Riverside County بیمارستان انتظار می رود به آمار ظرفیت در اواسط ماه آوریل است. آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس افزایش برنامه های

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

تمام تخت های بیمارستانی در شهرستان ریورساید می تواند پر شود در این هفته از آوریل 12 اگر محلی coronavirus موارد همچنان به افزایش در نرخ ارز با توجه به مدل سازی طرح محاسبه شده توسط جفری لئونگ ریورساید دانشگاه نظام سلامت رئیس کادر پزشکی.

در حالی که تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده دو برابر در مورد هر سه روز در شهرستان ریورساید سرعت کمی کندتر به دو برابر در مورد هر چهار تا پنج روز لئونگ گفت.

با 107 مورد و هشت ویروس های مربوط به مرگ و میر گزارش شده در شهرستان ریورساید از بعد از ظهر پنجشنبه این به این معنی وجود دارد می تواند به عنوان چند به عنوان 1,712 یا به عنوان بسیاری از 3,424 COVID-19 بيمار در شهرستان ریورساید بین 12 آوریل و مارس 21 با توجه به افزایش پیش بینی. در حالی که هر بیمار باید در بیمارستان بستری شود آن را به احتمال زیاد قرار داده و فشار در شهرستان 3,400 تخت های موجود — حدود 30 تا 50 درصد است که در حال حاضر در حال استفاده است.

شهرستان است که انتظار می رود برای اجرا از هواکش کمتر از دو هفته پس از بيمارستانهای آمار حداکثر ظرفیت لئونگ گفت. بین آوریل 22 مارس 5, اگر پیش بینی ها درست county مراقبت های بهداشتی سیستم قادر خواهد بود برای ارائه صرفه جویی در زندگی کمک به هر کسی که به آن نیاز دارد.

“ما شده اند بسیار دقیق به تاریخ پیش بینی ما گفت:” مایک Mesisca رودخانه دانشگاه سیستم بهداشت و درمان اضطراری و پزشکی فاجعه مدیر.

افزایش انتظار می رود که به چند ماه گذشته لئونگ اضافه شده است. به عنوان فدرال و ایالتی و مقامات محلی بحث چه مدت اقامت در خانه سفارشات باید باقی می ماند در اثر او وجود دارد گفت: “خطر بزرگ” برای خروج از یک رویکرد اجتماعی فاصله خیلی زود است.

لئونگ گفت: در شهرستان ریورساید 1,000 مرگ و 50000 موارد به احتمال زیاد به رخ می دهد در اوایل ممکن است. از روز شنبه بیش از 3,700 موارد گزارش شده در کالیفرنیا توسط نیویورک تایمز و بیش از 80,000 موارد گزارش شده در سراسر کشور توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیش از 3000 سواب تست شده اند هر چند لئونگ گفت که او آگاه است که در شهرستان است و نه مردم به اندازه کافی در حال آزمایش هستند. به عنوان یک نتیجه او مظنون چند صد ناشناخته coronavirus موارد در حال حاضر در شهرستان ریورساید.

دو آیزنهاور سلامت پزشکان ارائه شده کمی متفاوت پیش بینی. آیزنهاور بهداشت اپیدمیولوژی پاتریشیا کامینگز پیش بینی شده است که بیش از 4000 Coachella Valley ساکنان می تواند به آلوده شدن با کروناویروس — با نزدیک به 800 از کسانی که دچار عوارض شدید نیاز به بستری شدن و 200 نیاز به مراقبت های ویژه. او تاکید کرد این است که “بدترین سناریو.”

ریک Loftus یک آیزنهاور سلامت virologist شده است که درمان coronavirus بیماران بیشتر جلوتر و گفت: طی 12 تا 18 ماه او تخمین می زند که 4000 نفر در سن 50 یا بالاتر خواهد مرد از COVID-19 بیماری های مرتبط با در Coachella Valley و 11,000 نیاز به ICU-سطح مراقبت.

