Riverside County مقامات به بحث در مورد ویروس در livestream; توسط-انتصاب تست در جنوب غربی کلیسا

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

Riverside County بهداشت عمومی و مراقبت های بهداشتی با مقامات آدرس coronavirus و مراحل جامعه باید به سرعت گسترش آن در طول یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز چهارشنبه. در طول این رویداد حرفه ای پزشکی را مورد بحث اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته در شهرستان امکانات مراقبت از بهداشت و درمانگاه و همچنین به عنوان ارائه اطلاعات در مورد تست با توجه به انتشار اخبار.

این رویداد برگزار خواهد شد در ریورساید و دانشگاه نظام سلامت-مرکز پزشکی در ساعت 11 صبح و بصورت زنده از دانشگاه ریورساید نظام سلامت-سلامت عمومی Facebook صفحه. افرادی که شرکت انتظار می رود عبارتند از: کیم Saruwatari مدیر ریورساید دانشگاه نظام سلامت-سلامت عمومی; دکتر مایکل Mesisca از دانشگاه ریورساید نظام سلامت-مرکز پزشکی; دکتر متی چانگ از دانشگاه ریورساید نظام سلامت-سلامت رفتاری و شهرستان سرپرست V. مانوئل پرز.

این رویداد می آید صبح روز بعد از شهرستان مقامات بهداشتی اعلام کرد که دو مورد اول از COVID-19 در غرب شهرستان ریورساید آوردن این شهرستان تعداد موارد تایید شده به 16. تا آن زمان تقریبا تمام شهرستان موارد گزارش شده از Coachella Valley.

مقامات همچنین تایید سوم مرگ مرتبط با COVID-19. هر سه نفر — دو مرد و یک زن بودند Coachella Valley ساکنان در 70s و دو تا به حال شرایط بهداشتی اساسی با توجه به شهرستان سخنگوی بروک Federico. یکی از سه نفر به تازگی اقامت در یک آسایشگاه در رانچو مایراج ،

همسایه سان برناردینو شهرستان دارای سه موارد گزارش شده.

تست با تعیین وقت قبلی در جنوب غربی کلیسا

Riverside County ارائه شده است درایو-تا COVID-19 تست توسط قرار ملاقات فقط در جنوب غربی کلیسا در Indian Wells در روز چهارشنبه. این تست در درجه اول برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اعضای عمومی که مراجعه کرده بودند برای تست توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی با توجه به شین Reichardt سخنگوی بخش اورژانس بخش مدیریت.

در اینجا چگونه کار می کند تست: افرادی که وارد کلیسا استقبال screeners و کارکنان امنیتی که تایید قرار ملاقات Reichardt گفت. یک بار قرار ملاقات مورد تایید مردم کارگردانی به یکی از چهار خط. کادر پزشکی در حال جمع آوری بينی نمونه در چهار تست ایستگاه. نمونه ارسال خواهد شد برای تست; نتایج انتظار می رود در دو تا چهار روز, او گفت:. سازمان ها انتظار می رود به اداره حدود 100 تست های امروز, او گفت:.

“هدف ما این است که برای افزایش این نوع تست در مناطق مختلف این شهرستان برای تست سرعت و کاهش اثرات به ما بیمارستان” Reichardt گفت: در یک پیام متنی به خورشید صحرا. “ما در حال استفاده از امروز و رویداد قبلی برای آزمایش و بهبود فرآیند است.”

قرار ملاقات های آینده برای تست می توان با تماس با دانشگاه ریورساید مرکز بهداشت در (800) 720-9553. این شهرستان در نظر دارد به ارائه بیشتر رانندگی کنید تا تست سراسر شهرستان در آینده Reichardt گفت و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این فرصت ها را از طریق آن مراقبت های بهداشتی شرکای رسانه های اجتماعی و شهرستان در بخش بهداشت و درمان وب سایت.

تست انجام خواهد شد در همکاری با کویر مراقبت از شبکه کویر واحه بهداشت و درمان و کویر بهداشت و درمان منطقه است.

پناهگاه-در-محل اثر طول می کشد در پالم اسپرینگز

حدود 60 نفر ایستاده در خط در خارج وان در 6:45 صبح روز چهارشنبه صبح — 15 دقیقه قبل از فروشگاه را باز کرد و یک پناهگاه در محل سفارش برای پالم اسپرینگز ساکنان به اثر رفت.

جوانتر مشتریان اما غافل بودند که در فروشگاه مواد غذایی در بزرگراه 111 و Gene autry درایو تنها باز برای سالمندان و تبدیل شد به دور است.

دیگر خریداران خروج از وان گفت: خرده فروش هنوز هم تا به حال هیچ کاغذ توالت و تخم مرغ است.

این طبیعی جدید برای ساکنان محلی که در حال تلاش برای حرکت به اثرات رشد بهداشت عمومی نگرانی شهرستانها اقدامات احتیاطی را برای حفاظت از منطقه بالاتر خطر جمعیت. دیروز پالم اسپرینگز به نام برای همه غیر ضروری کسب و کار ،

پالم اسپرینگز شورای شهر در یک جلسه ویژه ای روز سه شنبه به کارگردانی شهرستان مدیر David آماده برای موضوع جدید اورژانس جهت ارائه مشاوره به تمام ساکنان به پناهگاه در محل و محدود کردن فعالیت تنها به آن ضروری به زندگی روزانه خود را.

