Riverside County مقامات خوشبین است که بیمارستان ها می تواند به جای coronavirus افزایش

مایدزرت | No comments

Riverside County مقامات گفت: این احتمال وجود دارد که coronavirus موارد نمی خواهد فراتر از شهرستان مراقبت از ظرفیت اگر اقدامات پیشگیرانه از قبیل اجتماعی فاصله اقامت خانه و پوشیدن ماسک ادامه خواهد داد.

مقامات بر این باورند که تعدادی از موارد هنوز به اوج خود رسید و در شهرستان ها و انتظار برای آمار یک “موج” از بیماران در هفته های آینده; با این حال آنها بر این باورند که موج خواهد بود در ظرفیت های شهرستان به سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان مخالف به پیشی گرفته و آن را به عنوان در ابتدا تصور گفت: Michael Mesisca رودخانه دانشگاه نظام بهداشتی-درمانی مرکز اورژانس و پزشکی فاجعه مدیر;

“تأمل در جایی که من فکر کردم من می تواند یک هفته پیش من نمی خواهد فکر من خواهد بود ایستاده در اینجا ارائه این پیام” Mesisca گفت. “ما پیش بینی است که ما (ويژه) خواهد بود و ما تخت بیمارستان خواهد بود. … من اینجا هستم تا به شما برای کمک به ما در جلوگیری از آن است.”

Mesisca گفت: اگر بخش عقب نشینی تهاجمی اجتماعی فاصله اقدامات دو برابر شدن نرخ موارد سنبله ،

“ما اعتقاد داریم که ما را تغییر آینده نقل مکان کرد و به پایین منحنی اما ما نیز همه درخواست برای اقامت دوره ها گفت:” جفری لئونگ ریورساید دانشگاه نظام سلامت-مرکز پزشکی ارشد علوم پزشکی کارکنان. “ما با احتیاط خوش بینانه ما در حال ورود به یک رکود دوره اما ما می دانیم بیشتر در چند روز آینده و از آنها بخواهید شما را به ماندن این دوره (به ادامه این مسیر).”

در حال حاضر موارد دو برابر هر هفت روز در شهرستان ریورساید. دو نرخ کاهش پیدا کرده است و از حدود 4.7 روز فقط دو هفته پیش به علت دقیق اجتماعی فاصله گرفته است.

اگر بیشتر تهاجمی پیشگیری از پروتکل ها را در محل پیش بینی شده است که در کنار رودخانه شهرستان را ببینید در مجموع 3,250 موارد 553 بستری شدن در بیمارستان (با 163 از این بیماران در واحد مراقبت های ویژه) و 62 و مرگ و میر در 30 مه. به آمار منحنی است که می تواند به دست آمده با پیروی از “تهاجمی اندازه گیری” پروتکل هر کس که به دنبال چهره, پوشش, اجتماعی, فاصله انزوا و دستورالعمل های 100% از زمان.

لئونگ گفت: در حال حاضر شهرستان است که جایی بین “تهاجمی” و “کمتر تهاجمی” اقدامات پیشگیری با حدود 70% به 90% از افراد را پوشش چهره خود را هنگام ترک خانه های خود. اگر این سناریو در ادامه آن پیش بینی شده است که در کنار رودخانه شهرستان را ببینید 13,108 موارد 2,228 بستری شدن در بیمارستان (با 655 از این بیماران در ICU) و 249 و مرگ و میر در 30 مه.

اگر شهرستان کشیده اجتماعی فاصله اقدامات — اجازه می دهد زندگی به بازگشت به حالت عادی — این احتمال وجود دارد که چنین اقدامی نتیجه در 65,536 موارد 11,141 بستری شدن در بیمارستان و 1,245 مرگ و میر در اوایل ممکن است.

Mesisca گفت: کروناویروس “طوفان” نشده است و هنوز هم انتظار وجود دارد به شیوع بیماری در مکان هایی مانند خانه های سالمندان که در شهرستان در حال حاضر تلاش و تمرکز خود را.

“ما تیم پشتیبانی در حال گرد کردن در آن امکانات و شخصی دنده محافظ و تلاش برای بلند کردن آنها را” Mesisca گفت. “بنابراین کار ما این است که به هیچ وجه انجام می شود.”