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

Loftus همچنین تخمین زده است که حدود 200 نفر در زیر سن 40 سالگی می میرند اگر جامعه نمی کند در ادامه پس از جداسازی و اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

خورشید صحرا رسیده به تمام 17 بیمارستان مراقبت حاد در کنار رودخانه شهرستان برای جمع آوری اطلاعات در بستر ظرفیت و افزایش آمادگی. از 17 هفت ارائه شده تخت بالغ بر دو کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات و هشت پاسخ نمی دهند به خورشید صحرا درخواست برای اطلاعات.

 • بیمارستان ها ارائه شده است که تخت مجموع: آیزنهاور سلامت Desert Regional Medical Center, JFK یادبود بیمارستان لوما لیندا بهداشت دانشگاه ریورساید دانشگاه, سیستم بهداشت و درمان همت دره مرکز پزشکی منیفی دره مرکز پزشکی
 • بیمارستان که کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات: Kaiser Permanente ریورساید مرکز پزشکی هر دو رودخانه و Moreno Valley مکان.
 • بیمارستان که نیست پاسخ به صحرا خورشید درخواست برای اطلاعات: تاج دره منطقه ای مرکز پزشکی Parkview جامعه, بیمارستان, Riverside Community Hospital San Gorgonio بیمارستان یادبود Temecula Valley بیمارستان قوم و خویشی بیمارستان – ریورساید و جنوب غربی سیستم بهداشت و درمان هر دو موریتا و ویلدومار مکان.

به عنوان شهرستان و محلی مقامات بهداشتی آماده سازی برای افزایش, در اینجا چیزی است که ما می دانیم و نمی دانیم — در مورد بیمارستان منابع در کوچلا دره و کنار رودخانه شهرستان است.

برای بیمارستان ها که نمی کند با ارائه اطلاعات و یا ارائه اطلاعات ناقص خورشید صحرا است که با استفاده از 2018 بیمارستان گزارش داده از کالیفرنیا از ایالت سلامت برنامه ریزی و توسعه برای پر کردن در اطلاعات شکاف. در حالی که آن های اخیر در دسترس عموم داده های واقعی در روز جاری اعداد تغییر کرده است می تواند پس از آن و به احتمال زیاد در نتیجه افزایش تخت در تمام بیمارستان ها.

ما می دانیم که: این شهرستان دارای 3,400 تخت بیمارستان

در شهرستان ریورساید — که حدود 2.4 میلیون نفر, با توجه به U. s. Census — وجود حدود 3,400 تخت بیمارستان در میان 17 بیمارستان و با توجه به 2018 داده ها از کالیفرنیا از ایالت سلامت برنامه ریزی و توسعه است.

Riverside County تا 1.4 بیمارستان تخت به ازای هر 1000 نفر پایین تر از نرخ ملی است که 2.8 بیمارستان تخت به ازای هر 1000 نفر یک ProPublica تجزیه و تحلیل.

تمام 17 بیمارستان در سطح جامعه بيمارستان.

 • وجود دارد هیچ سطح 1 مراکز تروما است که می تواند کل مراقبت برای هر سطح از آسیب یا بیماری است.
 • چهار بيمارستان تعیین شده به عنوان سطح 2 مراکز تروما از جمله Desert Regional Medical Center در Palm Springs, Riverside Community Hospital, غرب, سیستم بهداشت و درمان و دانشگاه ریورساید نظام سلامت است. سطح 2 مرکز تروما است قادر به شروع به مراقبت از هر گونه آسیب یا بیماری است, اما ممکن است این وسیله برای انجام کامل نیاز به مراقبت.
 • بیمارستان باقی مانده قادر به مراقبت از سطح پایین تر جراحات و بیماری.

از کسانی که 17, Coachella Valley خانه را به سه بیمارستان مراقبت حاد از جمله آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج; Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز; و JFK بیمارستان یادبود در Indio. دومی دو بخشی از شعار بهداشت و درمان ملی مراقبت های بهداشتی کنگلومرا.

