Riverside County shakeup: خدمات عمومی مدیر توسعه اقتصادی, ارشد خارج

مایدزرت | No comments

در عمده shakeup از بالا, رهبری, شهرستان ریورساید است راه جدا با مدیر بخش خدمات عمومی اجتماعی و رئیس آژانس توسعه اقتصادی.

سارا مک خدمت کرده بود به عنوان مدیر طولانی-صورتی Riverside County Department of خدمات عمومی اجتماعی از آوریل 2019 پس از چند تغییرات در رهبری شروع با استعفا از مدیر سابق سوزان فون Zabern در اواخر 2018 و معاون سابق مدیر ماری قهوه ای-Mercadel در سال 2019.

رابرت زمینه شد مدیر آژانس توسعه اقتصادی یک بخش با نزدیک به 1000 کارکنان که نظارت عمده شهرستان پروژه هایی مانند ساخت و ساز مداوم از John J. Benoit بازداشتگاه در Indio.

هر دو فیلد و مک به حال حقوق $283,427 در سال 2019.

شهرستان سخنگوی بروک Federico گفت: ماک و زمینه های دیگر به کار گرفته شده توسط این شهرستان موثر سهشنبه, اما گفت که جزئیات بیشتر در مورد جداسازی در دسترس نیست.

“مدیران جدید برای توسعه اقتصادی سازمان و اداره خدمات عمومی اجتماعی خواهد شد, به زودی” فدریکو نوشت: در یک ایمیل.

دعاوی گردش در DPSS

ماک برگ خروج بخش خدمات عمومی اجتماعی با سوم آن تغییر عمده در رهبری در کمتر از دو سال.

با بیش از 4000 کارکنان بخش خدمات عمومی اجتماعی است که یکی از بخش بزرگترین بخش. از کودک آزاری تحقیقات پزشکی, کمک بی خانمان ها و برنامه های در صفحه اصلی پشتیبانی و خدمات برای سالمندان DPSS مسئول برخی از شهرستان را از مهم ترین خدمات عمومی است.

ماک مشغول به کار در این شهرستان اجرایی دفتر قبل از انتخاب شدن به اجرای DPSS در اوایل سال 2019. در آن زمان بخش بود و وضعیتی وخیم از میلیون ها دلار در طرح دعوی در دادگاه حل و فصل پرداخت های مربوط به کودک آزاری و غفلت تحقیقات.

از حداقل زمان یک هیئت منصفه گزارش در سال 2013 DPSS مواجه شده است و این اتهام که کارکنان موفق به اندازه کافی بررسی گزارش سوء استفاده از کودکان و چپ کودکان در موقعیت های خطرناک.

چند مورد در هر دو بخش کیفری و مدنی بخش از Riverside County Superior Court مشخص شده اند این شکست در گریم جزئیات و منجر به بیش از 10 میلیون دلار در شهرستان پرداخت از جمله:

  • در نوامبر. 4, 2016 یک نوجوان 13 ساله به هنگام تولد به یک کودک است که بعد از آزمایش DNA مشخص شد پدر خود زندگی می کنند و پسر, مردی که قربانی بود, اولین گزارش شروع به آزار جنسی او سه سال پیش از آن. Deon ولش محکوم متجاوز بوده است محکوم به 230 سال در زندان است. مدنی در مورد ثبت قربانی از طرف حل و فصل برای 10 میلیون دلار در ماه نوامبر سال 2018 است.
  • در یک مورد دیگر یک قربانی اهدا شد نزدیک به 1.4 میلیون دلار پس از DPSS کارکنان موفق به حذف او از مطلق شرایط زندگی است که در آن اجرای قانون بعد او را بغل کردن و یا باقی مانده از او مرحوم نوزاد خواهر و برادر. جسد کشف شده توسط پلیس پس از یک همسایه گزارش بوی ناپاک از خانه.
  • با توجه به سوابق منتشر شده توسط یک نوجوان قاضی شهرستان ریورساید اجتماعی و کارگران با دریافت حداقل 10 گزارش می دهد که یک تاج پسر نوح مک اینتاش بود مورد آزار قرار گرفته و نادیده گرفته شده توسط پدر قبل از پسر رفت و گم شده در مارس 2019. برایس مک اینتاش شده است از آنجایی که متهم با نوح قتل است.

در میان این موارد سوزان فون Zabern استعفا داد و به عنوان DPSS مدیر در سپتامبر. 10, 2018. و ماری قهوه ای-Mercadel استعفا داد و به عنوان دستیار کارگردان در مارس 27, 2019.

