Riverside County زندانی می میرد روز پس از آزمایش مثبت برای COVID-19

مایدزرت | No comments

یک Riverside County زندانی در زندان در بانینگ درگذشت یکشنبه روز پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

اهل بیت درگذشت, در یک منطقه, بیمارستان جایی که او در حال درمان از تاریخ 20 آوریل با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر.

مرگ او به نظر می رسد مربوط به عوارض مربوط به COVID-19 اما دقیق علت در دست بررسی است. نام خود را در حال نکردن در انتظار اطلاع از نزدیک ترین خویشاوندان مقامات گفت.

او دستگیر شد Aug. 11, 2018 به ظن سرقت و آتش سوزی شد و در بازداشت به جای $1 میلیون وثیقه.

زندانی شد و پس از آزمایش های پزشکی کارکنان تعیین مارس 13 او مبتلا به آنفولانزا مانند علائم. نتایج آزمون برگشتم مثبت برای COVID-19 مارس 14.

شرایط او بدتر شد و منتقل شد به بیمارستان مارس 20, جایی که او باقی مانده تا زمان مرگ او. بازی ناپاک شده است را رد کرد, مقامات گفت.

کلانتر بخش گفت: این بیمارستان در 600 بلوک کوهستانی چشمه خیابان در بانینگ. این آدرس برای سن Gorgonio بیمارستان یادبود.

مرد در میان 135 شهرستان ریورساید از زندانیان که تست کردم مثبت برای COVID-19. وجود دارد 3,240 زندانیان زندانی در سراسر شهرستان.

از 55 بخش کارکنان که آزمایش مثبت دو فوت کرده اند.

Riverside County یکی از بالاترین تعداد زندانی موارد در میان دیگر کالیفرنیای جنوبی استان ها و یکشنبه از مرگ به نظر می رسد برای اولین بار شامل یک زندانی فرد در جنوب کالیفرنیا.

هشتاد و دو اورنج کانتی زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. نارنجی شهرستان کلانتر سخنگوی وزارت کری براون گفت: انتظار می رود این تعداد به افزایش کمی دوشنبه و “اکثریت قریب به اتفاق بدون علامت هستند.”

لس آنجلس کلانتر گزارش یکشنبه 28 زندانیان دارای آزمایش مثبت و سن دیگو شهرستان بنا به گزارش یک بیمار اهل بیت.

سان برناردینو شهرستان همچنین دارای یک مورد و فرد “انجام می دهند بسیار خوب و عالی دریافت مراقبت های پزشکی” کلانتر سخنگوی جودی میلر گفت.

در هفته های اخیر زندانی حامیان و عزیزان خود را نگرانی در مورد کمبود اطلاعات در مورد شرایط در کنار رودخانه شهرستان برگزار شود.

آنها چالش مقامات در مورد آن است که آیا اخلاقی یا حقوقی به ادامه زندانی کردن افرادی که به اعدام محکوم نشده است و هنوز هم در صورت تهدید پیمانکاری COVID-19 در حالی که در بازداشت است.

بخش کلانتر به تازگی ارائه شده وکیل در زندان دفتر حقوقی با یک برنامه نوشته شده جزئیات چگونه آن را مبارزه با گسترش COVID-19 در این شهرستان برگزار شود.

زندان دفتر حقوقی ثبت اضطراری حرکت مارس 6, درخواست یک قاضی فدرال به نیاز شهرستان به ارائه یک برنامه ریزی برای پیاده سازی فیزیکی فاصله برای همه زندانیان مستقر در زندان های کالیفرنیا و به ارائه خدمات بهداشتی و دیگر خدمات ضروری است.

دادگاه درخواست مارس 14 و دستور کلانتر برای به اشتراک گذاشتن طرح خود را برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19 در کنار رودخانه شهرستان برگزار شود.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>