سرپرست V. مانوئل پرز است و به طور معمول شناسایی منطقه به عنوان “زمین صفر” برای شهرستان ریورساید در طول بیماری همه گیر.

این Coachella Valley است 1,027 تخت بیمارستان به علاوه 150 جدید فدرال فاجعه تخت در Indio در میان آن سه بیمارستان مراقبت حاد:

 • آیزنهاور سلامت: 463 تخت بیمارستان
 • Desert Regional Medical Center: 385 تخت بیمارستان
 • JFK بیمارستان یادبود: 179 تخت بیمارستان

به طور معمول در حدود 49 درصد از تخت های بیمارستانی در سراسر کشور در حال استفاده در یک زمان با توجه به قطعی بهداشت و درمان که بیمارستان جمع آوری داده ها در سراسر کشور.

 • آیزنهاور بهداشت: 30 درصد از مجموع تخت های مورد استفاده به عنوان از آوریل 23
 • Desert Regional Medical Center: شعار کاهش یافته است به ارائه تعداد تخت در حال حاضر اشغال شده است.
 • JFK بیمارستان یادبود: شعار کاهش یافته است به ارائه تعداد تخت در حال حاضر اشغال شده است.

علاوه بر این ملی کالیفرنیا Guardsmen وارد Indio روز چهارشنبه برای راه اندازی 150 تخت فدرال امکانات پزشکی در Riverside County fairgrounds است که برای مراقبت از غیر coronavirus بیماران به روشن کردن تقاضا در بیمارستان.

ما می دانیم که: این شهرستان دارای 438 تخت ICU

حدود 13 درصد از شهرستان بیمارستان تخت مراقبت های ویژه تخت مجهز به دستگاه تهویه که جدی coronavirus بیماران نیاز به زنده ماندن.

در معرض خطر جمعیت در Coachella Valley از جمله سالمندان بالای 60 سال سن و ایمنی بدن به خطر بیافتد افراد بیشتر احتمال دارد به نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

“در جرم تلفات حالات شما شروع به استفاده از فضاهای دیگر در بیمارستان برای انجام مراقبت های ویژه” Mesisca گفت. “تعداد مجوز تخت ICU در شهرستان است که در ادامه به افزایش هر روز به بیمارستان ها در حال تبدیل شدن به طور منظم تخت به تعداد تخت برای آماده سازی.”

این Coachella Valley دارای 149 تخت ICU در میان آن سه بيمارستان:

 • آیزنهاور سلامت: 58 تخت ICU
 • Desert Regional Medical Center: 75 تخت ICU
 • JFK بیمارستان یادبود: 16 تخت ICU

یک بخش از این تعداد تخت در حال حاضر پر شده است.

 • آیزنهاور سلامت: 26 درصد از تعداد تخت مورد استفاده
 • Desert Regional Medical Center: شعار کاهش یافته است به ارائه یک اشغال شکل است.
 • JFK بیمارستان یادبود: شعار کاهش یافته است به ارائه یک اشغال شکل است.

ما می دانیم: Riverside County است کارگردانی بیمارستان افزایش برنامه های

Mesisca گفت: او کار کرده است با تمام مراقبت حاد بیمارستان در شهرستان به راهنمای آنها را از طریق افزایش برنامه های. یک مراقبت حاد در بیمارستان که بستری را فراهم می کند مراقبت های کوتاه مدت بیماری و سایر خدمات مرتبط مانند عمل جراحی است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در اوایل این هفته که در بیمارستان ها نیاز به افزایش ظرفیت خود را تا 40% در آماده سازی برای افزایش.

“های مختلف وجود نقاط ماشه ای در زمان های مختلف اما گام اول این است که بیمارستان ها ایجاد ظرفیت اضافی در خود تخت” Mesisca گفت. “هر آسایشگاه در شهرستان است که به شناسایی ظرفیت خود را و سپس این طرح به انتقال غیر COVID بيمار از بيمارستان به پرستاري امکانات برای باز کردن تخت بیمارستان.”

