Riverside County زندانی می میرد از coronavirus; La Quinta همکاران با پیدا کردن مواد غذایی بانک

مایدزرت | No comments

یک Riverside County زندانی در زندان در بانینگ درگذشت یکشنبه, روز پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

اهل بیت درگذشت, در یک منطقه, بیمارستان جایی که او در حال درمان با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر. مرگ او به نظر می رسد مربوط به عوارض ناشی از COVID-19 اما دقیق علت در دست بررسی است.

نام خود را در حال نکردن در انتظار اطلاع از نزدیک ترین خویشاوندان مقامات گفت.

او دستگیر شد Aug. 11, 2018, ظن سرقت و آتش سوزی شد و در بازداشت به جای $1 میلیون وثیقه.

او پس از آزمایش های پزشکی کارکنان تعیین شده در آوریل 13 که او مبتلا به آنفولانزا مانند علائم. نتایج آزمون برگشتم مثبت برای COVID-19 مارس 14.

کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

به روز رسانی: 33% از مجموع کالیفرنیا coronavirus مرگ و میر در خانه های سالمندان وزارت امور خارجه می گوید:

شرایط او بدتر شد و منتقل شد به بیمارستان مارس 20, جایی که او باقی مانده تا زمان مرگ او. بازی ناپاک شده است را رد کرد, مقامات گفت.

کلانتر بخش گفت: این بیمارستان در 600 بلوک کوهستانی چشمه در خیابان ممنوع است و نشانی از سن Gorgonio بیمارستان یادبود.

مرد در میان 135 شهرستان ریورساید از زندانیان که تست کردم مثبت برای COVID-19 به گفته مقامات بهداشتی. وجود دارد 3,240 زندانیان زندانی در سراسر شهرستان.

از 55 بخش کارکنان که آزمایش مثبت دو فوت کرده اند.

Riverside County یکی از بالاترین تعداد زندانی موارد در میان دیگر کالیفرنیای جنوبی استان ها و یکشنبه از مرگ به نظر می رسد برای اولین بار شامل یک زندانی فرد در جنوب کالیفرنیا.

هشتاد و دو اورنج کانتی زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. نارنجی شهرستان کلانتر سخنگوی وزارت کری براون گفت: انتظار می رود این تعداد به افزایش کمی دوشنبه و “اکثریت قریب به اتفاق بدون علامت هستند.”

لس آنجلس کلانتر گزارش یکشنبه 28 زندانیان دارای آزمایش مثبت و سن دیگو شهرستان بنا به گزارش یک بیمار اهل بیت.

سان برناردینو شهرستان همچنین دارای یک مورد و فرد “انجام می دهند بسیار خوب و عالی دریافت مراقبت های پزشکی” کلانتر سخنگوی جودی میلر گفت.

در هفته های اخیر زندانی حامیان و عزیزان خود را مطرح نگرانی در مورد کمبود اطلاعات در مورد شرایط در شهرستان برگزار شود.

آنها چالش مقامات در مورد آن است که آیا اخلاقی یا حقوقی به ادامه زندانی کردن افرادی که به اعدام محکوم نشده است و هنوز هم در صورت تهدید پیمانکاری COVID-19 در حالی که در بازداشت است.

بخش کلانتر به تازگی ارائه شده وکیل در زندان دفتر حقوقی با یک برنامه نوشته شده جزئیات چگونه آن را مبارزه با گسترش COVID-19 در این شهرستان برگزار شود.

زندان دفتر حقوقی ثبت اضطراری حرکت مارس 6, درخواست یک قاضی فدرال به نیاز شهرستان به ارائه یک برنامه ریزی برای پیاده سازی فیزیکی فاصله برای همه زندانیان مستقر در زندان های کالیفرنیا و به ارائه خدمات بهداشتی و دیگر خدمات ضروری است.

دادگاه در مارس 14 اعطا درخواست و دستور کلانتر برای به اشتراک گذاشتن طرح خود را برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19 در کنار رودخانه شهرستان برگزار شود.

Coachella Valley: تا کنون موارد

گیر کرده در داخل: زندانیان و خانواده های آنها نگران coronavirus در شهرستان زندان

Riverside County تعداد کل موارد دو برابر شده است بیش از دو هفته گذشته به 3,563 یکشنبه هنگامی که مقامات بهداشتی گزارش 154 موارد جدید و یک ویروس جدید مربوط به مرگ است. در حال حاضر 218 بیماران بستری از جمله 81 در بخش مراقبت های ویژه. در مجموع 118 نفر کشته شده اند در این شهرستان پس از همه گیر آغاز شد.

