ریو ویستا دانش آموزان ابتدایی کامل خواندن چالش برای ششمین بار

مایدزرت | No comments

بسیاری از ریو ویستا مدرسه ابتدایی دانش آموزان و خانواده های آنها خواهد شد تماشای اتومبیل های مسابقه در اطراف مسیر در فنتنا بعد از این ماه بعد از مدرسه پیروز شد برای ششمین بار در داشتن 100 درصد مشارکت در منطقه خواندن چالش است.

ریو ویستا در کلیسای جامع شهر و بخشی از پالم اسپرینگز Unified School District, با موفقیت انجام شد “Lefty خواندن چالش” و دریافت خواهد کرد $2,000 در یک مراسم در خودکار باشگاه جاده سریع السیر در فنتنا در فوریه. 29. هر دانش آموز در مدرسه ملاقات چالش خواندن حداقل 20 کتاب و یا تکمیل 20 تکالیف خواندن در ماه نوامبر است. مدرسه تکمیل چالش و دریافت جایزه نقدی شش بار از این برنامه آغاز به کار در سال 2009. آخرین بار آنها برنده شد تا سال 2018 است.

همه دانش آموزان شرکت کننده ثبت نام فرم ثبت نام و پس از عضویت رایگان برای “Lefty بچه های باشگاه.” مدارس با 100 درصد مشارکت در چالش دریافت بخشی از پول جایزه اختصاص داده شده برای این برنامه است. در این سال پنج ابتدایی مدارس (از جمله ریو ویستا) در سراسر رودخانه سان برناردینو لس آنجلس و اورنج شهرستان است که تکمیل چالش تقسیم خواهد شد $10,000. کاتلین Yearwood که مختصات Lefty چالش برای ریو ویستا و گفت: مدرسه جایزه پول استفاده خواهد شد به صندوق کلاس درس منابع.

تاپیک های اضافی و جایزه به برنده به عنوان به خوبی. تمام دانش آموزانی که به اتمام خواندن خود را سیاهههای مربوط در این رقابت ها دریافت بلیط رایگان به نسکار مسابقه در روز شنبه, فوریه. 29 جایی که پنج برنده مدارس دریافت جایزه خود را چک. مدرسه در هر شهرستان با بیشترین حضور در مسابقه را دریافت رایگان پیتزا, پارتی, حسن نیت ارائه میدهد از Lefty خواندن چالش است. Yearwood گفت ریو ویستا برنده بالاترین جایزه حضور دو بار در گذشته و امید یکی دیگر از حزب پیتزا در افق است. همه ریو ویستا پدر و مادر اطلاع داده شده که فرزند خود را و یکی دیگر مهمان را دریافت پذیرش رایگان و که این جایزه بررسی ارائه خواهد شد در طول Feb. 29 جشن.

بیشتر: پالم اسپرینگز Unified School District دانش آموزان گسترش مهربانی در بسیاری از راه های

بیشتر: پالم اسپرینگز hosting tetraged School District امید برای افزایش عشق خواندن با خوانندگان ابتکار

هارون Tarzian که پیوست پالم اسپرینگز Unified School District عنوان ریو ویستا اصلی در آغاز این سال تحصیلی گفت: او قدردانی تعهد خود دانش آموزان به خواندن.

“ما افتخار ما دانش آموزان برای گرفتن خواندن خیلی جدی و تمرین هر دو در مدرسه و در خانه است” گفت: Tarzian. “همه ما می دانیم که بزرگ بودن خواننده منجر به موفقیت در زندگی, بنابراین ما هیجان زده برای دیدن تعهد به خواندن در ریو ویستا با 100 درصد از دانش آموزان شرکت کننده در Lefty خواندن چالش است. ما خواهد بود با شرکت دوباره در سال آینده آن را به عنوان کمک می کند تا یادآوری کارکنان ما دانش آموزان و خانواده ها چقدر مهم عمل ساده خواندن است. آن را نیز کاملا متناسب با منطقه کار در شهرستان ریورساید کمپین ‘خوانده شده به من! در هر سنی! هر مرحله!’ بنابراین ما خواهد شد به دنبال حوادث مانند Lefty خواندن چالش برای تشویق دانش آموزان و خانواده ها به عنوان خوانده شده!”

جوآن Boiko هماهنگ کننده ارتباطات و توسعه جامعه برای پالم اسپرینگز Unified School District. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 883-2701 ext. 2.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>