Riverside County اولین محلی coronavirus بیمار تحت مراقبت در رانچو مایراج

مایدزرت | No comments

ریورساید دانشگاه سیستم بهداشت عمومی بهداشت اعلام کرد اواخر روز شنبه اولین مورد از محلی به دست آورد COVID-19 بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

فردی که نه مشخص به دلیل محرمانه بودن قوانین آزمایش مثبت برای COVID-19 و در حال حاضر تحت مراقبت در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج.

مقامات بهداشت عمومی در حال پیگیری افرادی که ممکن است در معرض شده اند و تحقیقات در حال پیشرفت است, برای تعیین فردی قرارداد COVID-19.

مقامات در نظر گرفتن این دومین مورد از این بیماری به ثبت در شهرستان ریورساید.

سابق کشتی کروز مسافری از شهرستان ریورساید که مبتلا به این ویروس به تازگی در حال بهبود است در شمال کالیفرنیا مرکز پزشکی. که فردی است و نه بازگشت به شهرستان ریورساید پس از ترک کشتی کروز.

“ما همیشه شناخته شده این امکان بود” دکتر کامرون قیصر رودخانه شهرستان را افسر بهداشت گفت: از اول به صورت محلی به دست آورد مورد. “ما برنامه ریزی شده است برای هفته ها و آماده هستند تا اقدامات لازم را برای حفاظت از سلامت جامعه محلی ما.”

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: دادخواست برای و در برابر لغو Coachella در گردش آنلاین

بیشتر: Coronavirus: Riverside County school کارمند در حال آزمایش; ساختمان به ضد عفونی بسته دوشنبه مقامات می گویند

بیشتر خواهد coronavirus لغو Coachella? Riverside County بهداشت عمومی افسر می گوید هنوز

بیشتر: 5 چیزهایی که باید در مورد شما خود نیاز به قرنطینه با توجه به کروناویروس

“آیزنهاور بهداشت و درمان در حال حاضر درمان یک بیمار که در نظر گرفته شده است presumptive مثبت برای coronavirus پس از تست توسط Riverside County بهداشت عمومی” گفت: Lee برنج, اطلاعات عمومی افسر آیزنهاور. “بیمار است و در انزوا و آیزنهاور کارکنان گرفته اند اقدامات احتیاطی مناسب در درمان این بیمار است. هیچ اطلاعات بیشتر در مورد بیمار ارائه خواهد شد در این زمان است.”

“ما از جامعه به خاطر داشته باشید که آیزنهاور را حرفه ای پزشکی درمان بیماران مبتلا به بیماری های عفونی هر روز و آماده برای مراقبت از اعضای جامعه ما. آیزنهاور همچنان به همکاری نزدیک با Riverside County Public Health California Department of Public Health و در دستورالعمل CDC,” او گفت:.

هفته گذشته Riverside County مقامات فعال پزشکی وزارت بهداشت مرکز عملیات برای هماهنگی بهتر در مکان های پیام رسانی و برنامه ریزی در میان شرکای اجتماعی به عنوان Riverside County مقامات آماده سازی برای گسترش این بیماری است.

“ما در حال آموزش دیده و آماده برای پاسخ به این شرایط. ما شده اند در ارتباط با بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در شهرستان ریورساید و ارائه آنها را با اطلاعات و منابع آنها نیاز دارید. حفاظت از سلامت شهرستان ریورساید همچنان اولویت ما گفت:” کیم Saruwatari رودخانه شهرستان سلامت عمومی مدیر.

اواخر جمعه, مقامات بهداشتی اعلام کرد که یک موریتا Valley School District کارمند شد در حال آزمایش برای coronavirus و پس از بیمار شدن پس از سفر به منطقه ای که در آن وجود دارد شیوع.

همچنين 71 دانش آموزان در موریتا ولی دبیرستان که معتقد بودند که تماس با آن فرد خواسته شد تا به ماندن در خانه خود تحت قرنطینه.

نتایج حاصل از این فرد آزمون به احتمال زیاد خواهد شد آماده می شود تا اواسط هفته آینده, شهرستان ریورساید عمومی وزارت بهداشت کنترل بیماری شعبه رئیس باربارا کول گفت: شب جمعه و اضافه کرد که 71 دانش آموزان نخواهد بود آزمایش در این زمان.

Riverside County قادر به انجام آزمون به صورت محلی به عنوان بخش سلامت عمومی آزمایشگاه تحت بازسازی. به جای آزمون در حال ارسال به یک California Department of Public Health آزمایشگاه در ریچموند.

این آزمایشگاه در شهرستان ریورساید نیاز به دوباره گواهی قبل از اینکه مجاز به انجام خود را آزمایش کرد. هیچ کلمه ای در دقیقا همان وقتی است که می تواند اتفاق می افتد.

در ضمن موریتا دره بالا بسته خواهد شد در روز دوشنبه و می تواند بسته باقی می ماند تا زمانی که تست کامل شده است.

قیصر گفت که در حالی که او در موافقت با این تصمیم به بستن مدرسه او می خواست به “اطمینان دادن به دانش آموزان و خانواده ها و کارکنان در MVHS که خطر انتقال کم است …”

کارگران شروع به ضد عفونی مدرسه در روز شنبه با توجه به لایحه Olien منطقه معاون سرپرست.

“ما یک تیم از افرادی که ضد عفونی هر سطح در پردیس,” او گفت:. “این شامل استفاده از صنعت استاندارد محصولات اجازه دادن به آن در سطح باقی می ماند برای زمان مورد نیاز و سپس بازگشت و پاک کردن آن را.

“این یک فرایند بسیار وقت گیر اما دوباره ما به دنبال روش های تعیین شده و بهترین شیوه,” او اضافه شده است.

موریتا دره متحد سرپرست پت کلی گفت “سلامت و ایمنی دانش آموزان ما ما نگرانی اول است.”

در یک ایمیل به کارکنان و خانواده های منطقه گفت: پرستاران مدرسه در دسترس خواهد بود در روز دوشنبه در ساعت 7:30 صبح

در اوایل روز شنبه شهرستان سخنگوی بروک Federico گفت: 15 نفر آزمایش شده برای این ویروس در سراسر شهرستان ریورساید. از آن 15 تست, 12 آمده اند و منفی سه در انتظار بودند.

او کاهش یافته است به می گویند که در شهرستان آزمون انجام شده است با استناد به حریم خصوصی بیمار.

به روز شده در شهرستان ریورساید اطلاعات در مورد COVID-19 در دسترس است www.rivcoph.org/coronavirus. مردم را تشویق به تماس 2-1-1 و 800-CDC-INFO (800-232-4636) با هر گونه سوال.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>