راجر فدرر به دست BNP Paribas Open پس از آرتروسکوپی زانو عمل جراحی

مایدزرت | No comments

راجر فدرر اعلام کرده است او را از دست BNP Paribas Open in Indian Wells ماه آینده پس از عمل جراحی بر روی زانو خود را حق.

پنج بار برنده در Indian Wells, فدرر, 38, تحت عمل جراحی قرار گرفتند در سوئیس در روز چهارشنبه و از طریق توییتر اعلام کرد که او خواهد بود تا چمن فصل بعد در این بهار.

“من زانوی راست شده است باعث ناراحتی من برای کمی در حالی که” فدرر گفت: در یک صدای جیر جیر. “من امیدوار است آن را از بین برود اما پس از بررسی و بحث با من و تیم من تصمیم به جراحی آرتروسکوپی در سوئیس دیروز (چهار شنبه).

“پس از عمل پزشکان تایید کرد که آن چیزی که حق انجام داده اند و بسیار با اعتماد به نفس از بهبودی کامل.

“به عنوان یک نتیجه, من متاسفانه باید به دست دبی, Indian Wells, بوگوتا و میامی و باز فرانسوی. من سپاسگزار برای حمایت همه است. من نمی توانم صبر به پشت پخش به زودی از دیدن شما در چمن!”

بیشتر: BNP Paribas Open: جدید گزینه های ناهار خوری اعلام کرد برای سال 2020 مسابقات در ماه مارس

بیشتر: Kevin Anderson, Samantha Stosur تیتر 2020 اوراکل رقیب سری Indian Wells

در زیر جدول زمانی فدرر را هدف ویمبلدون برای بازگشت او به عنوان هدف برای خود 21st گرند اسلم عنوان. او را دست باز فرانسوی که می گیرد مارس 24-ژوئن 7. فدرر تنها برنده باز فرانسوی یک بار در سال 2009.

فدرر در تنیس آزاد استرالیا در ماه ژانویه که در آن او از دست داده به قهرمان احتمالی نواک جوکوویچ در نیمه نهایی. او در زمان تلاش در دادگاه به خصوص در نیمه نهایی از دست دادن.

فدرر که با جوکوویچ برای اکثر Indian Wells, عناوین در پنج. او آخرین برنده در صحرا در سال 2017 خود را در طول فصل باز گشت زمانی که او به ضرب و شتم استن Wawrinka 6-4, 7-5.

“ما در حال نا امید که راجر فدرر است پس از این سال را به BNP Paribas Open اما ما برای او آرزوی سریع و بهبودی کامل به طوری که او می تواند رقابت دوباره به زودی” BNP Paribas Open مدیر مسابقات تامی هاس گفت: در یک صدای جیر جیر.

فدرر از دست رفته در نیمه دوم سال 2016 فصل به بقیه زخمی خود را به زانوی چپ. او برای اولین بار مسابقات در شش ماه در سال 2016 باز استرالیایی و برنده هفت بازی در یک ردیف در زمان خانه اولین گرند اسلم در نزدیک به پنج سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>