 • وجود دارد تقریبا 1,191 پرستاری ماهر امکانات در شهرستان ریورساید با توجه به مدیکر خانه سالمندان داده است.
 • چه ما نمی دانیم که: کل ظرفیت تخت در شهرستان های پرستاری ماهر امکانات

در بخش های غربی شهرستان ریورساید شرکت مادر است كه ناظر به همت مرکز پزشکی دره و منیفی دره مرکز پزشکی گرفته گام های خود را به گسترش بیمارستان ظرفیت با راه اندازی موج چادر و آغاز این روند به گسترش کار خود را به استخر گفت: تیم Lineberger, KPC سخنگوی. دو بیمارستان نیز در روند شناسایی دیگر بخش های بیمارستان است که می تواند نگه تخت اضافی.

“ما در حال برداشتن گام برای استقرار قابل حمل قرنطینه و سیستم های تهویه مطبوع است که ما را قادر به اضافی ایجاد فشار منفی مناسب و دالان” Lineberger گفت: در یک ایمیل. “این افزایش ظرفیت و بهینه سازی فضاهای استفاده نشده در تسهیلات و کمک به حفاظت از کارکنان و عموم مردم بیمار در برابر هر گونه امکان انتقال هوابرد.”

Lineberger گفت: خود را در بیمارستان ها نیاز محلی و رهبران دولت برای کمک به آنها به اندازه کافی امن تجهیزات حفاظت شخصی برای کارکنان خود را.

ما نمی دانیم که چگونه Coachella Valley آب و هوا خواهد خروش

هر سه Coachella Valley بیمارستان ها باید با برنامه در محل برای گسترش ظرفیت خود را قبل از افزایش بازدید, اما تعداد کل تخت های هر بیمارستان می تواند اضافه کردن تحت فاجعه شرایطی است که در حال حاضر شناخته شده است.

 • آیزنهاور سلامت: جدید COVID-19 واحد می افزاید: 17 تخت با توجه به رسانه ای هماهنگ لی برنج. بیمارستان همچنین افزود: هفت اتاق فشار منفی در بخش اورژانس و یک فشار منفی در اتاق های مختلف در یک واحد. یک فشار منفی در اتاق استفاده می شود حاوی آلاینده های داخل اتاق. بیمارستان نیز در حال کار برای تبدیل یکی دیگر از کل واحد در بیمارستان با 44 اتاق بیمارستان برای افراد مشکوک به داشتن coronavirus اما که هنوز تشخیص داده شده است.
 • Desert Regional Medical Center: این بیمارستان می تواند گسترش واحد مراقبت های ویژه به عنوان بسیاری از 75 تخت تا حال حاضر از مجموع 31 تخت با توجه به شعار بهداشت و درمان سخنگوی تاد برک. بیمارستان همچنین می توانید اضافه کردن اضافی 47 کلی تخت های بیمارستانی در بیمارستان های مختلف لابی و احتمالا راست تا 16 آلودگی و افزایش چادر در بیمارستان زمینه تا 230 تختخواب تاشو برای بیماران. این بیمارستان در حال حاضر بنا دو خالی و زرد تریاژ چادر.
 • JFK یادبود بیمارستان: بیمارستان بنا یکی خالی و زرد تریاژ چادر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بیمار سرریز. شعار نمی خواهد ارائه اطلاعات اضافی در مورد JFK خروش آماده سازی است.

برک گفت: اگر منحنی از موارد نه پهن و سپس “تعداد موارد قطعا در ادامه به افزایش در نرخ که هیچ بیمارستان خواهد شد. شستن دست, شستن دست های خود را بشویید دست خود را.”

ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از هواکش ها در شهرستان ریورساید

یک بار در بیمارستان آمار نقطه ای که خود را به واحد مراقبت های ویژه در ظرفیت هستند و سپس آنها انتظار می رود برای تبدیل برخی از آنها به طور منظم تخت های بیمارستانی به تخت های مراقبت ويژه با آوردن تجهیزات مورد نیاز از قبیل اضافی هواکش.

بدون به اندازه کافی هواکش مهم نیست که چگونه بسیاری از تخت های هر بیمارستان است هنگامی که آن پایین می آید به ارائه مراقبت شدید ترین coronavirus موارد است.

“ما فکر می کنم ما خواهد بود از هواکش 10 تا 14 روز بعد از ما به بیمارستان ظرفیت مگر ما قرار داده خروش برنامه در محل برای دریافت اضافی هواکش” لئونگ گفت.

لئونگ کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن چگونه بسیاری از هواکش در حال حاضر در شهرستان است که به دلیل تغییرات شماره در هر روز به عنوان شهرستان کار می کند برای به دست آوردن بیشتر.

این شهرستان با نزدیک شدن غیر عملیاتی تجهیزات پزشکی مانند جراحیهای سرپایی مراکز جمع آوری اضافی هواکش. شهرستان نیز درخواست کمک از دولت فدرال برای به دست آوردن بیشتر.

علاوه بر این اگر شهرستان بازدید حداکثر ظرفیت در ماه آینده پزشکان می تواند با خیال راحت قلاب کردن دو بیمار به یک دستگاه تنفس مصنوعی در صورت نیاز.

در Coachella Valley تعداد کل هواکش شناخته شده نیست.

 • آیزنهاور بهداشت: 95 هواکش
 • Desert Regional Medical Center: شعار حاضر به ارائه جزئیات.
 • JFK بیمارستان یادبود: شعار حاضر به ارائه جزئیات بیشتر

برک کاهش یافته است به ارائه تعداد هواکش در کویر مرکز پزشکی منطقه ای و یا JFK بیمارستان یادبود هر چند او گفت: “بیمارستان “می توانید با خیال راحت و مناسب برای مراقبت از بیماران ما با تجهیزات و ملزومات لازم.”

وقتی پرسیده شد که اگر آیزنهاور سلامت کافی هواکش برنج گفت: بیشتر نیاز بود و این بیمارستان به دنبال تامین کنندگان مختلف برای کمک به آنها.

ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از ماسک ها در شهرستان ریورساید بیمارستان

تمام 17 بیمارستان در شهرستان کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از ماسک های آنها در حال حاضر اما بیشترین توافق وجود خواهد داشت کمبود.

کارکنان در آیزنهاور سلامت در حال حاضر در حال رسیدن به غیر سنتی فروشندگان تجهیزات حفاظت شخصی. در حالی که چند اعضای جامعه را اهدا N95 ماسک ماسک برنج گفت: این بیمارستان هنوز هم نیاز به کمک از محلی و رهبران دولت در به دست آوردن بحرانی منابع.

برک کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد عرضه از ماسک در بیابان های منطقه ای و یا JFK یادبود بیمارستان.

ما نمی دانیم: که در آن همه Riverside County coronavirus بیماران در حال درمان

Riverside County کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد که در بیمارستان در حال درمان بیماران و همچنین هر بیمار از شهرستان محل سكونت و سن و جنس است. Riverside County مقامات گفت که اطلاعات مخفی نگاه داشته شده اند برای محافظت از حریم خصوصی بیمار.

اما مقامات شهرستان روز پنجشنبه اعلام کرد که آنها برنامه ریزی برای شروع به انتشار بيماران سن و شهر محل اقامت در حال حرکت رو به جلو است.

حداقل 41 از شهرستان 107 موارد مثبت بودند بيماران از Coachella Valley, به گفته مقامات بهداشتی.

