Riverside County گسترش سفارشات به پوشیدن ماسک فاصله اجتماعی دیگر coronavirus پادمان به ژوئن 19

مایدزرت | No comments

Riverside County ساکنان نیاز به ادامه با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله گرفتن از یکدیگر برای نزدیک به دو ماه بیشتر.

دکتر کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر تمدید سفارش برای پوشش صورت و اجتماعی فاصله از طریق ژوئن 19 در تلاش برای کاهش گسترش coronavirus.

این شهرستان منظور شده است انتظار می رود به چین با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را برای مردم به ماندن در خانه به طور نامحدود مگر اینکه آنها در حال انجام فعالیت های ضروری.

“در حالی که ما در داخل فرماندار برنامه ریزی برای بازگشایی دولت و مردم باید آگاه که COVID-19 بوده است نه حذف” قیصر در بیانیه ای گفت. “طبیعی جدید در شهرستان ریورساید هنوز هم نیاز به اجتماعی فاصله صورت پوشش و سایر اقدامات احتیاطی. تابستان تنها آهسته ویروس و ما در حال حاضر فکر کردن در مورد آنچه که در پاییز رخ می دهد.”

از شنبه حداقل 3,735 Riverside County ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. شده اند وجود دارد 141 مرگ و میر.

قیصر سفارشات در محل به منظور کاهش ویروس’ تاثیر و تلاش های قبلی را شامل خاموش کردن گلف, کاهش تعداد افراد مجاز در جامعه استخرهای شنا و منع تجمعات برای عبادت خدمات.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>