Robocall اهداف پالم بای معاون شهردار Kenny Johnson

فلوریدا تودی | No comments

یک “robocall” فرستاده سیاسی کمیته جمعه اهداف پالم بای معاون شهردار Kenny Johnson ادعا که او بازداشت شده است برای ارسال پیامک هرزه عکس خود را به یک دختر زیر سن قانونی.

تماس از یک گروه به نام رهبری برای فلوریدا بود و آینده به عنوان یک “پالم بای مجرم جنسی هشدار.”

این حادثه در سوال چند سال پیش رخ داد اما تماس نمی دهد یک چارچوب زمانی برای این حادثه.

“من بسیار نا امید. من حتی تشدید یا اذیت در مورد آن. زیرا هر زمان که شما در حال انجام چیزی درست چیزهایی مانند این اتفاق می افتد” جانسون گفت.

“یکی از مربیان من همیشه گفت: سطوح جدید شیاطین.’ در موقعیت فعلی به عنوان معاون شهردار, من در تلاش برای انجام کارهای درست برای شهر و راست حرکت می کند و ما به عقب بر گردیم در مسیر. چیزهایی مانند این در حال رفتن به رخ می دهد,” او گفت:.

بیشتر: نتایج انتخابات: Kenny Johnson شکست توماس Gaume در شهرستان پالم بای شورای صندلی نژاد 4

بیشتر: 4 زیر 40: دیدار با رهبری بروارد آینده رهبران جامعه

این موضوع همچنین در طول جانسون 2018 کمپین پالم بای شورای شهر.

در آن زمان جانسون کمپین با صدور این بیانیه:

“ما می توانیم تایید وجود داشت بازداشت. به عنوان یک نتیجه از بررسی تمام اتهامات بودند کاهش یافته است. رکورد حذف شد با توافق دو جانبه برای محافظت از تمام طرف های درگیر است.

“حزب دیگر درگیر در این حادثه آگاه است از زمان حملات سیاسی و به درخواست خانواده این کمپین منتشر نشده بود, بیانیه تا به این نقطه است. از ما خواسته شده است و نه برای به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر در مورد این حادثه به محافظت از حریم خصوصی خود و برای جلوگیری از همان تهمت و افترا که من و تیم من با آن مواجه شده اند در هفته های اخیر.”

این بیانیه اشاره کرد که “پس از این حادثه در سوال کنی یک زمان گواهی علاوه داوطلب با بروارد مدارس دولتی که نیاز به بررسی زمینه های گسترده توسط ایالت فلوریدا است. او اهدا شد 2018 شریک جایزه سال از بروارد مدارس دولتی.”

جانسون در اوایل این ماه شد که منجر بروارد به عنوان برنده از آن “4 زیر 40” جایزه که برجسته حرفه ای ساخت اثرات مثبت در جامعه است.

“بله من دستگیر شد. من یک وکیل و همه چیز را در زمان و مسائل با دولت وکیل. و آن را یک سوء تفاهم بزرگ” جانسون روز جمعه گفت.

“و پس از آن نه تنها در هزینه کاهش یافته است اما حذف به عنوان به خوبی. که همه اتفاق در عرض شش ماه زمان دوره اگر نه کوتاهتر. آن را به سرعت به خطاب” او گفت:.

“من یک درنده جنسی یا انزال زن, و نه یک پدوفیلیا یا هر چیزی که ماده” جانسون گفت.

بروارد عضو هیئت مدیره مدرسه تینا Descovich که منطقه را پوشش می دهد بسیاری از پالم بای گفت که او می دانست هیچ چیزی در مورد robocall یا اتهامات.

جانسون تصویب شد به عنوان داوطلب در بروارد مدارس در سال 2017 پس از عبور از یک اثر انگشت و بررسی زمینه های Descovich گفت.

“زمانی که من دیدن من, مدارس ابتدایی و, من صحبت کردن با بچه ها و من می گویم: چه کسی به شما آموخته به لرزش دست آنها می گویند” آقای کنی! آقای کنی!’ “Descovich گفت. “او در مدارس ما و انجام کار خوب است.”

مت نی بروارد مدارس دولتی دستیار سرپرست برای دولت و روابط اجتماعی گفت: منطقه “شروع به گرفتن تماس” در واکنش به robocall “و ما کاملا گرفتار کردن گارد.”

