بررسی رستوران: خاکستری حلقه را می سازد علاوه بر این بسیار عالی به مرکز شهر ملبورن

فلوریدا تودی | No comments

در دهه گذشته یا بیشتر pretty little 100-چیزی-سال-خانه های قدیمی در نزدیکی پایان غرب از مرکز شهر ملبورن پناه مکزیکی و کاخون به سبک رستوران ها.

در حال حاضر آن مستاجر است joyously درخشان آمریکا و اگر واکنش های اولیه نگهداری آن باید باقی می ماند برای سال های بسیار بیشتری نسبت به پیشینیان خود است.

روشن, معصوم, هیئت مدیره-و-دریا-تزئین خاکستری شکم در کافه — نام آن برگرفته از surfer-صحبت برای سوار — موظف است برای تبدیل شدن به یک نقطه داغ اگر دوستانه و غیر رسمی در صبحانه و ناهار هدف است. کارکنان توسط یک آشپز از سواحل دلاور و همسر و پسرش, سرویس فوری است و توجه هر چند هرگز سرزده است.

منو محدود اما متنوع باهوش اما زیبا نیست: نه “A. M. Sandos” هر که هزینه $8.95 شامل امثال مروارید قند بلژیک با جنگل سیاه ژامبون سرخ شده با تخم مرغ و پنیر سوئیس; نان تست فرانسوی با توت فرنگی, ترشی, توت, پنیر خامه ای و دارچین مقداری تمشک سرخ کرده وبرشته (هر آنچه که اتفاق افتاده است به لاستر pie توسط راه است؟). شما می توانید انتخاب خود را از “خمیر” پنیر و گوشت و همه چیز را در خدمت با پارمسان چوب کبریت انجام سیب زمینی سرخ کرده در روغن ترافل. خاکستری شکم است که نه نادان روند.

صبحانه انتخاب خدمت تمام طول روز, اما ما رفت و با آیتم های در P. M. منو و داشتن یاد گرفتم که مالک است که به خوبی versed در خلیج چساپیک-سبک اشپزی ما دستور داد مریلند خرچنگ شیب ($10.95) به عنوان یک “موج سرکش” استارت. خدمت در یک صفحه با گرم چاشنی پیتا تراشه های آن شامل باله آبی خرچنگ پنج پنیر و ادویه همه صدر با پنیر کبابی. خوشمزه یادآور که یکپارچهسازی با سیستمعامل مورد علاقه خرچنگ امپریالیستی وجود دارد مقدار زیادی از آن و بسیاری از crabmeat در آن به اندازه کافی به منظور به عنوان یک غذای اصلی. به عنوان آن است که این رتبه به عنوان یکی از Space Coast را بهتر غذا.

عنوان اصلی دوره های ناهار خوری همراه دوست داشتم “BLTC”, با, بیکن قطعه قطعه, گوجه فرنگی, پنیر مونستر پنیر و سیر مایو ($12.95) در کسی که شام میخورد درخواست مونتاژ در یک همه چیز بپرهیزید. بیکن بود crisply کامل گوجه فرنگی قرمز رسیده و پنیر از کیفیت مناسب و معقول.

مراقب باشید battlers در چیزاستیک, جنگ: خاکستری شکم ($11.95) یک مدعی تلفظ “بهترین من تا کنون در فلوریدا” با دیگری همراه است که بسیار مهم از شبه. ساخته شده با درستی خرد شده ribeye آن پنیر پرولون و آن را در خدمت بخار در Amoroso رول. بله O purists آن حاوی فلفل مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده; بدون, Cheez غژغژ کردن یک گزینه نیست; و بله طبخ خواهد شد بحث در مورد فیلادلفیا و بروارد بحث برانگیز ترین ساندویچ. این فوق العاده بود هر چند کمی پنیر بیشتر می شده اند گنجانیده شده با گوشت. من گفته شد بسیار مهم بود که من دیوانه و باید مختلف صورت گرفته قطعه ای از چیزی.

من غذای اصلی بود Strawberry Fields ($13.95) که باید به عنوان جای شگفتی نیست به هر کسی که من را می داند و آن را چیزی برای آویزان کردن در مورد. دستور داد در challah به جای یک کروسانت, آن شامل یک تکه مرغ از سینه و نه از گراز سر بیشتر از آن بیکن ترد توت فرنگی, ترشی موتزارلا ذوب با حرارت از گوشت و کاهو و نعناع.

دو جزئی شکایات: لمس بیش از حد ترشی چپ کنترل با sticky fingers (Uh-oh اشتباه گروه.), چیزی است که نمی توان ثابت; و انبوه و قطعه قطعه انبوه نان. تجاری challah یک ایده خوب نیست هر چند Publix را در دست نیست علامت تا کنون. هنوز هم این بود که کلاس اول ساندویچ و من می خواهم دوباره آن را در حال حاضر.

توجه داشته باشید: بسیار مفتخر آشپز از مریلند که شناخته شده است به ما بپیوندید در رستوران ها به مرور تلفظ کیک خرچنگ در خاکستری و حلقه نزدیک او را دیده به معامله واقعی در فلوریدا. آنها نگاه بزرگ.

با تشکر از این ساندویچ, مشترک ما, دسر بود گرم و بی تکلف اما باهوش مافین شکلات با فوق العاده مذاب پنیر مرکز صدر با روح خامه و پنیر و مقداری سس توت. کلوچه بود با کمال تعجب نور و نه بیش از حد شیرین برای راحتی.

این همه اضافه می کند تا علاوه بر این بسیار عالی به مرکز شهر ملبورن خوب و جالب رستوران که در آینده نگه دارید. این رضایت بخش مواد غذایی Brevardians سزاوار است.

نگاه ما در خاکستری حلقه است.

خاکستری حلقه را

چهار ستاره

آدرس: 601 E. جدید هیون Ave. ملبورن

ساعت: 7 صبح تا 3 بعد از ظهر روزهای دوشنبه از طریق شنبه

تماس: 321-499-4531

آنلاین: facebook.com/pg/GreyBellys

WiFi: Yes

دیگر: آبجو و بوتیک شراب خدمت با دوره ای شراب شام در رستوران; تازه-قهوه با مطبوعات فرانسه در دسترس; سازگار با محیط زیست بامبو صفحات.

در مورد بررسی های ما

رستوران ها دارای رتبه پنج ستاره سیستم فلوریدا امروز مؤلف. به بررسی نظر مؤلف را به حساب کیفیت رستوران و مواد غذایی محیط و خدمات. رتبه بندی منعکس کننده کیفیت چه, کسی که شام میخورد منطقی می تواند انتظار می رود برای پیدا کردن. برای دریافت یک امتیاز کمتر از سه ستاره یک رستوران باید دو بار تلاش و اثبات ندانسته در هر دیدار. هر داور دیدار اعلام نشده و برای پرداخت فلوریدا امروز.

پنج ستاره: بسیار عالی. نادر استقرار که شما می تواند افتخار را فهمیده ترین کسی که شام میخورد.

چهار ستاره: بسیار خوب. ارزش رفتن از راه خود را برای. مواد غذایی جو و خدمات به طور معمول اخرین.

سه ستاره: خوب است. خوب محل را با مواد غذایی و خدمات است که برآورده سازد.

دو ستاره: منصفانه است. در حالی که وجود دارد هیچ چیز خاصی در مورد این استقرار را در خرج کردن.

یک ستاره: توصیه نمی شود. زحمت.

عضویت گفتگو در facebook.com/groups/321FlavorWhereBrevardEats.

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>