در طول ماک کوتاه تصدی به عنوان مدیر بخش استخدام یک وکیل برای تکمیل یک بررسی بخش هزینه که county $147,000 به تولید است. هفت-صفحه نسخه عمومی از این گزارش منتشر شد در ماه اکتبر در حالی که یک نسخه دیگر حاوی اطلاعات محرمانه در دسترس ساخته شده به مقامات شهرستان.

آن گفت: این شهرستان شد “افزایش و گسترش اقدامات حفاظتی برای محافظت از کودکان از سوء استفاده و غفلت” از جمله نگرانی های دیگر. یک وکیل است که شکایت این اداره چندین بار توضیح داده شده در این گزارش به عنوان “بدجور مبهم است.”

خواندن گزارش کامل را در اینجا…

به عنوان پرونده های مدنی ادعا county شکست همچنان واصل شهرستان گرفته شده مراحل را برای برگزاری بخش مانند DPSS بیشتر پاسخگو برای هزینه عمران شهرک ها و جوایز.

فدریکو یک سخنگوی این شهرستان در مصاحبه ای گفت: سال گذشته که مدیریت ریسک پروتکل تصویب شد به “ایجاد یک رویکرد تهاجمی تر به دست زدن می کند.” اگر ادعا می کنند دارای پتانسیل هزینه بیشتر از $50,000 جدید کمیته اطلاع خواهد بخش “اقدامات اصلاحی” برای رسیدگی به این مشکل است.

“هزینه های مربوط به این ادعا را در حال حاضر تنها پرداخت می شود از یک بیمه مناسب صندوق پس از اقدامات اصلاحی گرفته شده توسط گروه” Federico گفت: از طریق ایمیل. “بدون اقدامات اصلاحی ادعا می کنند هزینه های تاثیر بخش بودجه عملیاتی.”

تاخیر در Indio زندان

این شهرستان ریورساید آژانس توسعه اقتصادی است که وظیفه توسعه کسب و کار و عمده زیرساخت ها در شهرستان. بخش مدیریت طولانی مدت در حوادث مانند Riverside County عادلانه و ملی تاریخ جشنواره و زیرساخت های حیاتی سازمان ها مانند رودخانه سازمان مسکن.

اما به عنوان این شهرستان همچنان به رشد پروژه های مانند John J. Benoit بازداشتگاه در Indio را به مشکلات اجرا شود. این Indio زندان آن را به عنوان محبوب به نام یکی از پنج شهرستان زندان که پر شده اند فراتر از ظرفیت از سال 2011 دولت قانون AB 109 انتقال بازداشت غیر خشونت آمیز مجرم که مرتکب جنایات جنسی از زندانها به شهرستان برگزار شود.

به زودی پس از جان Benoit سرپرست برای Riverside County چهارم منطقه, دفاع و پشتیبانی, یک پیشنهاد برای ساخت یک جدید زندان به جای پیری تسهیلات در Indio تنها تادیبی شهرستان بین منع و بلایت.

طرح نهایی برای این زندان به نام بعد از بنوا پس از مرگ او در سال 2017 تایید شده توسط هیئت ناظران در ژوئن 16, 2015. این مرکز اجرا شده است به تکرار تاخیر از زمان.

سال گذشته برای مثال در این پروژه پیمانکار عمومی تا به حال یک مقاطعه کار فرعی در امانت, سوالات در مورد کیفیت ساخت و ساز مطرح شد و به طور منظم به روز رسانی در پیشرفت کلی بارها و بارها آمد دیر است. در ضمن 29 درخواست برای تغییرات در پروژه تا به حال ارائه شده است که می تواند در مجموع $36.4 میلیون دلار در هزینه های اضافی پس از میانجیگری.

این پروژه در ابتدا یک بودجه از $330.4 میلیون. اما به عنوان تاخیر سوار هیئت ناظران تایید افزایش در ماه فوریه 2018 از $10.2 میلیون آوردن کلی بودجه $340.6 میلیون.

در یک مصاحبه در سال گذشته زمینه گفت: خورشید صحرا که فاز اول این پروژه به پایان می رسد در اوت. 8, 2019, اما این سایت همچنان در حال ساخت است.

رشته مدیریت پروژه و بسیاری دیگر مانند آن در دو دهه تصدی با شهرستان است. مقامات شهرستان خواهد نه اظهار نظر در مورد دلایل زمینه خروج و اینکه آیا آن را مرتبط با ادامه تاخیر در Indio زندان پروژه.

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @chris_a_damien.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>