شهرستان قبل پیش بینی دقیق

در پایان ماه مارس لئونگ پیش بینی کرده بود که افزایش COVID-19 نفر در شهرستان ریورساید خواهد رسید با عنوان چند به عنوان 1,712 یا به عنوان بسیاری از 3,424 بیماران در بین 12 آوریل و مارس 21.

در حالی که تعداد موارد پیش بینی شده بود در نقطه ای — با 2,105 موارد تایید کرد که از روز شنبه — تقاضا برای تخت بیمارستان نبوده است به عنوان مبرم به این شهرستان در ابتدا می ترسید.

در حال حاضر 235 coronavirus بیماران بستری در سراسر شهرستان با 64 از این بیماران نیاز به مراقبت های ویژه — یک قطره از روز قبل.

از شهرستان 3,400 تخت های موجود 60 درصد اشغال شد که از سه شنبه شب و همچنین 67 درصد از جداسازی اتاق 74 درصد از واحد مراقبت های ویژه تخت و 39 درصد از فشار منفی تخت گفت: بروس بارتون Riverside County emergency مدیریت مدیر.

Mesisca گفت: بیمارستان’ اشغال دو برابر شدن نرخ در حال حاضر 9.5 روز و ICU دو برابر شدن نرخ 12 روز است. در حال حاضر در Icu هستند و 74 درصد اشغال هر چند Mesisca در ابتدا تصور شهرستان خواهد بود و نزدیک به 100% اشغال شده توسط شرکت.

“(سه شنبه) ما تا به حال بیشترین تعداد موارد مثبت تست” Mesisca گفت: این شهرستان بزرگترین واحد-روز افزایش در تعداد موارد تایید شده در مارس 14. “اما این تغییر این است که این اتفاق می افتد نه در یک فصل سرعت دیگر.”

علاوه بر این 44 درصد از ریورساید شهرستان هواکش در حال حاضر در حال استفاده است. در اصل لئونگ پیش بینی کرد که این شهرستان خواهد اجرا از هواکش کمتر از دو هفته پس از بيمارستانهای آمار حداکثر ظرفیت بین مارس 22 و ممکن است 5.

شهریار توکلی آیزنهاور بهداشت مراقبت بحرانی پزشکی مدیر گفت: رانچو مایراج بیمارستان آغاز شد شاهد افزایش بیماران در اواسط ماه مارس که در ادامه به صعود برای سه هفته بعد. در حال حاضر تعداد بیماران تثبیت شده است توکلی گفت.

در JFK یادبود بیمارستان و پزشکان نیز شروع به افزایش احتمال زیاد coronavirus بیماران در اواسط ماه مارس. این Indio بیمارستان به اوج خود رسیده در این هفته از آوریل 8-15 زمانی که آنها بستری 30 به احتمال زیاد COVID-19 بيمار. در حال حاضر JFK هفت coronavirus بیماران در خانه و شش ممکن است بیماران در انتظار نتایج آزمایش با توجه به تاد برک سخنگوی JFK و Desert Regional Medical Center.

در بیابان منطقه ای مرکز پزشکی و پزشکان شروع به دیدن اولین هجوم بالقوه coronavirus بیماران در هفته اول ماه مارس با اولین مثبت مورد تایید 8 مارس. بیمارستان بستری و در مجموع از 41 بيمار از آن با حدود 10 تایید coronavirus بیماران و هشت به 10 بالقوه بیماران در انتظار نتایج در بیمارستان در هر زمان داده شده برک گفت. او گفت: بیمارستان پایدار است در آن تعداد بیماران برای چند هفته گذشته.

در حالی که اعداد ممکن است به نظر می رسد امیدوار, Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت: در طول روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که در شهرستان است که هنوز هم عقب وارد شده در تست های دو روز و در ادامه به تحت آزمون ، از آنجا که این, قیصر گفت: جامعه نباید انتظار انتقال از اقامت در خانه و اجتماعی فاصله سفارشات در هر زمان به زودی.

قیصر گفت: به نگه دارید تا رودخانه شهرستان خواهد نیاز به انجام 4000 8,000 آزمون در روز است. در میان شهرستان های تست سایت 2,200 آزمون را می توان انجام هر روز.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>