Riverside County Sheriff بخش فراهم می کند وکلای با طرح خود برای مبارزه با COVID-19 در زندان

مایدزرت | No comments

رودخانه شهرستان کلانتر بخش فراهم کرده است وکیل در زندان دفتر حقوقی با یک برنامه نوشته شده جزئیات چگونه آن را مبارزه با گسترش COVID-19 در شهرستان زندان از جمله تغییرات در مسکن, شیوه های بهداشت و بهداشت شخصی.

شهرستان نیز ارائه جزئیات بیشتر در مورد اهل بیت جمعیت از جمله تعدادی از زندانیان که ممکن است در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید از coronavirus با توجه به سن و شرایط بهداشتی اساسی.

شهرستان موافقت به ارائه اطلاعات به عنوان بخشی از جریان دادخواهی ناشی از 2013 کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام است که ادعا شده این شهرستان موفق به ارائه حداقل کافی پزشکی و خدمات بهداشت روان به مردم در آن زندان در نقض حقوق قانونی خود.

شهرستان است که ارائه این اطلاعات به عنوان کلانتر می آید تحت بررسی برای دست زدن به آن از COVID-19 در آن برگزار شود. در تاریخ 21 آوریل در ریورساید شهرستان کلانتر بخش گزارش شده است که 3,240 زندانیان زندانی هستند در این شهرستان پنج زندان.

همانطور که از شنبه, 135 شهرستان زندانیان دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

شهرستان و زندان دفتر حقوقی که به نمایندگی از زندانیان در کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به حل و فصل در سال 2016. آن را ایجاد یک رضایت فرمان است که شامل ایجاد یک نظارت پانل متشکل از دو پزشک که در طول پس از آن چهار سال توصیه زندان سیستم در مورد چگونه به منظور بهبود عملیات دسترسی به, پزشکی و بهداشت روان خدمات مراقبت.

این حکم دادگاه که تاسیس نظارت بر توافق به پایان می رسد بعد از این سال. اما شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس و نگرانی در مورد اثرات بالقوه آن بر سلامت زندانیان و کارکنان زندان داده اند زندگی جدید به زندانيان نگرانی.

زندان دفتر حقوقی ثبت اضطراری حرکت در مارس 6, درخواست یک قاضی فدرال به نیاز شهرستان به ارائه یک برنامه ریزی برای پیاده سازی فیزیکی فاصله برای همه زندانیان مستقر در زندان های کالیفرنیا و به ارائه خدمات بهداشتی و دیگر خدمات ضروری است.

دادگاه در مارس 14 اعطا درخواست و دستور کلانتر برای به اشتراک گذاشتن طرح خود را برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19 در شهرستان ریورساید زندان های سازگار با CDC راهنمایی.

شهرستان موافقت خود را مطابق با نظم در طول یک مارس 17 تلفنی وساطت. با توجه به مشترک گزارش وضعیت ظ جمعه این شهرستان مورد توافق برای ارائه به دفتر حقوقی:

  • یک برنامه نوشته شده جزئیات کلانتر را “تلاش ها و تعهدات” برای مبارزه با گسترش COVID-19 در زندان. آن را ارائه طرح به دفتر حقوقی در آوریل 21.
  • یک برنامه نوشته شده برای توصیف مراحل آن رفتاری وزارت بهداشت را برای ارائه به تحریک برای زندانیان هر دو کسانی که در قرنطینه و یا انزوا و کسانی که نمی. آن را نیز ارائه این سند در آوریل 21.
  • اطلاعات بیشتر در مورد اهل بیت جمعیت از جمله شناسایی تعدادی از زندانیان که ممکن است در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید از COVID-19 با توجه به عواملی مانند سن و شرایط بهداشتی اساسی. این ارائه این اطلاعات در آوریل 22.

شهرستان انتظار می رود به ارائه اطلاعات اضافی در روز جمعه.

این شهرستان همچنین توافق کردند به ارائه اطلاعات در مورد COVID-19 در آن زندان هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه تا زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newom وضعیت اضطراری سفارش در محل باقی می ماند. این اطلاعات شامل:

  • تعداد COVID-19 آزمایشات انجام شده بر روی این زندانی جمعیت.
  • تعداد موارد تایید شده در میان افراد بازداشت شده در زندان از جمله نام و رزرو اعداد و مکان است.
  • تعداد موارد تایید شده در میان کارکنان زندان به حدی اطلاعات شناخته شده است و در دسترس است.
  • تعداد زیادی از مردم زندگی در زندان شده اند که به بیمارستان فرستاده شده با COVID-19 عوارض.
  • تعداد مرگ و میر در میان مردم زندگی در زندان و در میان کارکنان به میزان اطلاعات شناخته شده است و در دسترس است.

در حالی که وجود دارد هیچ گوشیهای تعداد coronavirus موارد در زندان های سراسر کالیفرنیا 58 شهرستان, دولت, زندان, سیستم منتشر کرده است آمار و ارقام امکانات آن است. وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی گزارش روز شنبه که 176 حدود 115,000 زندانیان در CDCR باید آزمایش مثبت و یک زندانی کشته است.

با توجه به این تعداد 41 مورد از هر 1000 نفر زندانی در شهرستان ریورساید زندان سیستم را آزمایش مثبت نسبت به 1 از هر 1000 نفر زندانی در این ایالت ،

کلانتر چاد بیانکو که مسئول زندان های شهرستان می گوید زندان های در حال تمیز بودن تمام زندانیان داده شده است ماسک و “زندانیان بیمار در حال دریافت مستمر کیفیت مراقبت های بهداشتی از ما پزشکان و پرستاران است.”

اما تعداد موارد خانواده های کسانی که در شهرستان ریورساید زندان نگران است. با ملاقات فرصت لغو شد و حتی فرصت برای تماس های تلفنی کاهش می یابد و بستگان از مردم پشت میله های زندان و زندانی طرفداران می گویند که آنها در حال مبارزه با اطلاعات محدود در مورد شرایط در این شهرستان برگزار شود.

آنها همچنین به چالش کشیدن مقامات در مورد آن است که آیا اخلاقی یا حقوقی به ادامه زندانی کردن افرادی که به اعدام محکوم نشده است و در عین حال ممکن است در معرض افزایش خطر ابتلا COVID-19 در حالی که قفل شده است. خدمات دادگاه تا حد زیادی محدود بسیاری از متهمان در انتظار دادرسی و محاکمه ها در برزخ با موارد را در خود نگه دارد در حالی که ماندن در خانه دستور ادامه دهید.

نمایندگان برای, زندان, دفتر حقوقی و بخش کلانتر هنوز در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>