بررسی رستوران: ناوچه کلاس های تا اسکله در بندر شهر بلوار در ملبورن

فلوریدا تودی | No comments

چگونه ناوچه را در اسکله Bar & Grill بهبود یافته مناظر در نزدیکی که در آن بندر شهر بلوار عبور Eau Gallie رودخانه!

رفته است زشت مانده از رستوران های گذشته و در جای خود یک نقاشی با مداد رنگی-رنگی ادای احترام به تمام چیزهایی که آفتاب دولت اسکله با ناهار خوری در داخل و خارج در مناطق مختلف در سطوح مختلف. نوار یک بطرف تحت پوشش ساختار محصولات خود مناسب فلوریدا-سرد است. مشتریان ممکن است می رسند با قایق در صورتی که مایل وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را به کراوات.

در تمام آن را به یک ساختار و مناظر مستحق بهترین غذاهای, اما آن را زندگی می کنند تا به تمام وعده ؟ در اکثر موارد آن را ندارد.

ناوچه را ارائه می دهد کمی به همه: سوشی ساخته شده با دقت و هنرمندانه توسط یک آشپز که تغییرات دستکش بیشتر از اکثر مهمانان تغییر صفحات منو و براوو به او که یک منوی ناهار که امکانات کاسه و “دستی” به معنی همه چیز از همبرگر برای یک سیاه دلفین روبن و شام منو که ویژگی های بازار غذاهای دریایی انتخاب و کلاسیک استیک از جمله tomahawk برای دو نفر ($79.99) و 12 اونس استخوان-در فیله ($49.99), و همچنین به عنوان “کاسه بزرگ” از دیگر entrees.

در گذشته ما سفر ما آغاز شده با guacamole ($6.95) و یک دوجین آبی صدف در نیمه پوسته (25 دلار) و همچنین سوپ پیاز gratiné ($5.99). این guac ممکن است ستاره از وعده غذایی: یک حرکت شبیه چمچه زنی, ضخیم, چاق, خوش طعم آووکادو مخلوط خدمت با پیکو د گالو و چیپس که ما تا به حال به درخواست برای یک وعده دوم. صدف هم خوب بودند: تازه به وضوح و سادگی سرد اما به هیچ وجه ، این سوپ پیاز بود در نظر گرفته شده اند به احتمال زیاد در خانه اگر پنیر و نان بخش بودند ناهموار.

غذای اصلی که دریافت بیشتر plaudits یک فندق و نارگیل با پوسته هامور ساندویچ ($16.99) دستور داد با سیب زمینی شیرین سیب زمینی سرخ کرده (49 درصد تا-charge) که در آن عطر و طعم ماهی ایستاد زیبایی به آن ترد و نارگیل و مهره پوشش و همچنین به قرمز رسیده و گوجه فرنگی و پیاز قرمز و کاهو در brioche. به وضوح فلش-سرخ شده, هیچ چیز در مورد آن را چرب و یا در غیر این صورت قرار دادن. سیب زمینی سرخ کرده بود reordered به عنوان اولین سبد نمی شد به عشق.

خرچنگ مک و پنیر معمولا اشتها آور ($18.99) آمد به مراتب بیشتر خرچنگ از انتظار بود که grand اما مقدار زیادی از عطر و طعم پنیر و یا در غیر این صورت در ماکارونی که نبود.

غذاهای دریایی ریزوتو ($15.99) ویژه دوست داشتنی مخلوط آماده شده به درستی با برنج ارباریو اما غذاهای دریایی — ماهی و میگو و صدف, کالاماری, حلزون اسکالوپ — به طور کامل تحت الشعاع آن است. شاید پاسخ وجود دارد برای خدمت به غذا در یک ظرف و چشم پوشی کاسه نگه می دارد که تمام آن را کمی بیش از حد نزدیک قشنگ به ناگهان هر چند از آن است.

سیاه شدن مرغ و پنیر بری ($12.99) بود به خوبی دریافت کرده و با یک نه بیش از حد عظیم قطعه مرغ فقط به اندازه کافی پنیر و مقدار زیادی از عطر و طعم تشکر در بخشی به انبه ترشی. این ciabatta-سبک رول مناسب برای آن است.

دسر شامل مذاب لاوا کیک با بستنی ($7.99) با آن لازم, گرم, fudgy-cakey عطر و طعم و بافت و گوه از یکی از منطقه را بهتر کلید آهک پای ($7.99): مناسب متراکم و ترش لهجه توسط لام توت coulis.

ما به ندرت به منظور مشروبات الکلی در ناهار اما این قانون شکسته شد اینجا. وجود دارد مقدار زیادی از هفت دختران Moscato (8 دلار) در آن شیشه ای و نه درصد زیادی از تیتو در آن ودکا و تونیک ($8.50). تنها single malt ترمز خودرو در دسترس بودند مختلف Glenfiddiches پس از ذخیره آن (9 دلار) و به دلیل آن بود که دستور داد شسته و رفته (من اضافه خود را آب, با تشکر از شما آن را با $2 upcharge. Hmm.

وجود طنز در ناوچه است چرا که در بسیاری از رستوران خارج جمعیت در حال rowdier و در داخل جو آرام است. نه اینجا. در زیر دیوارها اندود شده با صفحه نمایش بزرگ ورزشی لحظات گذشته نشسته یکی با صدای بسیار بلند گروهی از مصرف کنندگان به سختی سرزنش قادر در رستوران. حتی بدون آنها اصلا انتظار آرامش.

خدمات سریع و دوستانه هر چند جداول نبودند به سرعت پاک و یا به اندازه کافی.

خط پایین این است پنج ستاره اگر چه آن ممکن ناوچه را افزایش محلی نوشیدن و ناهار خوری و یک نهنگ خیلی بهتر از روز جمعه-applebees را-Chilis جایگزین. ببینید شما وجود دارد. که guacamole است که ارزش سفر.

ناوچه را در اسکله Bar & Grill

سه و نیم ستاره

آدرس: 1120 N. بندر شهر بلوار ملبورن

ساعت: 9 صبح تا 11 بعد از ظهر روزهای یکشنبه; 11 صبح تا 11 شب روزهای دوشنبه از طریق پنج شنبه ها; 11 صبح تا نیمه شب روزهای جمعه و شنبه. یکشنبه صبحانه: 9.m.به 1 p. m.

تماس: 321-306-3800

آنلاین: frigatesbar.com

دیگر: آسانسور کوچک اجازه می دهد تا نقص دسترسی به تمام سطوح; پارکینگ; زیر بشکهای و منظقه وانت موجود است.

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>