اورژانس سفارش خود باقی خواهد ماند تا آوریل 2. این شورا بررسی خواهد شد وضعیت در مارس 2 جلسه و گسترش نظم لازم است. این سفارش شامل یک لیست از 21 ضروری کسب و کار که به طور مشخص در اورژانس سفارش و ارسال شده بر روی وب سایت شهر بعد جمعه این شهرستان گفت: در انتشار اخبار.

Coronavirus به روز رسانی: پالم اسپرینگز کسب و کار باقی مانده باز در پناهگاه در محل

منظور این است که مدل پس از اقدامات انجام شده توسط این شهرستان از سان فرانسیسکو. روز دوشنبه شش منطقه خلیج شهرستانهای صادر مشابه قفل پایین نیاز به حدود 6.7 میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه های خود را از طریق 7 آوریل.

با توجه به سفارش صادر دوشنبه توسط city and county of San Francisco “ضروری کسب و کار” شامل مراقبت های بهداشتی عملیات; فروشگاه های مواد غذایی, گواهی کشاورزان’ بازار و بانک های مواد غذایی; کسب و کار است که ارائه مواد غذایی, سرپناه و خدمات اجتماعی برای کاهش درآمد مردم; روزنامه ها و تلویزیون و رادیو و دیگر رسانه ها خدمات; ایستگاه های گاز و خودکار عرضه و تعمیر مغازه ها; بانک ها; فروشگاه های سخت افزاری در میان دیگر خدمات است.

رستوران ها و دیگر قادر خواهد بود برای خدمت به ناهار خوردن در مشتریان اگر چه takeout و تحویل می توانید ادامه.

“با توجه به گسترش سریع COVID-19 و دوره کمون طولانی اقدام شورای شهر بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و داشتن مردم در محل اقامت کمک خواهد کرد که جلوگیری از عفونت های بیشتری به بیماری و مرگ و میر” پالم اسپرینگز شهردار جف Kors در بیانیه ای گفت. “سریع تر همه ما را اقدامات پیشگیرانه سریع تر ما را از طریق این صرفه جویی در زندگی و کمک به ساکنان کارگران و کسب و کار از این طریق دریافت کنید با حداقل آسیب برساند.”

اداره پلیس نمی خواهد دستگیری صاحبان کسب و کار برای باز ماندن در این زمان Kors گفت: در این جلسه به جای اجازه می دهد چندین روز برای پلیس به آموزش جامعه است.

بيمارستان پاپ چادر برای آزمون تریاژ

صحرا مراقبت و بیمارستان های شبکه که شامل کویر منطقه ای JFK یادبود و سلام صحرا مرکز پزشکی نهاد هیچ بازدید کننده سیاست برای اطمینان از ایمنی بیماران و کارکنان. بیمارستان در حال ساخت استثنا برای کار و تحویل و پس از زايمان مناطق و بخش مراقبتهای ويژه نوزادان و اطفال.

“تا کنون تعداد هر دو ویروسی و غیر ویروسی بیماران شده اند کم و قابل کنترل” Krista رؤسای سخنگوی کویر مراقبت شبکه گفت: در یک ایمیل. “در حال حاضر ما شاهد هجوم قرنطینه کارکنان و یا پزشکان و ما باید منابع مناسب برای مراقبت از بیماران ما و جامعه است. با کاهش فصلی/سفر بازدید کنندگان ما سرشماری سطح در حال اجرا هستند کم در هر دو بخش اورژانس و بستری حاد عرصه است.”

Desert Regional Medical Center: از سه شنبه دو زرد چادر در محل خارج لابی اصلی در کویر مرکز پزشکی منطقه ای. این بیمارستان در حال حاضر محدود کردن ترافیک در لابی بنابراین چادر برای بازدید کنندگان را انتخاب کنید که به صبر در پردیس برای دیگران که برنامه ریزی آزمون بر اساس Deans. نیز وجود دارد یک سرپناه موقت در خارج از کویر منطقه ای اتاق اورژانس رؤسای گفت. بیمارستان آن تغییر کرده است, بررسی روش های برای شناسایی و جداسازی بیماران با تب و علائم تنفسی او گفت:.

“ما خواهد بود با استفاده از استروژن ضمیمه ساختمان و سرپناه موقت به عنوان مورد نیاز به اطمینان حاصل شود که کسانی که با علائم تنفسی در حال تفکیک از دیگران به عنوان آنجا که ممکن است,” او گفت:.

John F. Kennedy بیمارستان یادبود: یک چادر در محل John F. Kennedy بیمارستان یادبود در Indio. کارکنان با استفاده از آن به صفحه نمایش بيماران در ورودی اصلی برای بخش اورژانس رؤسای گفت.

