Riverside County, گزارش 3 مورد جدید از coronavirus; شهرستان در مجموع در 48

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

Riverside County مقامات بهداشت تایید سه مورد جدید از coronavirus در دوشنبه آوردن این شهرستان در مجموع به 48.

هر سه نفر از طرف مردان بین 20 و 40 سال واقع در غرب شهرستان ریورساید ارشد اطلاعات عمومی متخصص خوزه Arballo گفت.

مقامات هنوز در حال بررسی که در آن موارد به دست آورد, و با توجه به کنار رودخانه بهداشت دانشگاه سیستم وب سایت.

از 48 نفر چهار نفر بودند مربوط به سفر در 24 شد به صورت محلی به دست آورد و 20 هنوز در انتظار بررسی است. شهرستان گزارش شده شش و میر به علت COVID-19.

بیشتر: کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

بیشتر: Coronavirus: می تواند به شما گرفتن ویروس از افرادی که مرده ام? چگونه در مورد از طریق پست الکترونیکی ؟

اعلام می آید 25 ملی guardsmen و زنان مستقر برای پیدا کردن غذا بانک در Indio در دوشنبه روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و رئیس جمهور تهمت تصویب بودجه برای تلاش های امدادی توسط گارد ملی در سراسر کالیفرنیا.

Riverside County چهارم منطقه, سرپرست V. مانوئل پرز گفت: گارد ملی می تواند در بانک غذایی روزانه برای تا زمانی که آنها مورد نیاز و پیش بینی فشار اضافی در محلی عرضه مواد غذایی.

در علاوه بر این به بانک غذایی پرز گفت: این شهرستان در حال آماده سازی برای گسترش آن تست قابلیت های جدید به سایت های از جمله کویر ایدز پروژه در پالم اسپرینگز.

این شهرستان نیز در حال آماده شدن برای کمیسیون سه عضو “Riverside County مراقبت” Coronavirus نیروی کار به هماهنگی با شهرستانها در شهرستان و نظارت بر تست و خدمات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>