راجر Beatty امی و برنده نویسنده در “کارول برنت نشان می دهد’ می میرد در پالم دزرت در 87

مایدزرت | No comments

راجر بیتی که برنده پنج Emmys برای کار خود را به عنوان یک نویسنده در “کارول برنت نمایش” درگذشت 6 آوریل در پالم دزرت خانه در سن 87 خانواده اش روز شنبه اعلام کرد.

متولد شده در لس آنجلس و مطرح در سنگ عقاب بیتی خدمت سه سال در گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا قبل از پریدن به نشان می دهد کسب و کار.

او خود را شروع کردم در تلویزیون در سال 1956 در “بینگ کرازبی نشان می دهد” و در ادامه به کار در دیگر CBS برنامه از جمله “Red Skelton نشان می دهد” و “Danny Kaye نمایش” قبل از فرود در “کارول برنت نشان می دهد” به عنوان دستیار کارگردان در سال 1968 با دوست دوران کودکی خود و مدیر دیو قدرت.

بیتی نوشت: برای محبوب نشان می دهد از طریق آن در فصل گذشته در سال 1978. پس از برنت نشان می دهد به پایان رسید بیتی کارگردانی برخی از “مادر خانواده” قسمت با Harvey Korman, همراه با تلویزیون فوق العاده و Tim Conway “Dorf'” فیلم های کمدی.

او در سال 1976 شناخته شد توسط مدیر انجمن صنفی با یک جایزه دستاورد برای کار خود را در “بورلی آستانه و کارول برنت در ملاقات کرده است.”

او همچنین همکاری و نوشت: فیلم “میلیارد دلار گردی” با تیم کانوی در سال 1977. آخرین پروژه کارگردانی کانوی و Korman در “دوباره با هم” یک اجرای زنده از طرح کمدی در بیش از 500 نشان می دهد در سراسر کشور است.

بیتی است که جان سالم به در برد توسط برادر بزرگتر خود داریل شریک ژرژت سه دختر, دختر در قانون نوه, نوه در قانون دو-نوه و بسیاری از برادرزاده برادرزاده عموزاده و دوستان است.

به دلیل COVID-19 stay-at-home سفارشات جشن بیتی زندگی برگزار خواهد شد و بعد خانواده اش گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>