موشک Crafters preps برای اولین پرواز از 3D چاپ موشک سوخت

فلوریدا تودی | No comments

کاکائو — بعدی فضا زمان راه اندازی موشک Crafters آتش سوزی موتور آن بسته بندی شده با 3D چاپ موشک سوخت و نمی توان آن را پیچ به یک آزمون پایه; از آن خواهد شد در پایگاه فضایی آمریکا در نیومکزیکو به آزمون طراحی منحصر به فرد خود در راه اندازی در محدوده باز کنید.

“این خواهد بود که ما اولین بار پرواز آن گفت:” موشک Crafters جمهور راب Fabian. “ما در حال بالا رفتن و پایین آمدن. آن را آمار در حدود 60000 پا.”

کاکائو-بر اساس موشک Crafters است که اولین فضا راه اندازی شرکت به استفاده از تولید افزودنی به چاپ 3D موشک سوخت به اتمام رسانده 52 راه اندازی ایستاده موتور تست. این تست پرواز خواهد بود که بعد از نقطه عطف برای این شرکت است که به دنبال به ماهواره کوچک راه اندازی کسب و کار.

آنها با استفاده از داده ها از سه بزرگترین مقیاس آزمون به آماده شدن برای آینده خود را راه اندازی شد که انتظار می رود در ماه های آینده, اما رانده شده و به دلیل این که این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما تا به حال در اصل برنامه ریزی شده برای انجام این کار راه اندازی بسیار زودتر در تابستان پس از آن ما در حال رفتن برای پایان دادن به انجام و آن را به طور مستقیم مربوط به COVID,” Fabian گفت. “مقدار زیادی از آن بستگی به محدودیت های مسافرتی و زمانی که FAA قادر خواهد بود به ما بدهد جدید راه اندازی پنجره.”

در طول سال گذشته موشک Crafters انجام شده سه آزمون در یک 5000 پوند رانش موشک. دو تا از تست های انجام شده به عنوان انتظار می رود, اما سومین چپ چپ رفت و منجر به آسیب به آزمون ایستاده و تست موتور.

“این یک مشکل با گیرانه است که ما پیش بینی نیست,” Fabian گفت. “که باعث آبشاری مشکلات به پایان رسید که با بیش از حد فشار در محفظه احتراق است.”

آنچه در گرفت یک انفجار کوچک.

“این است که چرا ما تست,” او گفت:. “ما می خواهیم برای پیدا کردن این مشکلات در حال حاضر به طوری که ما اصلا آنها را هنگامی که ما در واقع راه اندازی. این فیلم از این نشان می دهد که شعله های آتش بودند در .06 ثانیه است. به عنوان به زودی به عنوان تست ایستاده و موتور شروع به جدا و آن را دیگر برگزاری فشار شعله های آتش انجام شد آنها رفته بودند.

“متاسفانه, وجود فشار های بزرگ تجمع در که و بنابراین هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از نیروی است که رفت و برخی از قطعات به پرواز در آمد اما شما تا به حال هیچ شعله های آتش بدون ذغال سنگ. تنها ثانویه آتش بود و آنها تا به حال یک برس کوچک آتش است. من فکر می کنم آن را گیرانه مسکن که پرواز کردن به برخی از قلم مو در نزدیکی ساختمان آن هنوز گرم بود و آن را به اندازه کافی برای گرفتن چمن در, آتش, اما خیلی جزئی” Fabian گفت.

وجود دارد یک دلیل شعله های آتش رفته بودند تقریبا بلافاصله بر روی موتور.

ترکیبی موتور موشک از جمله موشک Crafters شامل ویژگی های هر دو جامد و مایع موشک.

در ترکیبی موشک اکسیدایزر و سوخت ذخیره شده در دو ایالت مختلف مایع اکسیدایزر و سوخت جامد ساخت اتفاقی انفجار کمتر احتمال دارد. در مقایسه با یک مایع سوخت موشک یک موشک هیبرید مکانیکی ساده تر و با کمتر قطعات متحرک.

49 اولین آزمایشات انجام شده توسط موشک Crafters درگیر مقیاس آزمایشگاهی موتورهای بود که بین 250 و 500 پوند تراست. بزرگترین آزمون اندازه بود 5,000 پوند تراست که Fabian به عنوان “عملیاتی در مقیاس.”

