Riverside County بهداشت عمومی افسر اعلام محلی بهداشت عمومی اورژانس; ناظران برای بررسی

مایدزرت | No comments

یک روز پس از Riverside County خود را اعلام کرد اولین مورد از محلی به دست آورد coronavirus بالای آن سلامت رسمی اعلام محلی بهداشت عمومی اورژانس که نیاز به تایید شده توسط این شهرستان از هیئت ناظران.

Riverside County بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر گفت: یکشنبه اعلام اجازه می دهد تا این شهرستان به اقدام و امن پشتیبانی آزادانه تر. عمدتا “این یک نشانه ای به چشم انداز تغییر کرده است,” او گفت:.

قیصر اضافه شده وجود دارد بدون هیچ تغییری به Coachella Valley آینده جشنواره های موسیقی و, رویدادهای ورزشی که توصیه شده است به لغو.

“ما اعتقاد داریم که جامعه در معرض کم است. که همه من میخوام می گویند که در مورد” قیصر گفت. “من نمیخواهم بگویم مردم رفتن در مورد کسب و کار خود را.”

شهرستان و محلی مقامات بهداشتی جمع یکشنبه در آیزنهاور بهداشت به بحث در مورد یک بیمار که برای درمان COVID-19 بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus در رانچو مایراج بیمارستان.

مقامات بهداشتی کاهش یافته است به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد بیمار از جمله چگونگی و زمانی که این ویروس در قرارداد شد. قیصر گفت مقامات هنوز در حال بررسی منبع انقباض که آنها امید به تکمیل در یک روز زن و شوهر. بیمار بدون اتصال به مدارس در شهرستان ریورساید, قیصر گفت.

فرد دوم Riverside County ساکن تست مثبت برای این ویروس از ماه فوریه. اولین کسی بود که یک مسافر در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن و درمان در شمال کالیفرنیا تسهیلات.

Riverside County: اولین محلی coronavirus بیمار تحت مراقبت در رانچو مایراج

“ما می دانستیم که در برخی از نقطه ما که اولین مورد آن را در اینجا گفت:” آیزنهاور بهداشت و درمان عفونت Preventionist Michael Connors که اضافه شده که بیمار بود در معرض تماس با بیماران دیگر.

“ما نمی خواهیم مردم را به وحشت” Connors گفت. “ما می خواهیم مردم را به انجام چیزی که معقول برای محافظت از خود.”

قیصر گفت: این شهرستان صحبت کرده است به بیمار خانواده است اما از ارائه جزئیات بیشتر.

رانچو مایراج شهردار Iris Smotrich آموخته بیمار شنبه و او تصریح کرد یک بیانیه او ساخته شده Feb. 28 برای ساکنان به اقدامات احتیاطی از جمله شستن دست و اجتناب از تماس نزدیک و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است.

“ما در حال تشویق همگان به ورزش احتیاط و اقدامات پیشگیرانه به عنوان توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری” او گفت: صبح روز یکشنبه.

وقتی پرسیده شد که در مورد لغو برنامه های آینده است که با جذب هزاران نفر به Coachella Valley هر بهار. Smotrich همچنین گفت: “این یک تصمیم گیری هر سازمان در حال رفتن به خود را دارند.”

حوادث در ماه های آینده عبارتند از: BNP Paribas Open مسابقات تنیس ؛ Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان کالیفرنیا کشور جشنواره موسیقی.

تنیس مسابقات برنامه ریزی شده است برای شروع روز شنبه در Indian Wells Tennis Garden. برگزارکنندگان هفته گذشته اعلام کرد که دارندگان بلیط ارائه می گردد و بازپرداخت و بهداشت تلاش خواهد بود افزایش یافته است.

Coronavirus: BNP Paribas Open را افزایش مطابق با پروتکل ارائه بازپرداخت

خورشید صحرا رسیده به مسابقات مقامات برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا قصد دارد تغییر می تواند علت های اخیر, اخبار, از آیزنهاور بیمار است.

دوئل دادخواست در گردش از کسانی که برای و در برابر لغو Coachella که اتفاق می افتد در ماه آینده در امپراتوری باشگاه چوگان در Indio.

از صبح روز یکشنبه بیش از 8,400 نفر این طومار را امضا کرده و خواستار لغو آن. مخالفت با درخواست کرده بود حمایت از حدود 700 نفر است.

جشنواره های موسیقی: دادخواست برای و در برابر لغو Coachella در گردش آنلاین

Coachella? Riverside County بالا سلامت افسر می گوید: جشنواره های موسیقی شده اند گفت: برای صرفنظر کردن از

در طول یک کنفرانس خبری پنج شنبه در Palm Springs, Riverside County بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر گفت: سازمان دهندگان این رویداد باید ارزیابی اینکه آیا برنامه خود را در قرعه کشی بیشتر بین المللی و یا داخلی مسافران به عنوان خطر است کمی بیشتر با گردشگران بین المللی و او توصیه سازمان دهندگان این رویداد به بررسی تعدادی از شرکت کنندگان که از خارج از کشور.

در سراسر کشور وجود داشته است بیش از 400 موارد مثبت با 19 مرگ و میر.

شده اند وجود دارد 105,586 موارد مثبت در سطح جهانی با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. بسیاری از آنها را — 80,859 — آیا از چین به ویروس’ کانون.

Riverside County بود در میان اولین کشد برای تبدیل شدن به درگیر در coronavirus بیماری همه گیر در ژانویه هنگامی که 195 شهروندان پرواز به پایگاه هوایی رزرو مارس از ووهان چین شد و قرنطینه برای 14 روز.

همه آنها منتشر شده پس از آزمایش منفی برای ویروس.

تلاش و هزینه Riverside County 1.3 میلیون و کنگره رائول رویز گفت که او می خواهد وزارت بهداشت و خدمات انسانی به بازپرداخت این وجوه است.

Coronavirus: خانه عبور $8.3 B اندازه گیری به نبرد تهدید در حال رشد

روز جمعه مقامات شهرستان اعلام کرد موریتا دره Unified School District کارمند شد در حال آزمایش برای coronavirus. کارمند بیمار شد پس از بازدید از منطقه که در آن شیوع رخ داده است.

بیش از 70 موریتا دره دانش آموزان دبیرستانی آموزش داده شده به خود قرنطینه چرا که آنها ممکن است تا به حال تماس با کارمند.

این است که در حال توسعه داستان; بررسی برای به روز رسانی.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا. ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>