 • آیزنهاور سلامت: در حال حاضر چهار coronavirus بیماران در آیزنهاور.
 • Desert Regional Medical Center: شعار کاهش یافته است به ارائه زمان تعدادی از موارد است.
 • JFK بیمارستان یادبود: وجود حداقل یک coronavirus بیمار در JFK یادبود بیمارستان با توجه به Conrado Barzaga کویر بهداشت و درمان منطقه با مدیر عامل. شعار کاهش یافته است به تایید یا ارائه تعداد کل موارد.

ما می دانیم وجود دارد: 925 پزشکان و 3,297 پرستاران در Coachella Valley

اگر coronavirus موارد افزایش فراتر از بیمارستان های محلی’ ظرفیت آن را به قرار دادن فشار در زمان مراقبت های بهداشتی کارکنان. نه تنها وجود خواهد داشت بیشتر بیماران از پزشکان قادر خواهد بود برای حضور در, اما این احتمال که برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی را کنار می شود چرا که خود coronavirus تشخیص بالا است.

وجود دارد 925 پزشکان در میان سه Coachella Valley بیمارستان:

 • آیزنهاور سلامت: 400
 • Desert Regional Medical Center: 400
 • JFK بیمارستان یادبود: 174

وجود دارد 3,297 پرستاران در میان سه Coachella Valley بیمارستان:

 • آیزنهاور سلامت: 2,000
 • Desert Regional Medical Center: 1,005
 • JFK بیمارستان یادبود: 292

پاپ آپ در بیمارستان ساخته شده توسط California ملی Guardsmen در Indio هنوز کارکنان. شهرستان خواهد بود وظیفه با کار کردن در کنار کالیفرنیا انجمن پزشکی برای پیدا کردن کارکنان مراقبت های بهداشتی از خارج از منطقه برای پر کردن امکانات.

ما می دانیم: بیمارستان های روستایی صورت منحصر به فرد گرفتاری

در شرق دور لبه Riverside County مقامات در Palo Verde بیمارستان در بلایت نگران هستند که چگونه همه گیر خواهد شد و تاثیر بیمارستان های روستایی مانند ایشان.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از مردم که نمی دانند گرفتاری از جامعه روستایی گفت:” ساندرا Anaya, پالو ورده بیمارستان ارشد اجرایی. “مردم اغلب انتظارات غیر واقعی از روستایی تسهیلات. ما نمی تواند نسبت به دانشگاه و یا سیستم مراقبت های بهداشتی. ما گرفتاری به عنوان موسسات بسیار متفاوت و منحصر به فرد است.”

Palo Verde بیمارستان:

 • 51 تخت بیمارستان
 • شش تخت ICU
 • چهار هواکش
 • 10 پزشکان
 • تا 50 نفر

Anaya گفت: Palo Verde است به طور قابل توجهی کمتر از کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است اما قادر به ارائه خدمات اساسی و مسیر بيماران به بزرگتر امکانات توسط آمبولانس یا هلیکوپتر. آن است که 108 کیلومتر دورتر از بیمارستان دیگری — JFK یادبود در Indio نزدیک.

“در اصل ما به تنهایی و اغلب آن را احساس می کنید,” او گفت: خورشید صحرا.

بسیاری از کارگران در Palo Verde حتی نمی زندگی می کنند در بلایت اما تقسیم وقت خود را بین خانه — که می تواند سه تا چهار ساعت به دور — و روستایی کویر.

“آنها حرفه ای اختصاص داده شده که کار سخت از طرف ما” Anaya گفت. “چالش این است که حتی بیشتر قابل توجه است. ما در اینجا زندگی می کنند زمانی که ما کار و رفتن به خانه به خانواده های ما که ما می توانیم.”

در حال حاضر این بیمارستان دارای هیچ coronavirus موارد اما Anaya به ذکر است که این بیمارستان در خدمت بسیاری در farmworking جامعه که در ادامه به کار می کنند در حالی که بسیاری از دیگران جدا شده و در خانه تحت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سفارشات.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>