Riverside County قاضی در نظر گرفتن درخواست به unseal پرونده رشوه خواری در پرونده سابق پالم اسپرینگز شهردار توسعه دهندگان

مایدزرت | No comments

سوابق مربوط به هیئت منصفه در دادرسی که منجر به کیفرخواست سابق پالم اسپرینگز شهردار استیو Pougnet و دو codefendants در رشوه خواری اتهامات مطرح خواهد شد در طول یک جلسه در Indio جمعه به عنوان وکیل مدافع اقدام به حفظ سوابق مهر و موم شده برای مدت زمان از آینده دادگاه های کیفری.

یک Riverside County هیئت منصفه مجرم شناخته Pougnet و توسعه دهندگان املاک و مستغلات جان Wessman و ریچارد Meaney در ماه اوت است. سه در مجموع شارژ با 30 جنایت فقره رشوه دروغ و تضاد منافع در یک مورد که برای اولین بار شاهد اتهامات واصل در سال 2017. همه باید التماس کرد گناه نیست.

Pougnet دو دوره شهردار, مجرم شناخته شد در 21 فقره و Meaney و Wessman هر بودند تحت تعقیب در 10 فقره است. روز جمعه در جلسه برنامه ریزی شده است برای 1:30 p.m در لارسون دادگستری مرکز در Indio.

دادستان ها گفته اند Pougnet پذیرفته شده تا آنجا که $375,000 از Wessman که آنها ادعا پرداخت رشوه از طریق Meaney. به عنوان یک نتیجه از رشوه مقامات گفت: Pougnet خواهد برای حمایت از توسعه دهندگان پروژه های.

در ماه اکتبر قاضی هارولد Hopp ارائه و دفاع وکیل را برای Pougnet, Wessman و Meaney یک فرصت برای فایل مهر و موم شده حرکات در تلاش برای نگه داشتن هیئت منصفه ریز نمرات مهر و موم شده و جداگانه حرکت به بیرون پرتاب کیفرخواست.

Hopp گفت: در طول ماه اکتبر شنوایی که او خواهد بود با توجه به اینکه برای نگه داشتن ریز نمرات مهر و موم شده تا زمانی که دادگاه به این نتیجه میرسد یا برای انتشار به عموم یا کامل متن و یا شاید یک redacted نسخه. او خواهد شد ارائه شده با این براده روز جمعه شنیدن اما ممکن است حکومت بر آنها را بلافاصله.

هیئت منصفه متن را فراهم می کند یک رکورد از دادستان پرونده متهمان و شامل شهادت حدود 10 شهود. متهمان وکلای نیست با ارائه یک فرصت برای عبور-بررسی شاهدان در طول یک هیئت منصفه در دادرسی. اگر هیئت منصفه تصمیم می گیرد که مدارک کافی وجود دارد برای این مورد به رفتن به دادگاه و سپس کیفرخواست صادر شده است.

قانون کالیفرنیا اجازه می دهد تا هیئت منصفه ریز نمرات منتشر خواهد شد 10 روز پس از آنها داده شده است به دفاع.

خورشید صحرا دنبال شده هیئت منصفه رونوشت از اوت کیفرخواست.

در سپتامبر. 22 خورشید صحرا درخواست یک کپی از ریز نمرات از دادگاه خبرنگار و درخواست رد شد. حدود دو هفته بعد در اکتبر. 3, David Greenberg یکی از Wessman وکلای پرونده یک حرکت استدلال هیئت منصفه ریز نمرات باید مهر و موم شده باقی می ماند تا زمانی که محاکمه شده است.

در نهایت وکلای مدافع استدلال می کنند, داوران, استخر خواهد بود آلوده اگر پرونده منتشر شد. Wessman وکلا ادعا دادستان “ارائه شده هیئت منصفه با شایعات و شواهدی که از طریق اجرای قانون و مقامات” و شنوایی بود “مملو ناروا شواهد” و “مخاطره اندازد اطلاعات است.”

جولی Makinen خورشید صحرا اجرایی ویرایشگر و داگلاس Faigin جمهور از شهرستان, اخبار, خدمات, ارسال نامه به قاضی خواست که او را انکار متهمان’ درخواست خود را به مهر و موم ریز نمرات. روزنامه نگاران اظهار داشت که حق می دانم آنچه شواهد دادستان جمع آوری شده در پرونده سابق منتخب رسمی و همکاران خود را.

“من به ندرت می تواند فکر می کنم از یک مورد دیگر که برای افشای خواهد بود بیشتر مربوط یا توجیه در راستای منافع عمومی” Makinen نوشت.

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @chris_a_damien.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>