0227

آنلاین: 2angrywives.com

دیگر: بره لغزنده هستند به عنوان بخشی از فلوریدا امروز تابستان عطر و طعم برنامه; نوار کامل با کوکتل تخصص; 18 آبجو از جمله واردات در شیر و بیشتر در قوطی های متعدد تلویزیون ورزشی مشاهده

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>