موتور خواهد شد که رایگان پرواز در مکزیک جدید خواهد شد از ویژگی های حدود 1200 پوند تراست.

“این به طور قابل توجهی باریک پایین نسخه از موتور” Fabian گفت.

او همچنین اشاره کرد که آزمون برگزار خواهد شد بر روی یکی از آنها بی باک مفهوم راکت اما در یک وسیله نقلیه طراحی شده توسط یک شرکت او را نام نیست چرا که آنها یک پیمانکار دفاعی.

“ما در حال انجام یک قطره در جایگزینی با یک شرکت است که جامد موشک موتور صدایی موشک,” او گفت:. “بنابراین ما در حال وجود دارد به دنبال بر ما موتور انتظار می رود عملکرد و آیرودینامیک خود aeroshell و آنها در حال انتظار به دو برابر ارتفاع خود را عملکرد با موتور ما.”

در نهایت Fabian می گوید یک موشک Crafters موشک پرواز ماهواره های کوچک از بیش از 500 کیلوگرم (1,100 پوند) به subsynchronous مدار زمین کم.

او هیچ طرح رقابت با شرکت هایی مثل SpaceX یا آلا.

“ما در حال انجام است که به عمد. که در آن ما می بینیم unserved بازار است” Fabian گفت. “بسیاری از مردم خارج وجود دارد که می توانید راه اندازی بزرگتر بر روی کامپیوتر کاربر و رفتن به عمیق تر مدار. که در آن ما می بینیم تقاضا در آینده و در جایی که ما می بینیم عدم ظرفیت دقت قرار دادن کوچکتر ماهواره.”

اگر آزمون برای اولین بار از 1200 پوند تراست موتور یک موفقیت است آنها را به انجام دو پرواز آزمایشی — اول نیز یک پرواز زیر مداری اما رفتن گذشته 100 متر در ارتفاع.

“دلیل ما در حال هدف قرار دادن آن است که خط تقسیم به فضا” Fabian گفت. “ما می خواهیم به واقع قرار دادن محموله موشک به فضا و آوردن آن به پایین. و سپس سوم راه اندازی شده است برای رفتن به یک مقدار کوچکتر خودرو به مدار. دو مرحله تک موتور در هر دو مرحله است. هنگامی که ما انجام داده ایم کسانی که پس از آن یک بعدی خواهد بود کامل و بی باک.”

Fabian گفت که حداقل دو سال دور. او گفت که این شرکت نیاز به ساخت جدید تست امکانات چرا که آنها می دانستند فراتر رفته سایت خود را در کاکائو.

حتی در حال حاضر موشک Crafters در حال کار برای تضمین یک محل دفتر در کاکائو بنابراین مرکز آزمایش می تواند فضای بیشتری برای کارکنان.

این شرکت که با دریافت $542,600 در یک DARPA گرانت در سال 2017 نیز جمع آوری شده نزدیک به 5 میلیون دلار در سرمایه گذاری است.

آنها در حال کار با دو ماهواره کوچک راه اندازی شرکت های کارگزار — معنی شرکت های که می خواهند برای راه اندازی ماهواره را به آنها بروید و آنها را پیدا کردن سواری برای آنها — با نامه ای از قصد برای به هشت راه اندازی یک سال یک بار آنها را به بالا و در حال اجرا است. آنها همچنین در نامه ای از قصد از یک شرکت که در نظر دارد برای ایجاد یک 250-ماهواره صورت فلکی.

“ما انجام داده ایم این همه بدون عمده سرمایه گذاری سرمایه گذاری” Fabian گفت. “ما سرمایه گذاران و ما در حال ادامه را در سرمایه گذاری. ما رو بدست مقدار زیادی بیشتر در مورد پول بسیار کمتر از برخی از رقبای ما.”

کارکنان خود را رشد به 23 و آنها در حال اضافه کردن دو تابستان مهندسی کارورزان. آنها را به استخدام خود گذشته چهار کارورزان تمام وقت از جمله دو از فلوریدا فن آوری.

“این یک الگوی رشد در اینجا” Fabian گفت. “ما فقط می خواهید برای دریافت هیجان در خارج وجود دارد در مورد آنچه ما انجام می دهیم.”

والترز را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>