Riverside County اجازه می دهد تا استخر به بازگشایی برای ‘تک اشغال تنها با استفاده از میان COVID-19

مایدزرت | No comments

Riverside County روز جمعه لغو ممنوعیت شنا در به اشتراک گذاشته شده-استفاده از استخرهای اجازه می دهد یک فرد در یک زمان.

این شهرستان را در بخش بهداشت و درمان خود را به روز رسانی صفحه پرسش و پاسخ در روز جمعه با استخر دستورالعمل های است که اجازه می دهد استخر در HOAs آپارتمان و کاندو در جوامع هتل ها و متل ها برای بازگشایی شده است.

دستورالعمل تصریح می کند که استخر می تواند برای “اشغال تنها تنها” با تنها یک شناگر در یک زمان بدون در نظر گرفتن اندازه آنها است. علاوه بر این صاحبان باید حذف و یا پشته مبلمان فضای باز برای جلوگیری از تجمعات — که هنوز هم ممنوع است — و اغلب پاکسازی “لمس بالا مناطق” از جمله دست ریل سوئیچ نور و دستشویی.

بلند کردن اجسام از تعطیلی یکی از چندین اقدامات Riverside County گرفته شده در این هفته به تدریج بازگشایی توقیف فضاهای از جمله تیراندازی محدوده و دوره های گلف.

عمومی و خصوصی به اشتراک گذاشته شده-استفاده از استخرهای دستور داده شد بسته در ماه مارس در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus. اما به عنوان Coachella Valley درجه حرارت رو به افزایش از هفته گذشته راحت 70s و 80s در این هفته 100-plus تجدید درخواست از ساکنان کویر به بازگشایی استخر.

سام متز را پوشش می دهد سیاست و COVID-19. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>