نهنگ راست او گوساله و دلفین ها با هم خال در کیپ کاناورال فلوریدا ساحل

فلوریدا تودی | No comments

با تشکر از شغل خود جیمی Glasner می شود برای دیدن همه نوع از حیات وحش — یک نهنگ کوسه یک کوسه سفید بزرگ — اما دیدن یک نهنگ راست و آن گوساله در آبهای کم عمق بود ،

روز جمعه صاحب باله و پرواز منشور در کاکائو در ساحل او ناخدا پارکر مایلی و مهمانان خود را خال خال پستانداران در اسکله پارک در بندر کاناورال. این گروه نیز شاهد دلفین ها شنا نزدیک به نهنگ. Glasner به رسمیت شناخته فیلم نهنگ به عنوان Halo با نام به خاطر سفید نشانه گذاری بر روی سر خود را.

در گذشته Glasner دیده حق نهنگ شنا کردن یک زن و شوهر مایل دریایی ولی ساحل رویت این آخرین ویژه ای روبرو می شوند.

“همه snowbirds و گردشگران در شهر است که باید برای دیدن نهنگ به طور معمول باید برای رفتن به آلاسکا” Glasner گفت. “همه می بیند دلفین ها و گوسفند آبی و تمساح, اما برای رفتن به ساحل و قادر به دیدن دو نهنگ که یک چیز نادر را ببینید.

“این چیزی است که خیلی عالی در مورد Space Coast,” او اضافه شده است.

بعد از آن روز و دو مایلی جنوب, Derrick مارشال از جزیره مریت گزارش دیدن چیزی “و” در اقیانوس در چری پایین پارک در کیپ کاناورال.

نکته: زمستان است و زمان برای دیدن راست نهنگ در سواحل فلوریدا به عنوان آنها مهاجرت جنوبی

اطلاعات بیشتر: اگر شما دیدن دلفین یا نهنگ خاموش سواحل فلوریدا, FAU بندر شعبه می خواهد به دانستن

این محقق خصوصی با مارشال و همکاران تحقیقات متوجه شدم این بود که یک نهنگ راست و آن گوساله. او بیش از حد دیدم گروهی از دلفین ها شنا در کنار هاله و نوزاد نهنگ.

“آن را فقط زیبا ترین چیزی که من تا کنون دیده ام در تمام عمر من” مارشال گفت.

تجربه الهام بخش او را به تحقیق حق نهنگ. با توجه به oceana.org, “دانشمندان بر این باورند که آن را به در معرض خطر (به شدت در معرض انقراض) و برآورد مجموع تعداد به 400.”

غمگین داستان: نوزاد نهنگ می میرد پس از beaching خود را در شمال Mar-a-لاگو

جولی آلبرت آتلانتیک شمالی نهنگ راست حفاظت هماهنگ کننده برنامه با دریایی از منابع شورای تایید کرد که نهنگ رویت در کیپ کاناورال بود Halo.

در حالی که نهنگ رؤیت هیجان انگیز آلبرت هشدار داد مردم به پستانداران فضای خود را توضیح داد “500 متری است که رویکرد حقوقی راه دور به راست نهنگ.”

که قاعده به “شناور و هواپیمای مگر اینکه شما یک تحقیق مجوز از دولت فدرال,” او گفت:. هواپیماهای بدون سرنشین شناگران kayakers و خوانندگان هستند معاف از قانون است.

با توجه به فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون آن را در برابر قانون و در 500 متری از یک نهنگ راست. اگر یک فرد می یابد خود را در 500 متری از یک نهنگ راست ، FWC می گوید آنها باید حرکت به دور از نهنگ به عنوان به زودی به عنوان با خیال راحت ممکن است.

در صبح روز شنبه میراندا ایکن مشغول به کار بود تا عرق با 40 دیگر کمربند مشکی در کاراته, ساحل, تمرین زمانی که او کشف یک خانواده دلفین ها.

“وجود دارد حدود چهار یا پنج نوجوان دلفین ها شنا با بزرگسالان در غلاف” پشت هیلتون کاکائو در ساحل, Oceanfront او گفت: “داشتن یک گراند اوله بازی هم در اقیانوس فقط فلات قاره.”

دیگران در کلاس کاراته گزارش دیدن هاله و گوساله شنا با دلفین ها برای حدود یک ساعت.

ایکن زندگی می کند که در پالم بای گفت که او را دیده دلفین ها و نهنگ راست چند بار —و این یکی از مزایای زندگی در فضا ساحل. “آن است که همیشه دلگرم کننده چشم,” او گفت:, و اضافه کرد صحنه دلفین هاله و گوساله ایجاد یک روحانی لحظه: “دلفین ها منتقل شده از طریق آب با روح و قدرت فقط به عنوان ما عمل ما کاراته در Ueshiro Shorin-Ryu Karate, ایالات متحده آمریکا.”

اگر شما یک نهنگ راست تماس آتلانتیک شمالی نهنگ راست برنامه نظارت بر خط

در 888-97WHALE (888-979-4253) و یا بازدید از savetheirl.org.

پشتیبانی محلی نگاری: عضویت در فلوریدا امروز در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>