Riverside County: ساکنان باید پوشیدن ماسک صورت تجمعات محدود به خانواده با هم زندگی

مایدزرت | No comments

Riverside County بالا بهداشت عمومی رسمی دستور داد که شهرستان ساکنان در روز شنبه به سایش پوشش صورت در عمومی و به صراحت محدود تجمعات از هر تعداد از افراد خارج از اعضای خانواده ساکن در همان خانه.

Bandanas شال گردن gaitors و یا لباس های دیگر قابل مشاهده بدون حفره می تواند در خدمت به عنوان یک چهره پوشش. ساکنان نباید خرید N-95 یا دیگر فولاد ماسک به دلیل منابع مورد نیاز برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی گفت: دکتر کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر.

“در حالی که بیشتر و بیشتر در شهرستان ریورساید ساکنان در حال گرفتن COVID-19 نه همه گرفتن پیام” قیصر گفت. “آن آغاز شده و با ماندن در خانه فاصله اجتماعی و پوشش صورت خود را. اما در حال حاضر ما از تغییر و گفت که شما باید گفت که شما باید.”

سازمان های اجرای قانون در سراسر شهرستان می تواند در اجرای این دستورات “به عنوان آنها را لازم بدانند.” سفارشات از طریق اجرا خواهد شد مارس 30.

“ما در حال حاضر از دست داده و دو نفر از نمایندگان ما به این ویروس گفت:” Riverside County Sheriff چاد بیانکو. “من از همه شما به آنها افتخار با ماندن در خانه است.”

بدون جمع آوری سفارش و نه خواهد شد به کسب و کار است که تلقی شده است ضروری از جمله مواد غذایی و فروشگاه ها و ایستگاه های گاز و دفاتر پزشکی. اما کسانی که کسب و کار باید به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و همه کارکنان باید در حال حاضر پوشیدن چهره پوشانده اند.

تمام خانه ها از عبادت محدود از برگزاری همه در شخص تجمعات از جمله رانندگی در خدمات مذهبی با توجه به شهرستان مطبوعاتی.

“یکشنبه نخل, عید فصح و عید پاک مقدس روز. بهترین راه برای تمرین عشق ما به خدا است دوست داشتن همکار ما همسایه. که به معنی ماندن در منزل و با توجه به تعطیلات در خانه”, گفت: رئیس هیئت مدیره V. مانوئل پرز چهارم منطقه, سرپرست. “من همچنین می خواهم برای تشکر از کلانتر بیانکو و همه ما اجرای قانون شرکای خود را برای خدمات اختصاص داده شده در طول این همه گیر و برای اجرای این دستور به نگه داشتن ما ساکنان و کارگران ضروری امن است.”

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

بیشتر: جدا شده اما در معرض خطر: دال شهرستان مواجه شبح coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>