رککلدگ پلیس ارائه خواهد شد نسخه به سالمندان

فلوریدا تودی | No comments

هر کسی در رککلدگ بیش از سن 65 که قرار بود در مورد چیدن نسخه مورد نیاز را باید یک چیز کمتر به نگرانی در مورد.

رککلدگ اداره پلیس اعلام کرد یک ابتکار جدید یکشنبه به انتخاب و ارائه نسخه به سالمندان و دیگران با شرایط بهداشتی اساسی برای کمک به محافظت از آنها را از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

به عنوان همه گیر است و بسیاری از ماندن در منزل و یا انتظار در صف های طولانی در, مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر, برنامه از بین بردن یک مانع بین کسانی که بیشتر در معرض خطر و محصولات آنها نیاز به زنده ماندن.

“ما یک جمعیت بزرگ از شهروندان ارشد. بسیاری از آنها را وحشتزده در حال حاضر گفت:” سرجوخه آلیس DiBiase-Deakins. “آنها کاملا مطمئن نیست که فردا چه به ارمغان می آورد.”

تمام افسرانی که در این برنامه شرکت خواهد بود داوطلبانه در خارج از وظیفه ساعت, او گفت:. این را نگه می دارد تحویل از تداخل با تماس برای خدمات.

بیشتر: کروناویروس در Brevard, آوریل 8: 102 موارد لیست از شهرستانها با موارد گسترش می یابد

بیشتر: بیمار مشکوک زندانی جدا شده و منتشر شد: Brevard عدالت در زمان COVID-19

“من یک افسر پلیس 17 سال و من هرگز دیده می شود و مردم می آیند به طوری مهربان برای یک کار کوچک” او گفت:.

تمام افسرانی که در این برنامه شرکت خواهد بود با استفاده از دستکش و ماسک در هنگام چیدن نسخه برای اطمینان از هیچ آلودگی. هنگامی که یک افسر می رسد در فرد آنها سپس مرحله 15 فوت دور از درب قبل از ساخت مطمئن شوید که آنها دریافت نسخه خود را.

“دیروز خدا به شهادت من در اشک” DiBiase-Deakins گفت. “این یک تجربه خسته کننده به دست کشیدن بر روی این درب.”

او افزود که پلیس را تحویل می افزاید: یک عنصر اعتماد برای بسیاری از شهروندان ارشد.

“بسیاری از این داروخانه ها تحویل, اما برای برخی از دلایل آنها احساس نمی راحت” نیست تا آنها را گرفته تا در آن, او گفت:. اما آنها اعتماد به افسران پلیس.

هر کسی که مایل به شرکت باید پرداخت داروخانه خود در پیشبرد و مطمئن شوید که یک افسر پلیس است مجوز را انتخاب کنید تا هر نسخه.

افسران در حال حاضر در حال ارائه سرویس از طریق تمام هفت داروخانه واقع در شهرستان رککلدگ.

سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی می توانید تماس بگیرید 321-544-0399 و درخواست بدنی DiBiase-Deakins. خدمات ارائه خواهد شد بین ساعت 8 صبح و 3 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>