Riverside County سخت تر می شود, سفارشات بسته شدن تمام منطقه گلف با توجه به کروناویروس

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

Coachella Valley شهرها و شهرستان ریورساید در حال بستن در بیابان های گلف است که باقی مانده اند باز با وجود محدودیت های الهام COVID-19 یا coronavirus به عنوان کالیفرنیا تساوی به پایان اولین هفته از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newson اقامت-در-خانه سفارش.

“کنار رودخانه شهرستان صادر شده است این بسته از تمام زمین های گلف کوتاه مدت اجاره هتل ها و متل ها و سهام به عنوان آنها در نظر گرفته غیر ضروری کسب و کار” گفت: یک خبرنامه از کیمررن گلف رفت و آمد مکرر در کلیسای جامع شهر به اعضای اواخر روز سه شنبه. “در حالی که از نظر ما گلف به ضروری و امن اجتماعی فاصله ورزشی ما باید به دنبال هدایت ما دولت های محلی.”

کیمررن شده بود, یکی از ده یا عمومی گلف که باز مانده در صحرا در هفته گذشته با وجود رژیم صهیونیستی است. Newson را پنجشنبه گذشته به عنوان به خوبی به عنوان محلی سفارشات از کویر شهرستانها. یکی از این دستورات بود یک پناهگاه در محل از شهر پالم اسپرینگز با زمین گلف عمومی در این شهرستان تعطیل روز پیش. اما دو کوچک خصوصی دوره های o’donnell باشگاه گلف و دریاچه های هفت گلف و باشگاه کشور در ادامه به عضویت از طریق بازی آخر هفته گذشته.

بیشتر: سپتامبر جهش: ANA الهام اعلام تاریخ جدید مذاکرات coronavirus تهدید

بیشتر: Coronavirus: 5 نکته برای اقامت امن تر در زمین گلف

به پایان رسید که در o’donnell روز دوشنبه هنگامی که کد شهرستان مأموران گفت: البته قدیمی ترین موجود زمین گلف در صحرا به بلافاصله.

محدودیت های جدید برای Riverside County کاملا روشن در زمین گلف نشده باقی مانده باز است.

قوانین جدید روشن شدن موضوع

“هر دو خصوصی و عمومی دوره های گلف باید بسته” به روز شده در بیانیه ای که از شهرستان به دوره اواخر روز سه شنبه می گوید. “با این حال گلف نگهداری و محوطه سازی در نظر گرفته ‘ضروری عمومی به کار می کند و می توانید در ادامه به طوری که زمین های گلف خواهد بود قادر به از سرگیری عملیات هنگامی که دولت های محلی و سفارشات برداشته می شوند.”

این شهرستان ریورساید منظور به نظر می رسد برای پایان دادن به بحث در مورد اینکه آیا دوره های گلف هستند غیر ضروری کسب و کار و یا یک فعالیت است که تنها در یک مرحله برداشته شود مجاز از پیاده روی و یا پیاده روی تمرینات است. این یک بحث بود که باعث مشاجره در صحرا یکی جنوب کالیفرنیا گلف رسمی گفت.

“این حل چه بود به طور فزاینده ای acrimonious وضعیت در CV جامعه گلف با باشگاه ها/دوره های آموزشی در لا کوئینتا تعطیل توسط La Quinta شهرستان فیات (همان در پالم اسپرینگز اما هستند بسیاری از زمین های گلف در پالم اسپرینگز) و بسیاری دیگر در پیوسته شهرستانها برای کسب و کار باز/بازی گفت:” کریگ کسلر مدیر امور دولتی برای جنوب کالیفرنیا انجمن گلف در یک ایمیل فرستاده بیانیه به صحرا خورشید. “به طور کلی مدیران نا امید شدن توضیح اختلاف به اعضای.”

های مختلف سازمان های دولتی از طریق کالیفرنیا در حال تبدیل شدن سخت تر در محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus. لس آنجلس کشور بسته تمام زمین های گلف, پیاده روی مسیرهای پیاده روی و ساحل پارکینگ دوشنبه به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم جمع آوری شد در آن مکان و نه تمرین های اجتماعی فاصله.

هیچ قانون واحد در محل

دوره های گلف در سراسر کشور و نه فقط در Coachella Valley گرفته اند روش های مختلف برای اقامت در خانه سفارشات. آن دوره ای که ماند باز مجموعه ای از محدودیت های خاصی مانند یک سوار در سبد خرید بدون دست زدن پرچم چوب و یا پناهگاه با چنگک جمع کردن در سوراخ و درخواست بازیکنان به پایان دور خود را با یک سنتی دست دادن.

علاوه بر این گزارش در سراسر صحرا را نشان داد که در حالی که بسیاری از خصوصی دروس خود را تعطیل طرفدار مغازه ها و clubhouses, اعضای, زندگی می کنند که در دوره های خود را با چرخ دستی گلف بازی شده اند کسانی که طرح بندی.

بخشی از سردرگمی به نظر می رسید که کویر را در شهرهای مختلف تا به حال روش های مختلف برای زمین های گلف و بسیاری از زمین گلف اپراتورها در نظر گرفتن امکانات خود را به عنوان قابل قبول, تفریح و سرگرمی.

مقایسه رژیم صهیونیستی است. mlb آریزونا ذکر شده است زمین گلف به عنوان یک کسب و کار ضروری برای ایالت آریزونا جمهوری گزارش نقشه کشی انتقاد از مقامات منتخب در دولت است.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در [email protected]_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>