Riverside County school کارمند در حال آزمایش برای رمان coronavirus شهرستان مقامات می گویند

مایدزرت | No comments

منطقه مدرسه کارمند در غرب شهرستان ریورساید که مریض بود و به تازگی بازدید یک کشور با شیوع کروناویروس در حال آزمایش است برای رمان coronavirus به گفته مقامات شهرستان.

بیش از 70 موریتا دره دانش آموزان دبیرستانی که ممکن است در تماس با فردی از موریتا دره Unified School District آموزش داده شد در روز جمعه به خود قرنطینه, مقامات گفت.

“در حالی که من می خواهم به اطمینان بخشیدن به دانش آموزان و خانواده ها و کارکنان در MVHS که خطر انتقال کم است من به پشتیبانی این منطقه مدرسه تصمیم به طور موقت نزدیک مدرسه تا تست کامل است” دکتر کامرون قیصر, Riverside County بهداشت عمومی افسر در بیانیه ای گفت.

مدرسه تعطیل خواهد بود پنج شنبه و بسته باقی می ماند تا زمانی که تست کارمند به اتمام است. پردیس تنظیم شده است به ضد عفونی.

یک روز پیش Riverside County سرپرست V. مانوئل پرز اشاره کرد در روز شنبه نشست خبری که وجود دارد هیچ مورد شناخته شده در شهرستان ریورساید.

در حالی که Riverside County عمومی وزارت بهداشت تا به حال گزارش نشده هر مورد از این ویروس به عنوان روز پنج رودخانه شهرستان ساکن بود که مسافر در الماس شاهزاده کشتی کروز آزمایش مثبت برای coronavirus و تحت درمان قرار گرفت در شمال کالیفرنیا مرکز پزشکی.

Coronavirus: Riverside County بالا سلامت افسر می گوید: جشنواره های موسیقی مانند Coachella شده اند گفت: برای صرفنظر کردن از

Coronavirus: دادخواست برای و در برابر لغو Coachella متحرک در حال گردش آنلاین

Coronavirus: BNP Paribas Open را افزایش مطابق با پروتکل ارائه بازپرداخت

Coronavirus: چگونه این ویروس ممکن است تحت تاثیر قرار پالم اسپرینگز منطقه Coachella متحرک, BNP Paribas Open, و بیشتر

آفتاب صحرا خبرنگار کریستین Scharkey کمک به این گزارش.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>