Riverside County Sheriff بخش شناسایی زندانیان که پس از قرارداد COVID-19

مایدزرت | No comments

رودخانه شهرستان کلانتر بخش شناسایی دو نفر از زندانیان که درگذشت این هفته پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

ادوارد توماس کلارک 69 درگذشت یکشنبه در سن Gorgonio بیمارستان یادبود در بانینگ.

او دستگیر شد Aug. 11, 2018, ظن سرقت و آتش سوزی شد و در بازداشت به جای $1 میلیون وثیقه. او بازداشت شده بود در Larry D. Smith Correctional Facility در بانینگ.

کلارک تست شده برای coronavirus پس از کادر پزشکی تعیین شده در آوریل 13 که او مبتلا به آنفولانزا مانند علائم. نتایج آزمون برگشتم مثبت برای COVID-19 مارس 14.

شرایط او بدتر شد و منتقل شد به بیمارستان مارس 20, جایی که او باقی مانده تا زمان مرگ او. بازی ناپاک شده است را رد کرد, مقامات گفت.

بیشتر: داخل: زندانیان و خانواده های آنها نگران coronavirus در شهرستان زندان

بیشتر: تلخ و شیرین آزادی: Riverside County اهل بیت تست مثبت برای coronvirus روز مادر برنده آزادی

سالوادور Jesus Garcia, 57 درگذشت.

او در ابتدا رزرو در تاریخ 27 مارس به Cois M. برد بازداشتگاه در Murietta ظن از خشونت خانگی با توجه به زندان سوابق.

در آوریل 6, گارسیا منتقل شد به دانشگاه ریورساید سیستم بهداشت و درمان مرکز پزشکی در Moreno Valley برای درمان “از قبل موجود شرایط پزشکی” مقامات گفت. که در همان روز و پس از او به نمایش گذاشته آنفولانزا مانند علائم و پزشکان به او coronavirus آزمون.

در 15 آوریل با توجه به کلانتر گارسیا نتایج آزمون برگشتم مثبت برای COVID-19. او همچنان در بیمارستان بستری تا زمان مرگ خود در 2:30 p. m. روز شنبه, مقامات گفت.

محققان از اصلاحات تحقیقات اداره و پزشکی قانونی, دفتر, با توجه به آزادی در حال بررسی مرگ این مرد است.

اگر چه گارسیا مثبت تشخیص داده شده با COVID-19 “یک علت دقیق مرگ مشخص نشده است,” کلانتر بخش اعلام کرد.

همانطور که از روز شنبه در شهرستان ریورساید, 144 از حدود 3,240 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و 108 بهبود یافته اند به گفته مقامات بهداشت شهرستان.

در 4,186 مثبت آزمون در هر 100,000 نفر از زندانیان در شهرستان بازداشت— بسیاری از کسانی که در انتظار محاکمه و هنوز به دادگاه — در حدود 26 برابر بیشتر احتمال دارد به قرارداد این ویروس از رودخانه ساکنان شهرستان.

تعدادی از معاونین کلانتر نیز قرارداد ویروس. همانطور که از اواسط ماه آوریل 55 نفر تست مثبت برای COVID-19. دو نمایندگان فوت کرده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>