ریورساید شهرستان کلانتر ستوان گروهبان و معاون سابق تحت تعقیب در دو کامیون رشوه طرح

مایدزرت | No comments

رودخانه شهرستان کلانتر ستوان گروهبان و معاون سابق بودند در میان چهار نفر متهم در این هفته در ارتباط با اتهام بازخوردی طرح مربوط به یک کامیون یدک کش شرکت.

سرهنگ ساموئل Flores, گروهبان. رابرت Chirstolon معاون سابق کوین نجار و کودی نزدیک صاحب DJ بکسل در Temecula بودند تحت تعقیب شنبه توسط یک هیئت منصفه.

با توجه به بیانیه منتشر شده روز شنبه توسط Riverside County دفتر دادستان منطقه.

“من نا امید در این اتهامات که منعکس نمی یکپارچگی و روزانه خوب کار زنان و مردان از ریورساید شهرستان کلانتر دفتر گفت:” کلانتر چاد بیانکو در بیانیه منتشر شده توسط این اداره روز شنبه. “من مطمئن هستم در تحقیقات انجام شده توسط گروه ما و ارائه به دادستان منطقه. ما ادامه خواهد داد به کار با دفتر دادستان منطقه به عنوان آنها را در ادامه با دادستان است.”

فلورس و Christolon مدیریت ترافیک بخش در تمکولا اداره پلیس است که کارکنان بخش کلانتر. نجار در درجه اول یک معاون در ممنوعیت مرکز عدالت اما کار اضافه کاری در تمکولا ترافیک را بدست آورد.

DJ بکسل قرارداد با بخش کلانتر به ارائه بکسل خدمات

نزدیک به اتهام ارائه Flores, Christolon و نجار با تخفیف وسایل نقلیه وعده های غذایی رایگان امکانات به تعمیرات خودرو و رایگان باقی می ماند در ساحلی در ازای کسب و کار اضافی و درمان ترجیحی از بخش بیانیه می خواند.

زمانی که دیگر کارکنان بخش شناسایی درمان ترجیحی نجار داده شد فلرس و Christolon اتهام اقدام به پوشش برای او بیانیه می خواند.

چهار مردان در حال برنامه ریزی برای arraigned در تاریخ 27 مارس در سالن عدالت در ریورساید.

ایالت کالیفرنیا کمیسیون صلح افسر استانداردهای آموزشی و سوابق نشان می دهد نجار است و دیگر همکاری با بخش کلانتر

Christolon و فلورس در مرخصی اداری و صلح خود را افسر قدرت شده اند لغو یک سخنگوی وزارت روز پنجشنبه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>