ریورساید کلانتر: معاون تست مثبت برای coronavirus دوره نقاهت در خانه

مایدزرت | No comments

Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفت: پنج شنبه شب که یک معاون واگذار شده به یک زندان شهرستان تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. معاون خوبی انجام می دهند و دوره نقاهت در خانه, او گفت:. خاص زندان اعلام نشده است.

اعلام می آید 107 مردم در این شهرستان باید آزمایش مثبت برای این ویروس به گفته مقامات بهداشتی.

در بیانیه ای در کلانتر وزارت Facebook صفحه بیانکو گفت: معاون که تست مثبت آمد به کار در شروع هفته کاری و گزارش به خوبی احساس نمی شود.

پس از اطلاع رسانی به یک سرپرست و فرستاده, صفحه اصلی, معاون در زمان coronavirus آزمون. بخش کلانتر دریافت نتایج در روز پنج شنبه.

معاون نمی باید هر گونه تماس با کارمندان و یا زندانیان در روز معاون چپ در اوایل با توجه به بیانکو.

در علاوه بر این به افشای coronavirus مورد بیانکو گفت: 11 زندانیان که علامت دار شده اند قرنطینه.

“این 11 زندانیان در قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض با ما, معاون,” او اضافه شده است.

تا کنون هیچ کدام از آنها نتایج تست را دوباره مثبت است.

“پس از وقوع COVID-19 ما کار کرده اند بسیار سخت به نگه داشتن این ویروس از در معرض بودن به ما اهل بیت جمعیت” بیانکو گفت. “معاون تماس با زندانیان بسیار کنترل شده و محدود است. متاسفانه ما نمی توانیم از بین بردن پتانسیل قرار گرفتن در بین کارکنان است.”

دیگر نمایندگان را از خود جدا در خانه با علائم هر چند هیچ یک آزمایش مثبت برای ویروس بیانکو گفت.

روز پنجشنبه مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها تست “به شدت” در زندان های شهرستان اند اما اطلاعات ارائه شده در بازداشت افراد تست شده و نمی گویند که آیا جدید خود را گزارش پروتکل شامل اطلاعات در شهرستان برگزار شود.

“اگر از آن است که ارزش خبری دارند و ما این باور وجود دارد قابل توجه شیوع ما گزارش آن را البته” Riverside County بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر گفت.

موج: Riverside County بیمارستان انتظار می رود به آمار ظرفیت در اواسط ماه آوریل است. آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس افزایش برنامه های

موارد: به عنوان Riverside County می بیند بزرگترین پرش’ در coronavirus موارد مقامات پروژه گسترش

آفتاب صحرا خبرنگار سام متز کمک به این گزارش.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>