بررسی رستوران: Pat محل در بندر هند این است که سریع و بدون عارضه و دوستانه

فلوریدا تودی | No comments

هیچ یک از ما در جدول می تواند به شکل از چگونه پت را محل بوده است در ایندین هاربر بیچ پلازا که قبلا توسط لنگر Publix, در حال حاضر, خانه, دفتر, انبار, با Panera جلو رفت.

آنها می دانستند که آنها استفاده می شود به ملاقات در رستوران کوچک مدرسه پس از چند دهه پیش زمانی که آنها دانش آموزان در ملبورن مرکزی کاتولیک دبیرستان و پدر و مادر خود را متوقف خواهد کرد برای ناهار و یا در مسیر به و یا از کار خواهد کارگران محلی در تمام سنین و انواع. پس از پت فروش, کسب و کار, نسل دیگری از دانش آموزان و کارگران در زمان جای خود را.

که مرتب کردن بر اساس محل پت بود — بدون عارضه و سریع و دوستانه به عنوان آن می شود — و هنوز هم هست.

سفارش شما در مقابله و مواد غذایی خود را به ارمغان آورده است به جدول خود را هر چند آن را به فضای محدود برای ناهار خوری در; در غیر این صورت شما به عنوان اکثریت و آن را با شما. مواد غذایی به سرعت حرکت می کند در پت.

منو نمی وسیع: اگر آن را واقعا یک رستوران یونانی وجود دارد gyros ($6.75) و gyro پلاتر ($9.50) و همچنین اسفناج پای ($4.95). پت را نیز ساندویچ در پیتا ($5.95) انواع سالاد و سوپ روز. جایگزینهای $5.95 (نیم) و یا $8.25 (کل) و 10 یا 14 اینچ پیتزا (7 دلار یا 10 دلار به علاوه 1 $یا $1.50 هر شکوه).

سیب زمینی سرخ کرده نیست خدمت; نوشابه و قهوه و چای سرد هستند. تا congeniality در بخش عظیمی. صاحبان در این روز مردم تنها کار خوش آمد می گوید مشتریان را تکرار نام و معرفی خود را به آنهایی که جدید است.

ساده متراکم مناسب و معقول حموس است مدال دیگر به پلی استایرن کاسه در بالای یک صفحه کاغذ که در آن مستقر قاچ pita.

یک سالاد یونانی ($9.95) تازه و قابل توجهی را با برش های پیاز قرمز و خیار و همچنین ترد کاهو و گوجه فرنگی رسیده. پنیر خوب است و پانسمان است درست و مناسب برای ساخت یک خوب پر کردن سالاد.

ژیروسکوپ شامل نمی شود ضخامت قطعه حک کردن, تف, گوشت, اما یک برش به طور معمول می یابد در حال انباشت اشیاء بدست آمده با اندازه کافی پیاز و بیشتر از کسانی که درخشان گوجه فرنگی. این ماست و خیار است, خوب, منحصر به فرد; و نه روح و مطلوب با قیمتی کمی عطر و طعم و سیر و خیار و یا شاخ و برگ گیاهان. این بد نیست فقط متفاوت است.

انتظار نداریم که پیتزا سفارش شما در پت را به پیتزا شما می خواهم سفارش از یک پسر به نام آنجلو یا Carmine یا نه. ما در حال حدس زدن این انواع می آید بر یک از پیش ساخته شده و نسبتا ضخیم پوسته با یک سس از هیچ شخصیت خاص و فقط به اندازه کافی پنیر.

نه آن است و نه این مسائل از خیابان J یا توت خیابان اما اگر شما گرسنه خواهید چیزی داغ و ارزش کمی زمان و یا پول آن را با این نسخهها کار فقط جریمه نقدی.

در نهایت وجود دارد کوکی ها: نرم, گرم, تراشه-حاوی شکلات یک و یک جویدنی دارچین معطر گردو و کشمش پر از بلغور جو دوسر یک: شگفت انگیزی که مسائل خود ساخته شده را برای شما به میان وعده در روز هنگامی که مادران در زمان حال به کوکی ها پخت و نمی باید برای رفتن به محل کار.

آنها هزینه 50 سنت هر. پنجاه سنت. در سال 2020 است. چه چیز دیگری شما می توانید برای 50 سنت و احساس رضایت نه به ذکر است, دلتنگ, پس از آن?

این است که چرا این جایی است که شما پس از رفتن مدرسه.

مردم ما می دانستند در پت جایگاه ویژه خانه سازنده و توسعه دهنده اد Fleis و پسرش برایان و آنها مناسب برای آن: هیچ چیز پرمدعا در مورد آنها در همه.

دوچرخه سواران کامیونداران و کارگران شهرستان بودند در آن وجود دارد بیش از حد و همه را تکان داد و گفت دوستانه خوش آمدید در این راه شما می دانید یا نه. گره و دوستانه hellos بودند دقیقا همان چیزی است که جهان ما و یا گوشه ای از آن را در زمان مورد نیاز.

چه خوب کمی کوتاه زمان گریز پت در محل است. ببینید شما وجود دارد.

پت در محل

سه ستاره

آدرس: 279 E. Eau Gallie Blvd. ایندین هاربر بیچ

ساعت: 11 صبح تا 8 بعد از ظهر روزهای دوشنبه از طریق جمعه ها ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر شنبه (بررسی برای به روز رسانی)

تماس: 321-773-7000

آنلاین: orderpatsplacemenu.com

WiFi: ندارد

دیگر: تلفن سفارشات تشویق; های اعتباری و بدهی cads در حال حاضر پذیرفته شده است ؛ گلوتن-آیتم های رایگان در دسترس است.

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>