Riverside County گزارش 207 جدید کروناویروس موارد جدید مرگ و میر; موارد کل 3,942

مایدزرت | No comments

Riverside County مقامات بهداشت روز شنبه گزارش 207 جدید کروناویروس موارد و دو ویروس جدید مربوط به مرگ و میر. در مجموع 143 نفر کشته شده اند در این شهرستان پس از همه گیر آغاز شد.

این شهرستان تعداد کل موارد به نظر می رسد که دو برابر بیش از گذشته 15 روز به 3,942. در حال حاضر 215 بیماران بستری از جمله 78 در بخش مراقبت های ویژه.

علاوه بر این مقامات گفت: 1,346 مردم بهبود یافته اند.

در Riverside County jail سیستم 144 زندانیان دارای آزمایش مثبت و دو زندانی کشته شده اند. یک صد و هشت زندانی را بهبود خواهد داد.

که در آن موارد قرار دارد

Riverside County تایید کرده است حدود 161 مورد در هر 100,000 نفر است.

Riverside County پیشی گرفته است کالیفرنیا کلی تست میزان با حدود 1,980 آزمون اداره هر 100 ، 000 نفر. در مجموع این شهرستان دارای اداره 48,531 آزمون.

مقامات شهرستان گزارش روز چهارشنبه گزارش داد 36 جدید و موارد جدید مرگ و میر در Coachella Valley نه شهرستانها که 669 موارد مثبت و 25 virus مربوط به مرگ و میر.

 • کلیسای جامع شهر: 92 مورد و 1 مرگ
 • Coachella: 123 موارد و مرگ و میر 2
 • دزرت هات اسپرینگز: 32 نفر و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 12 نفر و مرگ و میر 0
 • Indio: 138 موارد و مرگ و میر 4
 • La Quinta: 69 مورد و 1 مرگ
 • نخل کویر: 82 مورد و 5 مرگ و میر
 • پالم اسپرینگز: 95 موارد و 9 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 26 نفر و 3 و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 3 و 0 و میر; کویر کف دست: موارد 6 و 0 و میر; گارنت: 8 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 28 نفر و 0 مرگ و میر; North Shore: 4 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: 13 نفر و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 3 و 0 و میر; حرارتی: 11 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 2 مورد و مرگ و میر 0
 • کالیفرنیا: 45,031 موارد مثبت و 1,809 مرگ و میر ناشی از شنبه

مقامات بهداشت ارائه به روز رسانی در اخبار کنفرانس

شهرستان مقامات بهداشت نیز در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه برای بحث در مورد گسترش سفارشات مربوط به اجتماعی فاصله و پوشش صورت از طریق ژوئن 19. آنها همچنین در مورد آزمایش و یک منبع برای ساکنان برای پیدا کردن مواد غذایی در منطقه خود است.

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت: سفارشات خواهد دوباره مجددا در اطراف ژوئن 19.

“برای آینده این خواهد بود که طبیعی جدید در شهرستان ریورساید” او گفت:.

قیصر گفت: ممکن است پراکنده coronavirus شیوع بیماری از طریق تابستان است.

“وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول است که آن را به عقب خواهد بود در پاییز,” او اضافه شده است.

او گفت: بیشتر تسهیلات را می توان ساخته شده اگر بخش می بیند پیشرفت های بیشتر. او همچنین در مورد تست و کارکنان.

“برای مثال ما فکر می کنیم که کارفرمایان خواستار مردم داشتن یک تست منفی به بازگشت به کار بد است علم و بد کسب و کار” قیصر گفت. “و من می خواهم به جای یک وضعیت که در آن مردم در حال انجام کار درست به طوری که کارکنان نمی بیمار در وهله اول است.”

بروس بارتون شهرستان اضطراری مدیریت مدیر گفت: بیش از 4.5 میلیون وعده های غذایی توزیع شده از طریق تغذیه در مدرسه برنامه در سراسر شهرستان از همه گیری آغاز شده است.

در هفته گذشته در این شهرستان راه اندازی یک برنامه در شهرستان coronavirus سایت که نقشه توزیع مواد غذایی سایت در سراسر شهرستان است.

از طریق پروژه Roomkey بارتون گفت: مسکن ارائه شده است برای بیش از 350 نفر است. دولت پروژه با هدف تامین امنیت اتاق در هتل ها و متل ها برای “بسیار آسیب پذیر افراد دچار بی خانمانی.”

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>