رویال کارائیب باعث می شود تغییرات به سفرنامه کروز با توجه به coronavirus نگرانی

فلوریدا تودی | No comments

این ترس بی اساس است که برخی از مسافران چینی در یک رویال کارائیب سرود دریاها کروز تا به حال قرارداد coronavirus منجر به خط کروز به تأخیر انداختن خروج از آن کشتی کروز بعدی توسط سه روز و در حال تغییر که کروز سفر.

خرید اینترنتی از این تصمیم به معنای نیوجرسی مستقر در کشتی بود کوتاه کروز در این هفته و نه یک برنامه ریزی توقف در بندر کاناورال در روز دوشنبه.

به جای کشتی میره از پورت آزادی در بایون نیوجرسی به برمودا به جای دریانوردی به بندر کاناورال و باهاما.

خط کروز ارائه شده به مسافران در کوتاه کروز انواع بازپرداخت جزئی و اعتبار به عنوان یک نتیجه از برنامه سفر را تغییر دهید.

بیشتر: رکورد $14.1 میلیون کمک هزینه فدرال با هدف کمک به افزایش بندر کاناورال محموله کسب و کار

بیشتر: بندر کاناورال به دنبال فروش مرکز لجستیک در تیتوسویل برای $21.95 میلیون

در بیانیه صادر شده توسط cruise line, Royal Caribbean گفت: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری “تایید کرد که چهار مهمان که وارد نیوجرسی پردازنده رویال کارائیب سرود دریاها در جمعه ، 7 ندارد coronavirus.

“رویال کارائیب با تاخیر قایقرانی بعدی از سرود دریاها برای تایید سلامت از مهمانان و خدمه و کشتی ما. رویال کارائیب اولویت شماره 1 است که تضمین سلامت و رفاه ما مهمانان و خدمه در حالی که ارائه تعطیلات عالی.”

هیچ یک از چهار مهمانان در حال آزمایش توسط CDC نشان داد هر گونه علائم بالینی و یا علائم کروناویروس,” رویال کارائیب گفت: در وب سایت خود را. “یکی بود آزمایش مثبت پردازنده برای آنفلوانزا A. سوابق ما نشان می دهد مهمان به حال شده است در چین پس Jan. 26.”

در یک پیام به مسافران کروز کوتاه رویال کارائیب گفت: “ما می دانیم که چقدر شما به دنبال به جلو به آغاز تعطیلات خود را و ما نمی توانیم عذر خواهی کافی برای تاثیر این وضعیت باعث شده است.”

بیشتر: راهنمای تصویری از کشتی کروز قرنطینه توسط coronavirus

بیشتر: Coronavirus whistleblower مرگ در چین حمل یک هشدار برای آمریکا

کسانی که رفت و در این سفر دریافت 50 درصد هزینه به عنوان یک استرداد پردازنده اعتبار و 50 درصد کروز اعتباری برای استفاده در آینده کروز به همراه هر بسته خریداری شده پیش از کروز شد سرشکن.

خط کروز گفت: کسانی که رزرو کروز اما تصمیم به بادبان را دریافت بازپرداخت کامل.

به عنوان جمعه شمار تلفات ناشی از این ویروس افزایش به حداقل 1,380. اما سه نفر از مرگ و میر بوده است در سرزمین اصلی چین است.

لغو سرود دریاها پورت از تماس توقف در بندر کاناورال شده است تنها تاثیر coronavirus برنامه کشتی قایقرانی از ساخت و یا پورت از تماس توقف در بندر کاناورال به تاریخ با توجه به پورت.

سرود دریاها است که در میان بزرگتر کشتی های کروز در حال حاضر قایقرانی. این کشتی دارای دو اشغال 4,180 مسافران و پر ظرفیت 4,905 مسافر به همراه خدمه 1500.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected]

توییتر: @bydaveberman

برای پوشش بیشتر از بندر کاناورال و دیگر کسب و کار, موضوع, لطفا, اشتراک, به فلوریدا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>