علاوه بر این مقامات گفت: 1,207 مردم بهبود یافته اند از جمله 94 زندانیان.

Riverside County تایید کرده است در مورد 149 مورد در هر 100,000 نفر است.

Riverside County پیشی گرفته است کالیفرنیا در آزمایش میزان با حدود 1,752 آزمون اداره هر 100 ، 000 ساکنان نسبت به 1,279 در هر 100 ، 000 نفر در سراسر ایالت. در مجموع این شهرستان دارای اداره 41,753 آزمون.

کالیفرنیا مقامات بهداشتی گزارش دادند اضافی 1,883 COVID-19 مورد در روز شنبه. دولت در حال حاضر 41,137 تایید موارد ویروس. مقامات گزارش 89, مرگ و میر, افزایش دولت تلفات به 1,651.

بیش از 506,035 آزمایشات انجام شده در دولت به عنوان پنج تا 11,862 از پنج شنبه. که بدان معنی است که برای هر 100,000 کالیفرنیا, 1,279 تست شده برای ویروس.

بیشتر La Quinta ساکنان نیاز به دریافت مواد غذایی

اضافی و توزیع مواد غذایی سایت برای افراد نیازمند راه اندازی شده اند در لا کوئینتا از طریق همکاری با پیدا کردن مواد غذایی بانک.

شورای شهر در ماه مارس اختصاص داده تا به 40 ، 000 $برای پیدا کردن به ارائه مواد غذایی برای La Quinta ساکنان به خصوص خانه محدود سالمندان و کسانی که زندگی در مقرون به صرفه/مسکن ارشد جوامع است.

پس از این برنامه رو در جریان حدود 10000 پوند از مواد غذایی شده اند deliveredto La Quinta ساکنان به عنوان روز سه شنبه گفت: Chris Escobedo, شهرستان, جامعه, مدیر منابع.

“این مواد غذایی در برنامه است و در حال اجرا. ما به طور جدی به نیروی انسانی منابع ما خط برای اتصال ساکنان با مواد غذایی خدمات و تسهیل در تحویل مواد غذایی از طریق پیدا کردن” اسکبدو گفت.

بیشتر: کالیفرنیا اجازه می دهد تا رایگان کیسه های پلاستیکی در سوپر مارکت ها در طول همه گیر

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

پیدا کردن را آغاز کرده است هفته ای دوبار غذا سایت توزیع در خیابان واشنگتن آپارتمان و هدلی ویلا که در آن مجموع 143 ساکنان دریافت محصولات تازه و غیر فاسد شدنی و مواد غذایی در روز پنج شنبه.

توزیع مواد غذایی سایت نیز در حال راه اندازی در لا کوئینتا دبیرستان و یکی برای سالمندان 65 ساله و مسن تر تنها – با اثبات سن مورد نیاز در جامعه پارک.

برای کسب اطلاعات در مورد سایت های توزیع و یا برای راه اندازی یک سایت تماس بگیرید (760) 564-0096.

“ما خدا را شکر برای ما همکاری با پیدا کردن خود را به عنوان کل تیم بوده است در ارائه این شهرستان آموزش پشتیبانی لجستیک و کارآمد هماهنگی تلاش های” اسکبدو گفت.

“این موثر ترین راه برای ما برای شناسایی نیازهای جامعه و آنها را منابع در اسرع وقت,” اسکبدو گفت.

Coachella Valley: تا کنون موارد

مقامات شهرستان گزارش روز یکشنبه 34 مورد جدید و یک مرگ در Coachella Valley نه شهرستانها که در حال حاضر 610 موارد مثبت و 24 ویروس های مربوط به مرگ و میر.

 • کلیسای جامع شهر: 78 مورد مرگ 1
 • Coachella: 119 موارد و مرگ و میر 2
 • دزرت هات اسپرینگز: 30 مورد و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 11 مورد مرگ و میر 0
 • Indio: 120 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • La Quinta: 61 مورد و مرگ و میر 1
 • نخل کویر: 76 موارد و مرگ و میر 5
 • پالم اسپرینگز: 91 موارد و 9 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 24 نفر و 3 و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 3 و 0 و میر; کویر کف: 5 مورد و 0 مرگ و میر; گارنت: 8 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 22 مورد و 0 مرگ و میر; North Shore: 1 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: 6 مورد و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 3 و 0 و میر; حرارتی: 9 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 1 مورد و 0 مرگ و میر.
 • کالیفرنیا: 41,137 موارد مثبت و 1,651 مرگ و میر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>