Riverside County گزارش 37 مورد جدید, یکی از جدید مرگ; شهرستان در مجموع 107

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

Riverside County تایید 37 موارد جدیدی از کروناویروس در بعد از ظهر چهارشنبه در آوردن این شهرستان تعداد کل موارد گزارش شده به 107.

شهرستان نیز خود را تایید هشتم مرگ مربوط به virus. بیمار بود و در 70s زندگی می کردند که در اواسط منطقه از شهرستان با توجه به شهرستان سخنگوی بروک Federico. این هفت نفر دیگر مرگ و میر مربوط به این ویروس رخ داده در Coachella Valley.

جدید موارد مشخص شده “تک بزرگترین پرش” در هر زمان و از آنجا که شهرستان آغاز شده و گزارش موارد Federico گفت. او نسبت به شیب صعود در موارد مثبت به افزایش تست در شهرستان درایو کردن سایت و دیگر امکانات مراقبت های بهداشتی در جامعه است.

فدریکو تشویق ساکنان شهرستان به تماس های خود را از ارائه دهنده مراقبت های اولیه در صورتی که COVID-19 علائم و نیاز به آزمایش می شود برای ویروس. شهرستان نیز ارائه drive-up, تست, توسط, انتصاب در Coachella Valley و لیک ال سینور.

مردم به دنبال ایجاد یک قرار ملاقات در Coachella Valley باید تماس 800-945-6171; کسانی که به دنبال یک قرار ملاقات در لیک ال سینور باید تماس انتصاب خط و یا بازدید www.projectbaseline.com/covid-19.

شهرستان در حال حاضر به روز شده آن شمارش صبح روز چهارشنبه تائید 11 مورد جدید و اضافی مرگ است.

در نزدیکی سان برناردینو کانتی گزارش اضافی از 16 مورد از COVID-19 روز چهارشنبه بعد از ظهر آوردن که شهرستان تعداد موارد تایید شده به 54. این شهرستان همچنین گزارش یک مرگ دوم مربوط به virus.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>