نی گفت جانسون “است و نه یک معلم و یا BPS کارمند. ما در ارتباط با خلیج پالم پلیس در مورد این اما تا آنجا که من می دانم که ما نمی هر گونه اطلاعات در مورد هر چیزی که در” robocall.

نی تایید کرد که جانسون “ثبت شده داوطلب که پاک بررسی زمینه های جنایی.”

این robocall گفت که “اگر شما یک دختر زیر سن قانونی به شما توصیه می شود در هشدار برای هر پورنوگرافی غیر قانونی فرستاده شده توسط پالم بای معاون شهردار Kenny Johnson که ممکن است از انتقال جانسون تلفن همراه” و یا از پسر عموی خود را رابرت برنز.

سوختگی شد و مدیر کمپین در جانسون موفق 2018 کمپین پالم بای شورای شهر است که در زمان مبارزات انتخاباتی مدیر دموکرات کنگره نامزد جیم کندی.

تماس می گوید: مردم باید توصیه شود که جانسون “است که هنوز هم مجاز به دسترسی بدون نظارت به دختران جوان در پالم بای مدارس.”

این robocall مردم را تشویق می کند که نگران جانسون “که در اطراف ما دختران جوان و یا که او ممکن است دوباره در معرض خود را” برای تماس با بروارد هیئت مدیره مدرسه.

در طول هفته گذشته مقامات جمهوری خواه و فعالان اند اشاره در رسانه های اجتماعی نوشته است که برخی از اقدامات تلافی جویانه کمپین در آثار به عنوان payback برای پست ها در فضا موشک ساحل وبلاگ که آنها ادعا می کنند اجرا می سوزد.

فلوریدا در کنگره شیدا خوب نمیفهمد برجسته در برخی از پچ پچ. در یک جفت از Facebook نظرات در هفته گذشته خوب هشدار داد: “کسانی که در دو مورد به یادآوری است که افرادی که زندگی می کنند در خانه های شیشه ای نباید پرتاب سنگ” و نوشت که سرنوشت این است که “وحی از تمایل خود را برای عکاسی از آناتومی خود را.”

خوب گفته فلوریدا امروز جمعه: “من شوکه و نگران از تماس یادگیری است که Kenny Johnson سهام اخلال تصاویر خود را privates با یک دختر زیر سن قانونی. هیئت مدیره مدرسه باید بررسی این بلافاصله.”

خوب گفت که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با تامین مالی robocall: “من در تالاهاسی تمام هفته. شما می توانید ببینید قانون چه من صرف بودجه مبارزه انتخاباتی ، این همه عمومی است.”

Brevard County رئیس کمیسیون Bryan Lober ارسال یک کپی از ضبط robocall در یکی از Facebook pages.

Lober اضافه شده پیام: “من ایستاده با رهبری برای فلوریدا آینده در تلاش های خود را برای محافظت از بروارد گرانبها در کودکان است. متصل صوتی است که ظاهرا به نام در به پالم بای ساکنان این بعد از ظهر. من صمیمانه شک کسانی که پشت این هشدار را به دروغ و موضوع خود را به روشنی افترا ادعا می کنند.”

پست خود نیز برچسب تعدادی دیگر از مقامات منتخب و دیگران که از لحاظ سیاسی فعال و همچنین چندین سیاسی متمرکز وب سایت ها اطمینان که آنها هشدار داده به اطلاعات است.

پالم بای ساکن کریس پرورش بود و در میان کسانی که موفق به دریافت robocall بر روی تلفن همراه خود را و ناراحت شد ،

“من فقط فکر می کنم آن را تبدیل کردن مردم از سیاست” پرورش گفت:, و اضافه کرد که او احساس چنین تماس ها می توان به “یک راه برای منحرف کردن اذهان مردم” از مسائل واقعی و بالقوه از جمله اتهامات فساد سیاسی در پالم بای.

“این فقط به نظر می رسد بسیار اشتباه” فاستر گفت. “این فقط وحشتناک است.”

فاستر گفت: او آرا به طور منظم اما او و اعضای خانواده اش هستند و نه فعال سیاسی. بنابراین او نمی داند که چگونه تلفن همراه خود را رو در لیست تماس

فاستر گفت: به نام مدرسه منطقه شماره تلفن مراجعه کننده به در تماس است و گفته شد که تعدادی از افراد دیگر نیز به نام و شماره و موضوع ارجاع شد به منطقه امنیتی کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>