“چادر استفاده می شود برای سرریز برای کمک به حکومت بیماران با علائم” او گفت:. “بیماران با علائم و نشانه گرفته شده به یک جداگانه سرریز در بخش اورژانس با جدا کردن اتاق بسته است.”

نیز وجود دارد دو EZ-یو پی اس برای نمایش نزدیک به اورژانس و بیمارستان اصلی ورودی رؤسای گفت.

آیزنهاور سلامت: همانطور که از روز شنبه پنج COVID-19 بيمار در آیزنهاور. این بیمارستان دارای بیش از 125 آزمون در بیمارستان, سخنگوی لی برنج گفت: با یکی دیگر از 100 در راه است. این بیمارستان انجام شده است 141 آزمون به تاریخ, او گفت:, و نه باید دوباره مثبت است.

در آیزنهاور triaging COVID-19 بیماران آغاز می شود و در گوشی گفت: برنج. او گفت: بیماران در ابتدا نمایش توسط یک پرستار ثبت شده از طریق بیمارستان تدریس خصوصی در خانه. اگر مناسب در بخش اورژانس و سپس برنامه زمان برای آنها را به swabbed برای COVID-19 تست.

ورود بیماران به کارگردانی, به, جدید, جدا خارجی ورودی به اورژانس جایی که آنها در حال ملاقات با یک پرستار در لباس پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی. این حذف قرار گرفتن در معرض دیگر بیماران و کاهش قرار گرفتن در معرض خطر برای کارکنان برنج گفت.

او گفت: این بیمارستان ساخته شده جدید با فشار منفی در آن بخش اورژانس به تریاژ بیماران با علائم تنفسی فوقانی. اگر بیمار دارای علائم است که می تواند مدیریت را در خانه آنها را به خود قرنطینه, او گفت:. کسانی که نیاز به توجه پزشکی بلافاصله رفت از این ویژه تریاژ منطقه به یک هوابرد اتاق ایزوله در بیمارستان است.

کانادا snowbirds طرح خروجی

با رئیس جمهور تهمت تایید که مرز بین کانادا و ایالات متحده آمریکا است که بسته شدن غیر ضروری سفر snowbirds و گردشگران از کانادا بازدید از Coachella Valley در حال تقلا برای بازگشت به خانه.

“ما خواهد بود با رضایت متقابل به طور موقت بسته ما در شمال مرز با کانادا به غیر ضروری ترافیک. تجارت خواهد شد نمی شود. جزئیات را دنبال کنید!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک توییت در روز یکشنبه است.

کلگری ساکنان فرانسین ولش و شوهرش در میان بازدید کنندگان در حال تلاش برای ترک دره که در آن آنها به طور معمول صرف فوریه و مارس و آوریل پس از وست جت حامل اولیه ارائه خدمات پروازهای بین کانادا و پالم اسپرینگز اعلام کرد این امر تعلیق همه پروازهای بین المللی در مارس 22.

“این خنده دار نیست آنها گفت: آنها در حال رفتن به پرواز دیگر پس از آن ترسناک” ولش که صاحب خانه ای در ولز گفت: در آن فرودگاه سه شنبه. “من هرگز تا به حال چیزی بسیار ترسناک است.”

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو برشمرد جدید محدودیت های مسافرتی در یک کنفرانس مطبوعاتی در اتاوا کانادا سرمایه در اوایل این هفته.

“ما خواهد بود انکار ورود به کانادا به افرادی که شهروند کانادا یا مقیم دائم” ترودو گفت.

او معاف کارکنان خطوط هوایی, دیپلمات, خانواده از اتباع کانادا و آمریکا — که ترودو گفت: توجیه شده است با توجه به روابط اقتصادی دو کشور به اشتراک بگذارید.

“ما هنوز هم می تواند کاهش سرعت گسترش این ویروس,” او گفت:. “وقت آن است که به هر احتياط نگه داشتن مردم امن است.”

به محض ورود ترودو درخواست کانادایی خود جدا برای 14 روز.

CVAG کویر چشمه های آب گرم به میزبان جلسات

Coachella Valley انجمن از دولت: آژانس کمیته اجرایی با یک جلسه ویژه صبح روز پنجشنبه برای بحث در مورد کوروناویروس. با توجه به دستور کار خود بحث خواهد شد تمرکز بر روی یک منطقه ای به روز رسانی و valleywide اقدامات است. جلسه برنامه ریزی شده است 8:30 صبح در 73-710 فرد Waring درایو. اعضای کمیته ممکن است شرکت از طریق تلفنی. جلسه باز است اما صندلی چیده می شود اجتماعی را حفظ فاصله. نظر عمومی باید از طریق ایمیل.

دزرت هات اسپرینگز: شورای شهر زنجان برای برگزاری نشست اضطراری در ساعت 11 صبح روز شنبه برای بحث در مورد تهدید به خدمات عمومی و امکانات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.جلسه باز خواهد شد به نظر عمومی, دستیار شهرستان مدیر Doria Wilms گفت. اما تنها 10 نفر اجازه خواهد داشت در اتاق اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله با توجه به حکم تاسیس شهرستان ریورساید.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>