جاده ها و آب گرفتگی رودخانه ها در حال افزایش در سراسر جنوب عمیق

لدگر | No comments

BIRMINGHAM, علا. — جاده ها سرازیر شدند و رودخانه شد افزایش در سراسر جنوبی روز سه شنبه یک روز پس از باران های سنگین که بار دیگر پر می سی سی پی, دریاچه که در آن یک سد که قبلا در معرض خطر شکست قرار داده و دیگری در معرض خطر است.

خدمات ملی آب و هوا گفت: جزئی و متوسط به جاری شدن سیل شد و انتظار می رود از مرکزی می سی سی پی به شمال گرجستان زیر بارندگی است. تنسی رودخانه پیش بینی شده بود به تاج حدود 7 فوت بالاتر از سیل سطح در پریویل تنسی در روز یکشنبه.

می سی سی پی آب و هوا: جاری شدن سیل بازدید می سی سی پی بیشتر باران های شدید آب و هوا ممکن است

جاده های متعدد با آب پوشیده شده بود و یا شسته به دلیل بارندگی که بیش از 5 اینچ در نقاط در سراسر مرکزی آلاباما و پیش بینی گفت: در مجموع می تواند به 6 اینچ شب هنگام.

مدارس دیر باز یا بسته در نقاط, آلاباما, می سی سی پی و لوئیزیانا به دلیل جاری شدن سیل. سیل دیده بان کشیده از شرق تگزاس به می سی سی پی و بخش هایی از آلاباما تحت سیل هشدارهای.

در آلاباما شمال بیرمنگام کلانتر دفتر گفت: معاون آدام کلارک و سگ پلیس به شدت مجروح شدند در خراب کردن که رخ داده است در طول باران های سنگین یک شبه. علت سقوط تحت بررسی بود.

در شرق می سی سی پی مقامات در استارکویل گفت: آب در Oktibbeha شهرستان دریاچه تا به حال یک بار دیگر به یک سطح بحرانی تنها چند هفته پس از باران های سنگین ناشی از گلرود قرار داده است که سد خاکی در معرض خطر شکست.

تماشا کنید: آمار تلفات سیل در هتیزبرگ

پمپ های استفاده شده بود به پایین تر از سطح دریاچه حدود 8 فوت از اواسط ماه ژانویه, استارکویل اخبار روزانه گزارش شده است که آب دوباره افزایش یافت به دلیل طوفان های.

“من در رابطه با میزان بارندگی ما در حال انتظار برای دریافت این هفته ما احتمالا می تواند بیش از سطح که در آن ما در ماه ژانویه گفت:” یک بیانیه توسط کریستن Campanella اضطراری مدیریت مدیر در Oktibbeha شهرستان است.

مقامات نیز نظارت بر سایت از پتانسیل سد شکست در Yazoo شهرستان که در آن می سی سی پی, مدیریت اضطراری آژانس گفت: 40 هکتار از دریاچه ای در زیربخش شد نشت در اطراف یک کالورت و شستشو از بین بردن خاک و تهدید چهار خانه و یک کلیسا است. پنج خانه تخلیه شد و پس از یک levee نقض در Leake.

در جای دیگر در می سی سی پی, 25 خانه های آسیب دیده شده است و چهار نفر صدمه دیده در wrecks ناشی از وسایل نقلیه hydroplaning در جاده های مرطوب با توجه به دولت است. آسیب بود در بدترین Yazoo که در آن ده ها نفر آواره شدند از خانه.

این Tennessee Valley منطقه دریافت کرده است 550 درصد از نرمال بارندگي در هفت روز گذشته جیمز اورت مدیر ارشد Tennessee Valley Authority رودخانه هوا مرکز گفت: در یک جلسه. بارندگی به طور متوسط حدود 6 اینچ در سراسر دره اما برخی از مکان ها رو به اندازه 9 اینچ است.

“ما در حال گرفتن یک استراحت مختصر در بارندگی امروز اما ما انتظار آن را انتخاب کنید تا فردا از طریق پنج شنبه,” اورت گفت.

به مدیریت آب را دارا ادامه خواهد داد ذخیره سازی آب در کوه بزرگ مخازن برای کمک به کاهش جاری شدن سیل در پایین دست اورت گفت. این سازمان قصد دارد برای تنظیم استراتژی خود را برای ذخیره سازی آب و جریان های بسته به چه مقدار آب بیشتری می افتد در حال حاضر اشباع شده زمین, او گفت:.

جدا گردباد و باد در بیش از 60 مایل در ساعت در حال ممکن است در برخی از مناطق جنوبی پس از شب هنگام چهار شنبه, خدمات ملی آب و هوا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>